FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Przegląd techniczny w trakcie gwarancji
  • Witam,
    Po 3 latach użytkowania Rapida przyszedł czas na przegląd techniczny wbijany do dowodu rejestracyjnego. I mam pytanie czy jeśli samochód jest jeszcze rok na gwarancji (przy zakupie dokupiłem 2 lata lub 60000 km) muszę go wykonać w serwisie Skody ?
    Rapid SB | 1,2 TSi 110 KM | MY17 | Style MAX | Błękitny Denim Metalik | mazowieckie | Spalanie - Motostat.pl
  • Nie i nie ma to wpływu na gwarancję.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Dziękuję za szybką odpowiedz.
    Rapid SB | 1,2 TSi 110 KM | MY17 | Style MAX | Błękitny Denim Metalik | mazowieckie | Spalanie - Motostat.pl
  • A przeglądu technicznego sie nie robi w Stacji Kontroli Pojazdów zamiast w ASO?
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | MY15 | Active | 201 000 | Wawa
  • Robi. Ale dostałem SMS ze Skody, że mi się kończy i że czekają. Trochę mi się nie opłaca gnać 60 km. Z drugiej strony nie chce złamać jakiegoś punktu umowy i stracić gwarancji.
    Rapid SB | 1,2 TSi 110 KM | MY17 | Style MAX | Błękitny Denim Metalik | mazowieckie | Spalanie - Motostat.pl
  • Są takie ASO, które jednocześnie mają uprawnienia SKP.
    Dla zachowania gwarancji musisz jedynie przeglądy gwarancyjne robić w ASO.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Ja miałem odwrotnie, po 3 roku chciałem zrobić przegląd w ASO ale niestety mnie odprawili ze względu na brak uprawnień nie robią.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • W ubiegłym roku przegląd techniczny robiłem wraz z gwarancyjnym w ASO Włocławek
    gentleman.gif
    45 x 37 - 10K
    Rapid Spaceback | 1,2 110 KM | 2015 | Style | Beż cappucino | 25 500 | 3City | 6-F

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?