FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Co da się dołożyć do "gołej" wersji Active.
  • Witam, od tygodnia jestem użytkownikiem Rapida Spaceback z roku 2018 FL. Akurat trafiłem na okazyjną ofertę na auto, które miało jedną wadę - było wersją Active, bez jakichkolwiek dodatków. 

    Chciałem zapytać co da się dołożyć do tego auta i ewentualnie czy ktoś ma namiary na osoby, z woj. śląskiego, które tym się zajmują.

    Najbardziej zależałoby mi na dołożeniu komputera pokładowego, albo chociaż możliwości wyświetlania prędkości bieżącej na wyświetlaczu segmentowym. ASO twierdzi, że da się przy wymianie przyrządów itp. koszt 2-3 tyś. 

    Tempomatem też bym nie pogardził, wiem, że były podobne tematy, jednak wyjaśnienie techniczne na nic mi się nie zdają, bo nie dam rady tego samodzielnie zrobić.

    Ewentualnie co da się jeszcze dołożyć ? Może jakieś rady ??? 

    Pozdrawiam
  • Możesz dołożyc tak na prawde wszystko na co pozwala Twoj BCM(jednostka sterująca) Jeśli chcialbys np. miec wskazania to potrzebujesz manetki z przełącznikami lub kierownicy z multifunkcja. WAZNE by kierownica czy manetka "dogadala sie" z Twoim komputerem, czyli trzeba dobrze dobrac czesci do BCM. Musisz tez czasem dołożyć pare kabelków a na koncu wszystko zaprogramować. Zapoznaj sie z tematami na forum ! Jest pełno tematow odnośnie doposażania.
    Rapid Spaceback | 1.4 TDI | MY16 | FLOTABIEDA | Candy White | 170 000 km | Toruń
  • Jakby co to mam taką manetkę do komputera pokładowego.
    RAPID SB / 1,2 MPI 55kW CGPC / MY13 / AMBITION / SREBRNY / 104 000km / Kielce /Spalanie - Motostat.pl
  • Kolego, czy wciąż dostępna? ;-)
    Rapid SB| 1.2 CJZC 90KM| MY16| Ambition Max| Brąz| Poznań

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?