FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skrzypiący podłokietnik
  • Zaczął głośno skrzypieć przedni podłokietnik jak opiera się na nim rękę. 
    Od której strony zdejmuje się plastiki obudowy podłokietnika aby móc się dostać do środka? 
    Czym najlepiej nasmarować żeby nie skrzypiało ?
    ---

    Tylko u mnie skrzypi podłokietnik? 
    Nikt nie wie jak sobie z tym najlepiej poradzić ? 
    Rapid SB I 1.2 TSI 105KM I MY15 I Ambition Max I Warszawa
  • U mnie też skrzypi. Jak dotychczas nie jest to bardzo głośne. Na razie nie zajmowałem się tym tematem. Jakbyś coś  zdziałał, to daj znać.
    Rapid SB | 1.0 TSI 95KM | MY18 | Ambition | Srebrny Brillant Metalizowany | 49200 km
    Fabia HB | 1.2 HTP 12V 64KM | MY05 FL | Classic+ | Srebrny Metalizowany | 265000 km
  • W konstrukcji podłokietnika jest trochę plastików. Stąd nie można go obciążać całym ciężarem ciała. Spokojnie wytrzymuje podparcie samej ręki, łokcia podczas jazdy. Jeżeli nie ma pękniętego/nadłamanego elementu podłokietnika, jest szansa na wyeliminowanie nieprzyjemnych odgłosów.
    Co do skrzypienia - można spróbować delikatne przesmarowanie sprayem typu WD40 albo do kokpitu. Nadmiar sprayu należy zetrzeć ściereczką czy papierowym ręcznikiem. Przed przesmarowaniem, można przetrzeć na sucho podejrzane powierzchnie.
    W dziale ZTS, w Demontaż panelu środkowego jest krótki opis demontażu podłokietnika.
    Jest to do zrobienia we własnym zakresie.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?