FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
SPOT - Warszawa
  • We dwóch to cienka sprawa, przerabialiśmy to we wrześniu z kolegą Jackiem w Gdańsku, ale i tak jak na pierwsze (prekursorskie) spotkanie było OK ;D
    ps. Jacek, proponuje powtórkę, ale jak zrobi się ciepło, (wiosna lub lato)... koniecznie w klika, kilkanaście osób, gril lub ognisko, kiełbaski i przy piwku rozmowa o autach do białego rana... tak to widzę!!!
    ps. już słyszę moją panią, jak mówi... piwa możesz zabrać tylko tyle ile wejdzie do bagażnika, a ja na to...
    yes, yes, yes ;-)))
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Dobra, to odkładamy na inny termin.
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • na pewno jeszcze się uda jakiś ciekawy spocik
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Zapewne jak będzie cieplej :D Czekamy zatem na pierwsze przebiśniegi!
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • można i tak czyli pewnie już niedługo ;-)
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • @bounty ja sie pisze na ten wiosenny spot tylko musimy zlokalizowac miejscowke tak bardziej na zachod od Gdanska
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Miejsce do ustalenia, może coś z noclegiem, bo możemy być zmęczeni po takim spotkaniu ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • no z noclegiem na bank, jakies miejsce za miastem no i zeby bylo nas paru to bedzie się milej i ciekawiej rozmawiało ;) tak żeby zawstydzić chłopaków ze stolicy :D
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Jak z noclegiem to i Stolyca przyjedzie!
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • no to chłopaki z wybrzeża coś zorganizują ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • to czekamy do wiosny
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Ja się chętnie piszę na jakiś wiosenny spot w W-wie :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Panowie i Panie,
    organizujemy coś, co prawda pierwszych przebiśniegów jeszcze nie widać, ale cieplej się zrobiło :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Elegance | Beż Cappuccino | Warszawa
  • Czyli kolej zorganizować jakiś mały spocik
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • No dokładnie, dokładnie tak.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Elegance | Beż Cappuccino | Warszawa
  • @bounty jestem za :)
    To może taka miejscówka: http://www.carpediem.afr.pl/index.htm
    albo taka: http://www.kretowiny.pl/
    na ten wiosenny zlocik. Można by go zorganizować w weekend majowy, choć w tym roku będzie krótki.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • wystarczy, przecież nie będziemy piknikować kilku dni:-))
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @Jacek jak najbardziej, miejsca fajne, jest jeszcze trochę czasu to wybierzemy coś ciekawego, tak aby pasowało jak największej liczbie osób... dobrze, aby było to sprawdzone miejsce i takie z atmosferą luzu...
    @dodan jak będzie fajnie to czemu nie ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • No w sumie można, czemu nie:-))
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Panowie,
    to co organizujemy jakiegoś spota ???
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Elegance | Beż Cappuccino | Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?