FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Ubezpieczenie
  • @MDMA66 wnikliwie analizowałem OWU różnych firm proponowanych przez dealera (PZU, Generali, Hestia, Allianz), także dla porównania kilku tańszych, których później nie brałem pod uwagę... pod kątem "odpowiedzialności" każda z podanych firm miała bardzo zbliżone, jak nie identyczne obostrzenia... więc po co płacić więcej, a jeśli już to za co konkretnie i w jakiej firmie? To jest kontynuacja pakietu dealerskiego, więc nie jest to ubezpieczenie okrojone. Nie mając zniżek (choć je mam) oraz nie mając jakichś ulg pracowniczych, etc. nigdzie nie uzyskałbym takiej oferty. Kolejne na 4 rok będę już brał wg swoich zniżek i powiąże je z innymi ubezpieczeniami na dom, życie, itd., bo dealerskie nie wyjdzie już tak atrakcyjnie...  Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Ja właśnie poszedłem drogą powiązania ubezpieczenia samochodu i mieszkania ponieważ też nie widziałem różnicy między kilkoma firmami. Takie powiązanie ubezpieczeń było korzystniejsze niż oferty dealera.

    Rapid LB | 1.4 DSG 122KM | MY15 | Elegance MAX | niebieski RACE| 50kkm | KRK
  • Witam 
    W tym roku konczy mi sie ubezpieczenie i zadzwonilam do mojego dilera jakie ubezpieczenie mi zaproponuje. Po 1 roku wartosc auta to 53tys ubezpieczenie to 1938 zl w hesti. Co wy na to
  • @asia1209 jaki masz silnik i wersję wyposażenia tak z ciekawości zapytam ?
    Rapid SB I 1.2 TSI 105KM I MY15 I Ambition Max I Warszawa
  • Silnik 1.2 a wersje elegant max
  • @asia1209 mało szczegółów podajesz... niech salon przedstawi Tobie kilka ofert, np. od 4 różnych firm... przeczytasz OWU, porównasz ceny i warunki... u mnie ubezpieczenie po roku wyniosło 3,4% wartości auta.
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Cenowo nie ma co podawać propozycji innych firm bo w Hestii bedzie najtaniej, co do warunków oferty Alianz, PZU i Hestii sa zbliżone, wszystkie tez te firmy sa solidne.
    @asia1209 proponuje negocjować oferte, to pewnie byla pierwsza propozycja, ja po 3 rozmowach dostałem jakies 200 zł nizszą składke u dilera od proponowanej pierwotnie.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Bylam dzisiaj u ubezpieczyciela na miejscu i on mi zaproponowal 1849 zl przy wartosci auta 53tys. 
  • no ja dostalem dokldanie to samo - jak nie masz full znizek to taniej nie znajdziesz z takim samym zakresem 
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Ja w grudniu dostałem 1886 wartość auta 54tys.
    Rapid LB | 1.2 105KM | MY15 | Elegance max | Szary metal| 18000 km | Toruń
  • Po 1 roku w AXA Direct wartość auta 49,5 tys i ubezpieczenie za 1140 zł (europa asistance).
    Rapid SB I 1.2 TSI 105KM I MY15 I Ambition Max I Warszawa
  • Witam.
    Po 2 latach wartość auta 43100 zł, koszt ubezpieczenia w pakiecie u dealera Skody gdzie kupowałem auto wynosi 4.1% jego wartości. Zapłaciłem 1767 zł. Wartość auta stała przez cały okres ubezpieczenia.
    Rapid LB / 1.2 CBZA 63 kW / MY 14 / Ambition + pakiet Komfort + pakiet na bezdroża / Czerń Magiczna / 76000km / Katowice
  • Moją Skodę po dwóch latach wycenili na 51000 tyś. Ubezpieczenie na rok przedłużyłem w Allianz za 2240 zł. (moje zniżki 60%).
    Rapid SB | 1.4 DSG CAXA 122KM | MY14 | Elegance | Biel Candy | 112000km | W-wa
  • Po roku użytkowania wyceniono Rapida na 55tyś. Ubezpieczenie w Allianz wyceniono na 1864,- zł. Zniżki na maksa 60%. Szukam dalej :)
    Rapid LB |1,2 TSI 63 kW LPG | MY15 | Elegance Max | Błękit Race | 27500 | Hanysowo der Hauptstadt
  • Witam,za 3 miesiace odnawiam ubezpieczenie na mój samochód i zastanawiam się czy dalej z tym ubezpieczycielem,czy zmienić na innego.Zakupując swojego Rapida 30.06.15 w salonie podpisałem ubezpieczenie z ERGO HESTIA ( AC + OC + NW ) na kwotę 1590 zł przy wartości auta 56 500 zł.Ciekaw jestem po roku eksploatacji samochodu jak spadła jego wartość i jakie będzie ubezpieczenie ? - rozważam nadal HESTIA lub PZU - posiadam max zniżke 60 %.
    Pozdrawiam !!! - wszelkie uwagi mile widziane - dziękuję !!!
     
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • te pierwsze ubezpieczenie bylo ryczaltowe nastepna znike bedziesz mial od wartosci z Eurotaxu, zalezy jaka byla wartosc cennikowa.
    u mnie z 70 tys wyszlo po roku 52 tys wiec duza starta w sumie ale realnie to tylko 2,5 tys.
    zaplacilem jakies 1900 ale bez znizek :( 
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • W moim Rapidzie, świeżo odebranym przy wartości 53 tys ubezpieczenie w Generalli wyszło 1640 (w tym OC to 400!!!).
    Jak dla mnie super - w starym mondeo 2002 za pakiet z pełną zniżką płaciłem 1100
    W przyszłym roku liczę że znajdę ofertę na pozioie 1600 - bedę szukał w Inter gdzie mam mieszkanie ubezpieczone - zawsze to taniej. Puki co mam max zniżkę

    Rapid SB, 1.2 TSI 90 KM, MY15, Style Max, Magiczna Czerń, 200 km, Warszawa
  • @Melon74 u dealera: pierwsze ub. 1590zł, po roku 1567zł (3,4%), po 2 latach 1567zł (3,7%)...  Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Sprawa świeża, jak i Rapidek ;-), wczoraj w Allianz, w ramach pakietu dealerskiego: 1690 zł z gwarancją utrzymania wysokości ubezpieczenia przez okres trwania polisy. Pozdrawiam.
    Rapid SB I 1.2 TSI 90KM CJZC I MY16 I Ambition MAX+Audio+Sunset+Climatronic I Czarny Magic perłowy I Na dotarciu ;-) I Łódź
  • @ Raku - u mnie dokładnie ta sama cena, ten sam pakiet i ten sam ubezpieczyciel. 
    RAPID LB/1,2 TSI 81kW/2016/ACTIVE

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?