FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Podświetlenie stacyjki
  • Czek 14:46
    Cześć
    Czy Wy też macie totalną ciemnie wokół stacyjki w swoich R. po zmroku? Parkujęw garażu podziemnym i dość słabe tam światło. Chcąc wsadzić kluczyk muszę czymś sobie to miejsce oświetlać. Jak to w innych R wygląda?
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Ja nie muszę podświetlać. Wsadzam kluczyk na czuja i zawsze trafiam :-)
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|
  • Hmmm dobry pomysł, muszę potrenować :-)
    Rapid SB | 1.0 TSI 110 KM | MY19 | Ambition | Szary Quartz Metalic | 17000 km | Kraków
  • A nie masz lampki podsufitki? Daje na tyle światła, że nie ma problemu ze znalezieniem stacyjki i trafieniem kluczem.
    Większość R ma opcję, po otworzeniu drzwi, zapala się podsufitka. Daje na tyle światła, że pozwoli orientować się w kabinie. Po uruchomieniu silnika podsufitka gaśnie, i nie przeszkadza w kontynuacji prowadzenia samochodu.   
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • @Czek - nigdy nie wpadłem na pomysł, żeby podświetlać stacyjkę. Nawet w obcych samochodach kluczyk wkładam na czuja. Kilka prób i dojdziesz do wprawy. A po drugie jak wsiadasz do samochodu to zapala się lampka podsufitka i ładnie oświetla stacyjkę
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Tak wiem, to jest wyjście. W jakimś samochodzie widziałem przy stacyjce była taka mała lampeczka Myślałem, że to standard :-)
    Rapid SB | 1.0 TSI 110 KM | MY19 | Ambition | Szary Quartz Metalic | 17000 km | Kraków
  • Mitsubishi na pewno tak miały swego czasu (ostatni Lancer 100%), nie wiem jak jest obecnie...
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY13 | Ambition Komfort | Blue Denim | 75000km | Częstochowa
  • Możesz zastosować coś takiego. Jest fluoryzujące, świeci w nocy. Kawał tuningu! :-)
    Luminous-samoch-d-stylizacji-case-dla-AUDI-A4-A6-dla-Volkswagen-Golf-Scirocco-Tiguan-jetta-dla.jpg
    1000 x 1000 - 149K
    Rapid SB | 1.0 TSI 95KM | MY18 | Ambition | Srebrny Brillant Metalizowany | 49200 km
    Fabia HB | 1.2 HTP 12V 64KM | MY05 FL | Classic+ | Srebrny Metalizowany | 265000 km
  • Jest to jakiś kompromis, ale od ostatniego posta już wkładam na czuja :-)
    Rapid SB | 1.0 TSI 110 KM | MY19 | Ambition | Szary Quartz Metalic | 17000 km | Kraków
  • Po palcu :P :D
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?