FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zapalenie kontrolki EPC, silnik w trybie awaryjnym
  • Podaj błędy z vcdsa.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Po wymianie świec:

    1. Układ paliwowy rząd pierwszy mieszanka za bogata
    P017200

    Po wymianie wtrysku i nie skasowaniu błędów, EPC i stabilizacja toru j. dalej się pojawia.

    Jeszcze nie byłem na sczytaniu błędów, ponieważ czas mi nie pozwolił, ale jutro już będzie.

    Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
  • Jaki przebieg mają wtryski gazowe?
    Stawiam na puszczający, nieszczelny med.
    Nie masz strzelania w wydech przy zapalaniu na zimno? Wypadające zapłony się zdarzają?
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90KM | Beżowa Padlina | MY16 | Bielsko
  • Nie mam pojęcia jaki mogą mieć przebieg :/ Nie mam strzelania przy zapalaniu, zdarza się że auto dusi i puszcza dusi i puszcza i potem natychmiastowo zapalają się w/w kontrolki.
  • Już na lpg-forum napisali ci, że masz wtryski do wymiany lub cały przód instalacji.... wybór należy do ciebie.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Witam. Odświeżam temat. Rapid z 2014, 50tys. przebiegu, silnik 1,2 tsi 77kW. Zapaliła się kontrolka EPC i potem check engine. Po podpięciu do kompa jakiegoś boscha (wyglądał godnie :) usterka to znana i lubiana NASTAWNIK CIŚNIENIA ŁADOWANIA TURBINY. Zakładam, że diagnoza jest prawidłowa. Pytam jaki koszt (nie jest to aso) - część tylko w oryginale 890zł. Macie pomysł gdzie to kupić taniej? Czy ktoś to rozkręcał? Dzięki i pozdrawiam 
    Rapid, 1,2 tsi 77kW, 2014, Elegant, 50tys., Kaszuby
  • Rapid 10

    <mod> Twój wpis z konta:

    Rapid 2018 1.0 110km Check epc wyswialetlajace sie,
    bez spadku mocy, info o usterce start stop, interwencja aso, po 2
    dniach te same bledy. Co robic?
    09:16

    <mod> Kolejny Twój wpis przeniesiony z działu Opinie i Wasze oceny:

    Check i wyświetlajace sie epc oraz info o awarii start stop. Interwencja
    w aso. 1 dzien sie cieszylem- wyskoczyly te same bledy. Co robic?

  • Podczas powrotu z Zakopanego w okolice Wrocławia wyświetlił się komunikat "awaria systemu kontoli trakcji", po chwili zapaliła się kontrolka EPC, samochód stracił moc. Zgasiłem silnik po chwili odpaliłem ponownie. Kontrolki zgasły moc odzyskana, ale tylko na chwile, zapaliła się kontrolka błędu silnika. Jakoś dojechałem do celu. Następnego dnia auto do warsztatu. Przyczyną całej historii było przebicie na przewodzie wysokiego napięcia 4 cylindra, prawdopodobnie sam go uszkodziłem przy wymianie święc ok. 2 tys. km temu.
    LB|1.2 CBZB 105KM|MY14|AMBITION Komfort|Srebrny metallic| 107000km|Nieciszów k. Oleśnicy

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?