FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
ANKIETA - Rapid Lift czy Space?
  • zgadzam sie co do SB białego z czarnym dachem, to chyba jedyna wersja kolorystyczna w której SB w miare mi sie podoba, natomiast LB z czarnym dachem to juz chyba nie bardzo, sam sie nad tym zastanawialem zanim odebralem auto ale teraz w zyciu bym tego nie zrobil, chyba popsuło by to calosciowy stylistyczny efekt tej malej limuzynki :)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • LB jest za bardzo napompowana jak bańka, co zaburza proporcje.
  • LB powstała przed SB... i to w SB ciachnęli bagażnik co zaburzyło proporcje, zawsze jak widzę SB to mi czegoś w niej brakuje, wszystko zależy od tego, która wersja się Tobie podoba, sprawa indywidualna...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • cenne spostrzeżenie bounty, tak jak pisalem wyżej wg mnie male koła troche sa nieproporcjonalne do reszty a tak sama bryła jest ok
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Moim zdaniem wada stylistyki Rapidów to zadarty tył, szczególnie przy SB wygląda to trochę dziwnie
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Ale SB ma lepszą widoczność przez tylną szybę kosztem kufra. Odwieczny problem co wybrać, coś kosztem czegoś.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Mi się wydaje, że ten zadarty tył to gorzej wygląda w LB niż w SB, szczególnie że przy LB jest takie od razu porównanie z O3, a SB jest jakby "oryginalny" nie ma z czym porównać.:-)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • SB vs Fabia III... ew. Fabia kombi ;-)
    ok, widoczność LB ma słabą, ale od czego czujniki parkowania...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Dokładnie bounty jak LB to tylko z czujnikami parkowaniaa
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • To fakt, bez czujnika byłoby raczej kiepsko:-)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Parkuje bez czujników, wg mnie bardziej przeszkadzaja niz pomagają, wyja bez przerwy szczególnie wprowadzają w bląd gdy przeszkode mija się bokiem, moze były by pomocne gdyby przeszkoda była tylko z jednej strony np z tyłu ale zazwyczaj tak nie jest bo zawsze ciasno i wszedzie zastawione.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Eeee, ja mam czujnik tylko z tyłu. I nigdy bym się nie zgodził, że przeszkadza, wręcz przeciwnie bardzo pomaga a parkowanie staje się bardziej przyjemniejsze:-) Czasem nawet do tyłu nie muszę się rozglądać, bo dokładnie wiem ile mam do przeszkody. Czujnik parkowania z tyłu to super wygoda. Ale jak moja rapidka była w ASO na wymianie skrzyni biegów, to dali mi zastępczego golfa VI i tam czujniki były też z boku i to mnie akurat wkurzało, bo nigdy nie wiedziałem gdzie ma przeszkodę i dlaczego brzęczy.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • jak jeździłem firmowa fabiana to miała czujniki i z tego co pamiętam to nie narzekałem. przydawala sie zwlasza na np parkinach gdzie mozna bylo podjechac pod samochod/sciane naprawde blisko. gorzej bylo ze slupkami drzewkami itp ale ogolnie to wg mnie podstawowe wyposazenie samochodu
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • zgadzam sie z tym ze do dojazdu do samochodu/muru jest dobry ale przy bocznych przeszkodach moze niepotrzebnie stresowac. dodan Rapid chyba ma tez te czyjniki z boku, moze nie za daleko w głąb samochodu ale sa
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Są tylko w tylnym zderzaku i boków za specjalnie nie łapie. Ja w każdym bądź razie jestem z tego czujnika super zadowolony.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • koniec zderzaka jest już częścią boku więc go troche łapie co słysze codziennie wyjeżdżając z garażu
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Tzn czujnik masz tylko nie korzystasz, tak?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • dokładnie, wole zdac sie na swoje umiejetności, przez tyle lat parkowania nigdy nie miałem nawet najmniejszej obcierki
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Dzisiaj siedziałem w nowej Toyocie Auris (typowy kompakt). To co mi się spodobało to ładne materiały wykorzystane we wnętrzu (pod tym względem zdecydowanie wyprzedza Rapida), ale już wygląd kokpitu kojarzy mi się z busem. Wnętrze z porządnych materiałów, za to ciasne. Na tylnej kanapie mniej miejsca na nogi niż w fabii I (do tego nie da się wsunąć stóp pod przednie siedzenia), Rapid przy nim to już wielka limuzyna, no i bagażnik też malutki (niby 360 l, ale na oko wydawał się znacznie mniejszy).
    LB|1.2 CBZB 105KM|MY14|AMBITION Komfort|Srebrny metallic| 107000km|Nieciszów k. Oleśnicy
  • No czyli nasz R. nie taki zły:-)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?