FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
ANKIETA - Rapid Lift czy Space?
  • Do spejsbeka bez problemu wchodzi wózek z gondolą i jeszcze parę innych rzeczy.
  • To zależy jaki kto ma wózek :) W SB przeszkadza mi jeszcze wykończenie bagażnika. Jest całe plastikowe poza dywanikiem na podłodze. Bardzo łatwo to zniszczyć, porysować.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • To fakt. Nie wiem czemu nie wyłożyli go filcem jak w LB
  • Ale chyba teraz taki trend bo F2 już miała tak częściowo zrobione a w F3 łącznie z wersją Combi już jest cały plastikowy jak w Rapidzie SB.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • a wg. mnie SB traci jakies 50% na wygladzie, wiadomo jest to subiektywne bo zawsze podobały mi sie sedany i tylko lif brałem pod uwage, jakby nie bylo takiej wersji pewnie nawet bym nie wiedział o istnieniu Rapida :)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • ja bym krakowskim targiem bral pelne combi jak by bylo - bagaznik liftbacka a sylwetka spacebacka :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • U mnie było tak: na początku planowania miała zostać zakupiona Fabia, ale mój brat-łowca konkursów motoryzacyjnych na FB-wygrał na tydzień Rapida SB Style Plus z 1,6 TDI. Tak nam się spodobało to auto, a zwłaszcza przestronność wnętrza i panoramiczny dach, że praktycznie pierwszego dnia jazdy nim jednak odpuściliśmy Fabię i postanowiliśmy zakupić R. Od tamtej pory do ostatnich dni przed zamówieniem (czyli jakieś pół roku) była mowa że tylko Rapid SB w Style Plus z tym dachem, koniec, kropka. Kilka dni przed planowaną wizytą w salonie celem zamówienia jechałem w W-wie autobusem miejskim i w korku stał na pasie obok R LB. Pomyślałem sobie "kurde, ładnie wygląda z tym kuperkiem, dla mniej kumatych prawie jak Octavia". Od tamtej chwili jednak przeszło na LB i tak też zamówiłem, dodatkowo upewnił mnie w tym ogromniasty bagażnik. Poza tym mam już jednego hatchbacka, więc trzeba coś urozmaicić :) Domownicy próbowali mnie przekabacić na SB, ale twardo postawiłem na swoim i jestem przekonany, że nie będę żałował :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Dla mnie LB jest o niebo ładniejszy.
    Jak widzę we Wrocławiu  takie (zwłaszcza czarne lub białe) spokojnie można mnie filmować jak się oglądam za Rapidem z otwartą gębą i do reklamy Skody... :P
    A będę miał SB , życie jest zawiłe :-)
  • kolego to tak ma przekór sobie bierzesz zawsze to co ci sie nie podoba? :-)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Już miałem zamawiać Rapida ale matka zadzwoniła z niemiec że sprawdzi czy tam nie jest taniej (już pisałem o tym). Sprawdzała , szukała i zamówiła SB ale z takim rabatem że lepszego nie znajdzie już nikt (najwyżej taki sam) hehe. 

    Co będę marudził ? :-)
  • No niby tak, ale ja nawet za dobry rabat bym sie nie skusił na SB, zwyczajnie taki temat by przepad u mnie ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • r2r2_dawid
    ciekawe kiedy u nas tak będzie jak za granicą. Wszyscy narzekają że auta się nie sprzedają że kiepski interes i że tyle złomu na drogach ale jak by nie szaleli z cenami to więcej osób kupiło by nowy zamiast starego rumpla.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Nie sprzedają się a na Rapidy czekamy po 3 miesiące hehe Jak bym zarabiał 2000zł , Rapid kosztował 20 000zł a rata była 200zł , za chleb płaciłbym 1zł a paliwo 1,5zł to powiedziałbym że auta są niedrogie, bo już Pani ze sklepu z pensją 1200zł mogłaby pomyśleć o Fabi z ratą po 140zł. Tak wygląda sytuacja w Niemczarni :-) Jest drogo banki zabijają nas odsetkami ale i tak ludzie jakoś sobie radzą.

    Wracając do tematu dziś pod pracą zaparkowali mi niebieskiego LB , piękny i mam nadzieje że właściciel nie wystraszył się jak dojrzał gościa z fajką krążącego w okół jego auta co godzinę :D
  • Niebieski Race czy Denim? Ja miałem niezły dylemat bo oba mi się podobają ale ostatecznie wybrałem Denim. Niebieski Race coraz częściej pojawia się na ulicach w różnych modelach Skody i niedługo będzie go pełno a kolor Denim trudniej spotkać :-), choć przyznam do mojego miasta od czasu do czasu przyjeżdża jeden Rapid Denim z sąsiedniego powiatu :-). Tak to w moim małym miasteczku mam do tej pory 2 Rapidy i oba srebrne :-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • @grzesk patrzysz na jednostkowe Rapidy tak jak ja, tak samo małe miasto i jak widzę jakiegoś to zawsze na rejestracje, wole żeby ich było jak najmniej póki co :P
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • To był Race :-)
  • gross81 też tak mówiłem że będzie wyjatkowy SB szary metalik  bo wszyscy brali białe, czarne i niebieskie a tu za pół roku wracając z pracy widzę że jedzie taki sam i to jeszcze o podobnych numerach. ale i tak jestem zadowolony z takiego wyboru.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • no pewnie, ostatecznie bierze sie dla siebie i to co sie podoba
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Ja się cieszę, bo w mojej miejscowości nikt jeszcze nie ma Rapida, ale w dalszej okolicy widziałem już dwa, SB srebrny, typowa "bida edition" oraz LB czarny już troszkę na wypasie. Najważniejsze jednak tak jak piszecie, brać pod siebie co się podoba, a nie patrzeć czy już taki jeździ czy nie.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Ale trzeba przyznać że niektóre zestawienia pasują do tego samochodu np. sb biały z czarnym dachem czy czerwony sb.
    Jak wybierałem auto nie mogłem zobaczyć jak wygląda dany kolor w rzeczywistości było to pewne ryzyko katalogi nie oddają pełni koloru.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?