FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • Witam wszystkich na forum:)
    Chciałbym się Was zapytać ile czekaliście na swojego Rapida.
    Ja auto zamówiłem 2.10 jako ostateczny termin sprzedawca wpisał 07.12. .Kiedy ostatnio dzwoniłem wspominał coś, że auto może być po 15.12., ale że on dla mnie "wywalczył" gwarancję ceny. Czy cena może ulec podwyższeniu po podpisaniu umowy? i czy również tyle czekaliście, może komuś udało się coś wynegocjować w zamian za niedotrzymanie terminu? .
    To mój pierwszy nowy samochód nie wiem jak z nimi gadać pomóżcie
  • zamówiony spaceback 1,2tsi 19,12,13 odbiór z terminem 28,02,14 wersja ambition =komfort=swing=listwy=57000
  • zastanawiam się czy w związku z wyprzedażą o3 mogę wycofać zaliczkę z rapida i przenieść na octavię...ciekawe.może ktoś był w takiej sytuacji.
  • najlepiej zapytać sprzedawcy
  • zrobię tak jak nie to nic
  • Witam, na walentynki żona dostanie spaceback 1.4 tsi dsg wersje ambition plus kilka gadżetów. zamówienie z listopada. :) podobno obecnie jest w 3 tygodniu produkcji. zobaczymy.
  • No i jak można było przenieść tą zaliczkę na Oktawię
  • Nie wiem w czym problem. U mnie nie robili problemów choć ostatecznie zrezygnowałem z zakupu gdyż pojawiły się nagle inne wydatki i przełożyłem na później zmianę auta. W każdym razie chcąc zmienić zamówienie z Rapida na O3 nie robili mi problemów
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Dzięki spróbuję
  • jednak wybrałem spacebacka o3 za duża do miasta.
  • Witam,
    Dostałem dziś info ze Skody że mój Rapidek jest zaplanowany na 08 tydzień produkcji...wie ktoś może co to oznacza i ile jeszcze poczekam?
  • 8 tydzień produkcji to wg kalendarza od 17 do 22 lutego zanim przyjedzie to tydzień plus (minimum)albo i dwa tygodnie czyli może ok. 10 marca, a może ciut wcześniej
  • Dzięki:-)w umowie mam wpisany 28 luty jako termin dostawy...
  • Czyli 1 tydzień plus
    Pozdrawiam
    Ja mam 3 tydzień produkcji a w umowie wpisane 10 luty ale mówią że będzie wcześnie i ja w to wierzę ;)
  • Mi się niestety "urwał" kontakt z salonem..ale to chyba w myśl starego porzekadła :-)
    Dziękuje za informacje i pozdrawiam
  • @seeb Kwestia co kto potrzebuje. Mi spaceback podoba się ale wybrałbym wersję Liftback ze względu na większy bagażnik (muszę gdzieś wózek wozić i kilka klamotów) i Liftbackiem też jest trudniej w mieście tak jak O3 a mając różnice w kwocie 2000 zł przy prawie tym samym wyposażeniu wybrałem O3 :).
    Chyba że coś się zmieni w ciągu najbliższego roku to wtedy wezmę Rapida (może silnik zmienią na ten z O3, wtedy fajnie by było)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Czy ktoś odebrał w styczniu liftbacka, bo u mnie już tydzień po produkcji i salon jakoś mnie unika (dzwoniłem z pytaniem i obiecali zadzwonić z informacją co z moim zamówieniem ale nie powiedzieli kiedy i tak już trzeci dzień czekam ;))
  • Witam,

    My zamówiliśmy Rapidka 18 stycznia. W umowie termin dostarczenia autka mamy do 30 kwietnia. Czytając posty zacząłem się zastanawiać, czy ten termin zostanie dochowany :)
  • Witam wszystkich rapidowców (nowy na forum) odnośnie czasu oczekiwania na nowy samochód to ja mojego Spacebacka zamówiłem w salonie w Łomży 6.01.2014 i sympatyczny pan powiedział ze czas oczekiwania na nowy samochód to od 6 do 8 tygodni, jeśli by się cos zmieniło to powiedział ze się dogadamy i cos wrzuci w gratisie :) Jakoś dam rade ;)
  • Mój Pan też to mówił i też był miły i mija już 15 tydzień :) a mają jeszcze dwa do terminu który wymusiłem w końcu na piśmie. Także papier to papier
  • Mi równie miły Pan w Wałbrzychu obiecał góra 5-7 tygodni...termin mam na 28 luty a tymczasem Skoda Polska (która jako odpowiedziała mi przed salonem) sprowadziła mnie na Ziemię- auto w produkcji na 8 tydzień roku czyli przedostatni tydzień lutego :)
    Cóż wciąż czekam :)
    Powodzenia

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?