FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
SPOT - Warszawa
  • Panowie ostatnie miejsce było spoko, ale nie wiem czy przy obecnej temp. +2 nie będzie za zimno. Ja się dostosuje oczywiście, ale proponowałbym jakiś parking zamknięty w którymś z centrum handlowych.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Elegance | Beż Cappuccino | Warszawa
  •  wileniak, złote, niebieskie czy arkadia może ktoś jeszcze ma jakiś pomysł
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Może bluecity, albo galeria Mokotów?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Pamiętajcie, że w sobotę o 14 parkingi centrów handlowych mogą być znacznie oblegane - to jest weekend grudniowy przed świętami.
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • moje skromne zdanie jest takie niech pozostanie okolica Stadionu tam na pewno miejsca będzie full.. a centra handlowe i parkingi obok nich tym bardziej w grudniu będą pełne 
  • pewnie tak zostawimy chyba że będzie niezły śnieg, ale za to jakie zdjęcia fajne wyjdą ;-)
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Moja obecność jest pod wielkim znakiem zapytania ? :/
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Elegance | Beż Cappuccino | Warszawa
  • niestety moja również:-(
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Czy znamy już jakieś konkrety co do czasu i miejsca?
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • A fakt, został już niecały tydzień :)
    Godzina to chyba ta 14:00.
    Zostawiamy ten stadion Narodowy? Pogoda wygląda obiecująco - w okolicach 0st.
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • jeśli nic się nie zmieni to ja jestem
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Pozostało trzy dni nie wiem czy dużo jest chętnych ?? ja jestem moze odliczymy?
  • Możemy odliczać - drugi.
    Zachęcam do kliknięcia w ankietkę http://1drv.ms/1pVqfaO która wygeneruje ładną listę osób wybierających się na spotkanie.
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • Przy stacji metra stadion narodowy? a jak tam dojechac? 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • No tam gdzie ostatnio :)
    Poprawiłem na "stację kolejową Stadion Narodowy" - bo o tą mi chodziło.
    Choć metro też gdzieś tam chyba jest w pobliżu :)
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • Jak na razie jest nas 3 na TAK i jedna osoba na NIE jeśli chodzi o obecność.
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • O to wielu nas nie będzie - niestety :(
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • ja rezygnuje z przyjazdu ..zatrudnili mnie jutro w pracy :( 
  • @andrzejn - wychodzi na to, że będziemy tylko we dwóch :)
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • To chyba nie ma sensu, a i tez nie bardzo mi pasuje, może przełożymy spotkanie na styczeń 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?