FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Sprzedawalność Skody Rapid ...
  • Dawno nie pisałem...

    Tak się składa, że będę się żegnał z Rapidem. Potrzebuję czegoś przestronniejszego, żebym mógł w bagażniku zmieścić duży przedmiot ;) + coś jeszcze. Rapid liftback - ma spory kufer, ale jednak brakuje mu na wysokość.

    Zastanawia mnie fakt jak te auta się sprzedają? - Chociaż Ci, którzy by pewnie mogli coś dodać - już tu nie zaglądają bo się pożegnali... Ale może ktoś coś...

    Od kilku miesięcy obserwuję ogłoszenia Rapidów z 2017... Ceny za bezwypadkowe  > 40 tys. Auta mocniej "dojechane" firmowe czy po PH, z przebiegami > 120 tys ceny ok. 30 tys....

    Generalnie "w puli" otomoto jest ok. 40-50 sztuk (zarówno 1.2 jak i 1.0 - nie można tego odfiltrować). 
    Widzę jednak, że dużo ogłoszeń kilka razy "wraca" do puli, jest też sporo ogłoszeń które dość długo "wiszą"...
    Wydaje się, że nie ma reguły wypadkowy/ bezwypadkowy...



    LB|1.2 CJZD 110|MY17|Ambition|
  • Ja sprzedałem produkcja 11.2016 przebieg 46 tys km za 43.000zl w jeden dzień. Tylko auto wyglądało jakby wczoraj wyjechało z salonu, zawsze garażowane, myte raz w tygodniu i itp. Pierwszy klient i sprzedane bez negocjacji ceny.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • To poszło przez ogłoszenie? Zobaczymy... podobno używki mają strasznie drożeć, tak piszą w internetach ;)
    LB|1.2 CJZD 110|MY17|Ambition|
  • z jakiego powodu?
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Bo nowe zdrożeją - przez dopłaty do emisji CO2?
    LB|1.2 CJZD 110|MY17|Ambition|

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?