FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Swiatla drogowe H15 problem
  • Witam Panowie, mam may problem z zarowka H15 w lewym reflektorze. Jest tylko jedna mozliwosc wlozenia jej w wyciecia i przekrecenia w kierunku zgodnym ze wskazowkami zegara. Tak tez czynię i nie świeci, wywala błąd. Jest tam taki plastik, w ktory maja wejsc nozki zarowki (styki) ten plastik sie u mnie rusza. Ma ktos pomysl jak sie do tego zabrac? Myslalem zeby wyjac akumulator, mialbym wiekszy dostep ale nie wiem jak z bledami po demontazu aku. Czekam na sugestie i pozdrawiam.
    Skoda Rapid SB/1.4 TSI 125KM DSG/ 2016/ Style MAX/
  • Wyjęcie aku - to chyba ostateczność. Wiele obwodów nawet podczas postoju działa na aku.
    Bezpieczniki pewnie masz ok? A sama żarówka jest pewna?
    Jak bezpiecznik i żarówka dobra - pozostaje podłączenie kompa.
    W stopce możesz podać miejscowość. Może w pobliżu znajdziesz innego właściciela Rapida?
    Napisałeś swoje pytanie chyba w nie w tym dziale, co trzeba.
  • Zarowka jest dobra, ale ten plastik w ktory wchodzi zarowka sie rusza i mysle, ze to jest problem. W owym plastiku sa zatopione styki w ktore wchodza nozki zarowki h15.
    Dlatego pytalem czy ktos wie czy mozna ten plastik przykrecic, wyjac lub wymienic.
    Skoda Rapid SB/1.4 TSI 125KM DSG/ 2016/ Style MAX/
  • Jak masz możliwość, wrzuć fotę. Nie podałeś miejscowości ...
    Zawsze możesz porównać z drugim swoim reflektorem, jak tam jest rozwiązana sprawa mocowania żarówki.
  • Kolego Piotrrek ten plastik tak się rusza bo on jest tak jakby na taki wcisk.Wiem bo wymieniałem zwykłe żarówki h15 na h15 led C6 i żeby je tam włożyć to trzeba całe mocowanie od lampy odkręcić a konkretnie mocowanie od żarówki h15.Trzeba dwie śrubki wykręcić na torxa jedna jest na górze a druga na dole i wyjdzie całe z tym plastikiem
    Rapid SB | 1.6 TDI 115KM CXMA | MY16 | JOY | WHITE LF9F | 83000 | Spytkowice koło Rabki Zdroju
  • Pokaż jak te ledy świecą
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | MY15 | Active | 201 000 | Wawa
  • Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?