FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Klimatyzacja - grzeje jak szalona :(
  • Spotkał się ktoś z problemami z klimatyzacją jak ponizej opisanymi? 
    Wsiadam do auta. 8 stopni na zewnątrz. Klimatyzacja włączona na 19.5 (auto, a/c) i po jakimś czasie z nawiewów zaczyna lecieć mega gorące powietrze. Panel kliamtronika reaguje i jestem w stanie zmienić na LO ale z nawiewów dalej leci gorące powietrze. 
    Pomaga dopiero wyłączenie i włączenie ponowne samochodu.
    Pozdrawiam
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • Uszkodzony silniczek sterujący klapą temperatury. Ewentualnie chwilowa "zawiecha" Climatronica. Podłącz VCDS i sprawdź błędy. Mi się zdarzyła raz taka sytuacja.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Miałem podobną sytuację ale z brakiem klimy pomimo załączonego A/C. Aktualizacja klimatronica pomogła.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Mi zdarzyła się 2 razy taka przypadłość. Po "restarcie" auta było OK. W serwisie nic nie wykryli. Trzeba by do nich jechać z takim "grzaniem" i nie wyłączać.
    Rapid SB | 1.2 TSI CBZB 105KM | MY15 | Elegance Max | Blue Race | 42000 |Gdańsk
  • Dziękuję za odpowiedzi. Przegląd za miesiąc - poproszę o sprawdzenie.
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • Zrób adaptacje klap climatronika vcdsem
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • U mnie wymienili podobno klapę. Czy prawda nie wiem - może tylko nasmarowali.
    Rapid LB | 1.4 CAXA 122KM | MY15
  • Problem powrócił - cilmatronik włączony na auto. Przyspieszam do 80 km/h wyłącza się nadmuch (panel pokazuje siłę dmuchania na 4 kreski). Zwalniam do 40 lub mniej - zaczyna dmuchać. O co tu chodzi?
    Rapid LB | 1.4 CAXA 122KM | MY15

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?