FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zaparowana przednia szyba
  • Ja regeneruje silniczki klap w grupie vag, do 100tys km praktycznie sie nie zdarzają ich awarie mechaniczne, tylko blokowanie ciegna lub zle zazebienie, ewentualnie za dużo smaru w okolicach potencjometra, powyżej 100 tys km wyciera sie lub brudzi wewnetrzna ścieżka potencjometra silniczka, nowy 700zł, regeneruje za 50zł sztuka.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • No to w sumie jak zregenerowali u mnie, to rozsądne wydaje się 150 zł - 50 regeneracja, a 100 wyjęcie wsadzenie. Możliwe że źle "zaskoczyła"
    Rapid LB | 1.4 DSG 122KM | MY15 | Elegance MAX | niebieski RACE| 50kkm | KRK
  • Bardziej zaciął sie na ciegnie, ja regeneruje ścieżki potencjometrów i za bardzo nie znam warsztatu co to robi oprócz mnie do silniczkow samochodowych, twoje auto jest za młode.na wytarcie ścieżki, wiec to bylo tylko.zablokowanie lub spadło ciegno. Większość firm co naprawia wymienia na inne używane potencjometry, często mniej zużyte, regeneracja przywraca na kilka lat spokój.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Ja ostatnio umyłem szyby wszystkie K2 Nutą, czyli odtłuściłem, a potem nałożyłem K2 antyparę na wszystkie oprócz jednej za fotelem kierowcy i niestety jak się w wilgotne dni nie jedzie z nawiewem ustawionym na 1 to niestety przednia szyba zaparowuje lekko i nie ma czystej widoczności.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino Metalic | 90k | dolnośląskie
  • Mi w Rapidzie nigdy nie parują, zawsze klima jest ustawiona na AUTO
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • A może ja żle postępuję ze swoimi samochodami, bo od zawsze mając klimatronic zima lato nie wyłączam klimatyzacji ustawiając temperaturę na oczekiwaną I NIGDY MI SZYBY NIE PARUJĄ. nawet jeżdżąc Polonezem bez klimatyzacji dmuchawa przez całe życie samochodu kręciła się na 1. W traktorze też cały czas się kręci. Ludzie używajcie tego z głową.
    Rapid SB |1,6 TDI 139KM |305 Nm| MY 14| Elegance | Szary Quartz|104000| Siedlce
  • Zgadzam się z PinkFloydem i wojtekmel. Też tak czynię i nie mam problemu z parowaniem szyb.
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra
  • No oczywiście czyste szyby to podstawa.

    Rapid SB |1,6 TDI 139KM |305 Nm| MY 14| Elegance | Szary Quartz|104000| Siedlce
  • Pamiętam ze sama dmuchawa w starszych samochodach czasem niewiele dawała, uchylało się szybę i inne cuda a i tak bywało kiepsko, climatronik jest wybawieniem na te problemy i to w kilka sekund.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?