FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Galeria dotyczy całkiem nowych, limitowanych bądź ciekawie tuningowanych wersji Skody Rapid
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|
  • Optymalna konfiguracja ;-)

    image
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Sam nie wiem jaka to wersja, ale wygląda zacnie...

    image
    Znalazłem oryginalne zdjęcie... ktoś poszalał z programem graficznym i tak powstał Rapid RS

    image
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • smakowa ta optymalna konfiguracja ;)
  • @bounty - mi również wydaje się, że to Octavia. Chociaż z drugiej strony czy wszystkie Octavie mają kierunkowskazy w lusterkach, bo jeśli tak to to nie jest Octavia;)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • A jednak Rapid, a dokładnie.ŠKODA Rapid RS albo Sport (zależy na której stronie).

    http://rapidskoda.cz/novinky/rapid_rs/
    http://new.skoda-auto.com/en/experience/concepts/rapid-sport
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|
  • Octavia RS - autko w zbliżonym kolorze i pozycji w porównaniu do wcześniejszego Rapida

    image

    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Tamten rapid RS, to byc może przeróbka graficzna, ale fotka pochodzi z oficjalnej czeskiej strony skody. Zajrzyj do 1 linka, którego wcześniej podałem, to się przekonasz. Ja się dałem początkowo nabrac, bo przeglądałem z kumplem octavie, ale coś mi nie dawało spokoju :-)
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|
  • Autor artykułu, z linka który podajesz, jasno daje do zrozumienia, że wersja RS jest nieprawdziwa. W skrócie... skody na nią nie stać. Jedyne co jest pewne to pakiety sportowe (optyczne). Rapid RS nie będzie produkowany, a ten z wizualizacji powstał za pomocą programu graficznego.
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • ŠKODA Rapid SPORT - Sa­mo­chód po­wstał je­dy­nie na po­trze­by im­pre­zy Wor­ther­see 2013

    image
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • tak sie zapatrzyłem w tego RS-a, ze nie doczytałem, że na čistě sportovní verzi RS nečekejte…
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|
  • Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Nemam nić przeciw pięknym kobietom ale takie autko to na pierwszym planie powinno być
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk

  • Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Skoda Rapid ( Sedan / China )




    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Bardzo ładny ten sedanik, ładniejszy niż europejski liftback.
  •  Ma niższą dupkę i przez to ładniejszy, ale mniej praktyczny, coś ala Jetta.
  • Nie wiem jakie ma tam alufelgi ale jeśli 16 to ładnie będzie wyglądał dopiero na 18'' :D Jeżeli 15'' to na 17'' musi fajnie się prezentować :) na tych zdjęciach troszkę za małe te kółka. Fajny ale jak dla mnie LB ładniejszy :)
  •  Moim zdaniem są to 16", a małe kółka niestety mają wszystkie Rapidy ponieważ zawiecha od Polo.
  • to są 16 były jako darmowa opcja w pakiecie Elegance Max tego lata.

    Dobrze że u nas jest lift, bo musiałbym zbierać aż na octavke ;)

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?