FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Ubezpieczenie
  • 1226 zł - pakiet dilerski w allianz. auto z 2014 r. kontynuacja, max zniżek, pakiet optimum
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | 2014 | Ambition Komfort | Beż Cappuccino | 105000+ km | Leszno (wlkp) & Zielona Góra
  • Witam, dostałem ulotkę na której widnieje że na pakiet ubezpieczenia do spaceback jest możliwy rabat w wysokości 1000 zł. Czy ktoś tego doświadczył ?
    Rapid SB | 1,2 TSi 110 KM | MY17 | Style MAX | Błękitny Denim Metalik | mazowieckie | Spalanie - Motostat.pl
  • Doświadcza to każdy kto kupuje nowego Rapida SB. W pierwszym roku od ceny ubezpieczenia odejmowane jest "promocyjnie" 1000 zł.
    Akcja trwa praktycznie od początku jak pojawiła się wersja SB.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  •  Czyli te 1690 to jest z tym rabatem? Bo widzę też napis na ulotce że ubezpieczenie od 650
    2016-05-05 21.06.07.jpg
    1885 x 1060 - 381K
    Rapid SB | 1,2 TSi 110 KM | MY17 | Style MAX | Błękitny Denim Metalik | mazowieckie | Spalanie - Motostat.pl
  • bez rabatu - ale z tego co sie orientuje to tylko jak bierzesz w kredycie
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Czy komuś z Was też powiedzieli po negocjacjach cenowych, że rabat na ubezpieczenie został wliczony w rabat na samochód i nie obowiązuje już przy kwocie ubezpieczenia? 
    Rapid SB | 1.4 TSI 125KM DSG | MY16 | StyleMAXX | Race Blue | 21 000km | Poznań
  • Ja teraz ubezpieczam swojego rapcia na 3 rok, na kwotę 48 000zł za 1625 zł, bogaty pakiet z dodatkowym assistansem, gwarantowaną suma ubezpieczenia, naprawy tylko w ASO i w oryginale itp. w Linku4, pierwszy raz u tego ubezpieczyciela, ale mam nadzieje, że po zmianach własnościowych będzie dobrze:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Ja ubezpieczałem na 3 rok w Allianz. Pakiet w ASO. Wycena 47640 zł. Stała wartość rynkowa przez cały okres ubezpieczenia, assistance wariant PLUS (do 650 km w Polsce i 1000 Euro w Europie), naprawy tylko na oryginalnych częściach + ubezpieczenie szyb (90 zł)
    OC - 525 zł
    AC z ubezpieczeniem szyb - 1611 zł
    NNW - 50 zł
    Łącznie 2186 zł.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • @PrivateMajster w ulotce nie jest nigdzie napisane że rabatów nie można łączyć.
    Rapid SB | 1,2 TSi 110 KM | MY17 | Style MAX | Błękitny Denim Metalik | mazowieckie | Spalanie - Motostat.pl
  • @konwel, no jest różnica w linku za podobny pakiet dałem 5 stówek mniej:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @dodan Ile masz zniżek? Ja ubezpieczam dopiero trzeci rok, więc zniżek niewiele. Jak sobie porównywałem z innymi ubezpieczycielami to wychodziły mi podobne kwoty.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • zniżki mam optymalne, ale jak porównywałem z wartą i PZU to za to samo co mam musiałbym dać tyle co i ty czyli około 2100zł
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @dodan Ja raczej rozpatrywałem tylko PZU, Hestię, Allianz.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • ciężko jest przebić pakiety dilerskie, a i u nich można negocjować ceny, jeśli ma się lepszą ofertę od konkurencji :)
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | 2014 | Ambition Komfort | Beż Cappuccino | 105000+ km | Leszno (wlkp) & Zielona Góra
  • Pod koniec marca zaryzykowałem i ubezpieczyłem auto na drugi rok w Liberty. Przy pełnej możliwej opcji, oryginalne części, naprawa w ASO, stała wartość, łącznie z top assistance przy wartości 57 tyś. składka 1668 zł.
    Zrobiłem najpierw test z infolinią assistance i szkodową, kontakt był szybki, w Skodzie też nie narzekają na likwidację, choć jak mówią PZU to nie jest.
    Podobno od roku zmienili dużo na plus i są też dostępni przez agencje ubezpieczeniowe dając niektórym nawet 15% dodatkowego rabatu, taniej niż online.
    Co dla mnie ważne a z czym miałem ostre przepychanki w mDirect (teraz AXA), przy kilku poszkodowanych w jednym zdarzeniu zgłaszają do funduszu jedną szkodę, a nie np. trzy, co robił, przynajmniej jakiś czas temu, również Allianz.
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • ja AC i OC biorę z Warty. Za OC zapłaciłem 311 zł a AC 1575zł poniżej skan polisy co obejmuje (pewne dane wymazane :P) Najważniejsze w tej polisie jest suma gwarantowana z faktury w dniu zakupu przez 3 lata. Także w razie kradzieży lub całkowego zniszczenia auta dostaje pełna kwotę za jaką kupiłem.
    Co do ubezpieczycieli to dobre rzeczy mogę powiedzieć o  PZU i Warcie, natomiast Allianz omijam z daleka bo bardzo problematyczni i płacą głodowe odszkodowania.
    polisa ac.jpg
    1275 x 1752 - 516K
    Rapid SB | 1.2TSI CBZB 105KM | MY15 (4 tydzień 2015) | EleganceMAX | Błękit RACE | 55000+km | Bielsko-Biała
  • Witam, czy ktoś przedłużał ubezpieczenie na drugi rok w salonie Skoda po tegorocznych podwyżkach?  (podwyżki były 3 z tego co dzisiaj usłyszałem- maj, czerwiec, sierpień).
    Proszę o informację jakie kwoty płaciliście za drugi rok użytkowania.
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Z tego co patrzylem na stronie to w tym roku na 3 rok (w moim przypadku) jest 4.4%
    Wczesniej bylo chyba 4,1 lub 4.2%
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • A na drugi?
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Ja ubezpieczałem teraz we wrześniu na 4 rok. Warta, pakiet OC,AC podwyższony pakiet, NNW - z pełnymi zniżkami czyli po 60%, Kraków -1 298,00 PLN. Wartość samochodu 36 kPLN
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?