FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Uruchomienie przymarzniętych wycieraczek
  • Ostatnio zdarzyło mi się uruchomić przymarznięte wycieraczki przedniej szyby. Myślałem że nie są przyklejone ze względu na mocne słońce ale jednak nieco były. Teoretycznie wszytko jest ok. Ruszyły z większym hałasem przez swoją sztywność ale chodzą teraz poprawnie. Zastanawiam się tylko czy nie pojawił się mały luz na ramionach mechanizmu wycieraczek.
    Ale wydaje mi się że nie powinien on być na tyle delikatny. Częściej piszą w internecie o uszkodzeniach samych piór.
    Rozumiem, że wycieraczki są połączone ze sobą tzn gdy ruszam jedną, rusza się delikatnie druga?

    Zdarzyło się komuś uszkodzić w samochodzie wycieraczki po uruchomieniu ich na mrozie?
    Rapid LB I 1,2 TSI 90KM I MY 2016 I Ambition MAX I Błękit Pacific I 230km I 18.12.2015 I Łódź
  • Najsłabszym ogniwem systemu wycieraczek są gumy. Moje miały już 5 zim i po pierwszych przymrozkach tej zimy niewytrzymały. Rozerwqły się na pół  Sam mechanizm jest wytrzymały i nie tak łatwo go uszkodzić. Prędzej bezpiecznik spalisz lub silnik, niż urwiesz mechanizm. 
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Może nie w R, ale kiedyś w Felicji zmieliłem plastikowe kółka zębate w silniczku tylnej wycieraczki, bo myślałem że poradzi sobie z czapą śniegu i nie poradziła sobie :D Nauczony tym doświadczeniem zawsze odśnieżam auto i odrywam wycieraczki od szyby.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?