FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Witam wszystkich Rapidowców, wprawdzie swój dopiero zamówiłem i mam trochę do odczekania, ale już zalogowałem się na Forum :) Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze :) Maciek
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Witamy
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Witam ! Podobnie jak poprzednik też się zalogowałem żeby poczytać co nieco :) Autko zamówione, do odbioru prawdopodobnie pod koniec Listopada początek Grudnia.
    RAPID Liftback 1.6 105 KM wersja ELEGANCE MAX. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)
    Larry_z
    Rapid LB | 1.6 105KM | MY15 |
  • Witam, 
    Wpisuje się do klubu z RAPID ELEGANT 1,2 TSI 105 km czarna perła. Mój stał na placu i czekał na mnie.
    Pozdrawiam.
    Rapid SB/1.2 CBZB 105 KM/MY 15/Elegant/Czarny Magic/28000/Leszno
  • Witam.
    A mój RAPID LB 1,2 TSI 105kM Ambition MAX czarna perła niedługo zjedzie z taśmy produk..
    Pozdrawiam wszystkich miłośników Rapidka,
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • Ile czasu czekaliście aż samochód przywioza z Poznania?
    Rapid LB | 1.2 105KM | MY15 | Elegance max | Szary metal| 18000 km | Toruń
  • 3 dni
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Witam wszystkich!!! Jestem tu nowy, bo mam nowa rapidke, dzis mija pierwsza miesiecznica jak ja odebralem.... 1,2 TSI, 105KM, 6-cio stopniowa manualna, temopmat, czerwien corridy (kolorek wybrala zonka:)
  • witamy
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Mój R w Poznaniu był 8.11 a w salonie 17.11 więc 9dni, no ale długi weekend :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Czarny Magic perłowy | 9000km
  • Witam :) Mój Rapid - nabyty pod koniec listopada, 1,2TSI 105KM, Błękit Race, wersja Ambition Max auto demonstracyjne - 360km przejechane w dniu zakupu :)
    Rapid LB | 1.2 CJZD 110KM | MY17 | Ambition | Błękit Race | Warszawa
  • Witam
    Jestem z Bytomia a mój Rapid to 1.2 TSI 85 KM kupiony w styczniu 2014 .
  • Witam wszystkich forumowiczów!
    Jestem z Lublina, mój Rapid LB - 1,6 tdi 90 KM, srebrny brilliant, Ambition MAX, kupiony w październiku 2014.
    Wcześniej na bieżąco czytałem forum, bardzo mi się spodobała ta forma, więc postanowiłem dołączyć jako czynny użytkownik:)
    pozdrawiam wszystkich :-)
    RAPID LB | 1,6 TDI 90 KM | MY14 | Ambition MAXX |Srebrny brilliant | 100 000km | Wrocław
  • Witamy serdecznie ;-)
    ps. wg ankiety 4,4% ma silnik 1.6 TDI 90KM, tym bardziej cenne będą Twoje uwagi odnośnie tej jednostki...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @bounty
    Wiem, że niewielu użytkowników ma ten właśnie silnik, na razie widać jaki jest przebieg, a zarazem i moje doświadczenia z nim związane jak i z samym R. Jednak od kwietnia, gdy już będę stale użytkował auto, nie omieszkam się podzielić swoimi uwagami.
    Pozdrawiam serdecznie
    RAPID LB | 1,6 TDI 90 KM | MY14 | Ambition MAXX |Srebrny brilliant | 100 000km | Wrocław
  • Witam wszystkich Forumowiczów! Mój nowy Rapid LB przejechał swoje pierwsze 100km :)
    Pozdrawiam.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Elegance Max | Błękit Race
  • Witam,
    jestem z Warszawy, Spaceback z grudnia 2014, kupiony na początku lutego. 
    Pozdrawiam :)
    Rapid SB | 1,2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Biały | Warszawa
  • Witamy i zapraszamy na spot jak tylko będzie się organizował?
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Dziękuję, chętnie jeśli czas pozwoli :)
    Rapid SB | 1,2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Biały | Warszawa
  • Witamy @galazek.
    Mała uwaga jak masz auto z grudnia 2014 to popraw opis w stopce na MY15.
    Jeśli by to było MY14 to oznaczałoby, że masz auto przynajmniej z czerwca 2014 r. :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?