FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Odchodząca uszczelka
  • Zauważyłem ostatnio pewien problem otóż zaczyna w pewnych miejscach odchodzić uszczelka ta co jest pomiędzy dachem panoramicznym Pokaze na zdjęciach, co z tym najlepiej zrobić czym podkleić czy się nie bawić i podjechać z tym do fachowca? 
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • Ogarniete temat do zamkniecia. 
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • Fajnie, że znalazłeś rozwiązanie czy poradziłeś sobie ze swoim problemem. 
    Ale to wygląda tak, że masz problem, a po rozwiązaniu - już ani słowa na forum. Rzuciłeś temat - a po jego rozwiązaniu - lepiej nic nie pisać? To po co te fotki, po co zaśmiecać forum? Jak inny klubowicz znajdzie się w podobnej sytuacji - niech sobie radzi sam! Przecież mogę być egoistą. 
    Forum jest miejscem wymiany doświadczeń a nie tylko zgłaszaniem problemów bez zakończenia założonego tematu. No cóż - widocznie tak jest wygodniej. Niech każdy sobie swoją rzepkę skrobie sam.   

  • Zle słowo chodzi o to, że sam problem znikł. 
    Tylko po co taka złośliwość jak bym widział u kogoś taki problem to bym pomógł komuś, napisał co jest, najlepiej kogoś z góry oceniać. 
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • Zamiast pisać "Ogarnięte ..." mogłeś wrzucić kilka słów od siebie. Choćby powodem była temperatura czy niedomknięcie okna czy też inne wyjaśnienie. Z takiego wpisu - nic nie wynika - nikt z forumowiczów nie dowiedział się, co było przyczyną czy też, co można zrobić, by uniknąć takiej sytuacji oraz to, że przy spotkaniu się z taką sytuacją w swoim R pomoże to i tamto. I to wszystko.
    Odnoszę wrażenie, że koledze nie o złe słowo tu chodzi - a raczej niedosyt - brak info o zaistniałej sytuacji i możliwości poradzenia sobie w swoich 4 kółkach z takim tematem technicznym.   
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Poprostu myślałem, że to problem jest ale jednak jest coś takiego jak autonaprawa, nastepnym razem napisze, samo się naprawiło. 
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?