FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Odchodząca uszczelka
  • Zauważyłem ostatnio pewien problem otóż zaczyna w pewnych miejscach odchodzić uszczelka ta co jest pomiędzy dachem panoramicznym Pokaze na zdjęciach, co z tym najlepiej zrobić czym podkleić czy się nie bawić i podjechać z tym do fachowca? 
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • Ogarniete temat do zamkniecia. 
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • Fajnie, że znalazłeś rozwiązanie czy poradziłeś sobie ze swoim problemem. 
    Ale to wygląda tak, że masz problem, a po rozwiązaniu - już ani słowa na forum. Rzuciłeś temat - a po jego rozwiązaniu - lepiej nic nie pisać? To po co te fotki, po co zaśmiecać forum? Jak inny klubowicz znajdzie się w podobnej sytuacji - niech sobie radzi sam! Przecież mogę być egoistą. 
    Forum jest miejscem wymiany doświadczeń a nie tylko zgłaszaniem problemów bez zakończenia założonego tematu. No cóż - widocznie tak jest wygodniej. Niech każdy sobie swoją rzepkę skrobie sam.   

• Zle słowo chodzi o to, że sam problem znikł. 
    Tylko po co taka złośliwość jak bym widział u kogoś taki problem to bym pomógł komuś, napisał co jest, najlepiej kogoś z góry oceniać. 
  • Zamiast pisać "Ogarnięte ..." mogłeś wrzucić kilka słów od siebie. Choćby powodem była temperatura czy niedomknięcie okna czy też inne wyjaśnienie. Z takiego wpisu - nic nie wynika - nikt z forumowiczów nie dowiedział się, co było przyczyną czy też, co można zrobić, by uniknąć takiej sytuacji oraz to, że przy spotkaniu się z taką sytuacją w swoim R pomoże to i tamto. I to wszystko.
    Odnoszę wrażenie, że koledze nie o złe słowo tu chodzi - a raczej niedosyt - brak info o zaistniałej sytuacji i możliwości poradzenia sobie w swoich 4 kółkach z takim tematem technicznym.   
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Poprostu myślałem, że to problem jest ale jednak jest coś takiego jak autonaprawa, nastepnym razem napisze, samo się naprawiło. 

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Dzięki Tobie forum będzie funkcjonowało nadal!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen

ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?
https://www.compero.pl