FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Siatka do spacebacka 5JJ065110D
  • Ma ktoś u siebie zamontowaną ta siatkę pod tylną półką ?
    Chciałem zapytać czy zdaje egzamin , bo nie jest tania , a chodzi mi po głowie jej zakup.
    RAPID SB / 1,2 MPI 55kW CGPC / MY13 / AMBITION / SREBRNY / 104 000km / Kielce /Spalanie - Motostat.pl
  • Kupiona za 143 zeta, zoboaczymy jak sie bedzie sprawowac
    RAPID SB / 1,2 MPI 55kW CGPC / MY13 / AMBITION / SREBRNY / 104 000km / Kielce /Spalanie - Motostat.pl
  • W dziale ZTS jest wątek Boczki bagażnika - wymiana. Przy okazji poruszony jest temat siatki pod tylną półką.
    Sam nie mam, widziałem w kilku samochodach, sprawdza się, a właściciele zadowoleni.
    Poczekamy na Twoje wrażenia :)
    PS: Zmierz proszę wymiary swojej tylnej półki. Ja z kolei zmierzę w swoim LB. Czy jest ona identyczna z wielkością półki do LB? Bo jeśli tak - to ta siatka będzie pasowała do obu wersji nadwozia.
    Wg instrukcji montażu - nie ma podziału na krótką czy długą wersję (LB czy SB). 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Ok zmierzę i wrzucę zdjecia
    RAPID SB / 1,2 MPI 55kW CGPC / MY13 / AMBITION / SREBRNY / 104 000km / Kielce /Spalanie - Motostat.pl
  • W wolnej chwili zrobiłem pomiary, wyniki w cm.
    wymiary tylnej półki LB.jpg
    800 x 400 - 111K
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Z lewej strony wymiar wersji LB, z prawej SB:
    33-39 cm
    57-60,5 cm
    62-66,5 cm
    29-35 cm
    RAPID SB / 1,2 MPI 55kW CGPC / MY13 / AMBITION / SREBRNY / 104 000km / Kielce /Spalanie - Motostat.pl
  • Hej,

    Gdzie kupiona siatka? W polskim ASO powiedziano mi, że była przewidziana do Rapida przed liftem. Obecnie nie dostępna.
    W Czeskim ASO do kupienia za 135zł z odbiorem niestety w Czechach...

    Pozdrowienia
    Rapid LB | 1.0 110KM | MY2020 | Ambition+Pakiet zimowy 1+Audio | Beż cappucino | 300km | Jelenia Góra Dolnośląskie
  • Kupiłem w ASO AUTORUD w Kielcach ( na zamówienie) .Podałem im numer  siatki.  Nikt mnie nie pytał z którego roku auto.
    Ja mam przed Fl i pasuje.

    Trochę wyżej podałem wymiary półki w wersji SB MY13 w/g rysunku Jercena.
    Sprawdź u siebie czy sa takie same.
    RAPID SB / 1,2 MPI 55kW CGPC / MY13 / AMBITION / SREBRNY / 104 000km / Kielce /Spalanie - Motostat.pl
  • Kupiłem i zamontowałem tę siatkę u siebie w  Rapidzie SB. 
    Są dwa rodzaje siatki, do Spacebacka pasuje 5JJ 065 110 D.

    Trochę zabawy z montażem, gdyż trzeba wywiercić, według załączonego szablonu, dziurki w półce.

    Na chwilę obecną bardzo dobrze sprawdza się, trzymam tam siatki na zakupy, koc etc. 
    W Instrukcji napisano, że maksymalne obciążenie do 1 kg. 
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90 KM | MY17 | Ambition MAX | Czerwony RIO metalizowany|| 67 000 km | Wrocław
  • W Instrukcji napisano, że maksymalne obciążenie do 1 kg. 
    To dla tego kilograma warto było kupować ta siatkę za 140 zł?
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?