FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
SPOT - Warszawa
  • okil
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • A nie lepiej byłby zrobić spotkano w sobotę? W tygodniu do rożnie może być i korki są zdecydowanie większe, a ja musze jechać z lewobrzeżnej Wawy.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Ja jechał będę z Bielan, na 19-20 to spokojnie się dojedzie do tej Promenady.
    Weekendy odpadają bo w weekendy to się odpoczywa poza Warszawą a w tygodniu i tak jesteś w mieście.
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • Eklime dobra przyznaję to faktycznie dupne miejsce, proponowałeś parking przy stadionie może będzie lepszy ?
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Czyli ustalone, spotykamy się 25.09.2014r. - PROMENADA ?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Elegance | Beż Cappuccino | Warszawa
  • Byłem dziś w okolicy Stadionu Narodowego i wjechałem na tamtejszy parking.
    Jest tam tyle miejsca, że nie ma sensu chyba jechać aż pod Promenadę :)
    Wjazd jest od strony ul. Targowej - nawet są znaki na Parking pod Stadionem.
    Po wjechaniu na tereny przy stadionowe proponuję skręcić w prawo wprost pod budynek z napisem Warszawa Stadion. Pod budynkiem skręcić w lewo w kierunku stadionu. Jest dłuuuugi parking wzdłuż torów - tam możemy się ustawić.
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • Dobra to już ostatecznie stadion narodowo/dziesięcioletni. ;-)
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Czekamy na fotorelację ... ;-)
  • Podsumowując-spotykamy się 25.09 o godz. 19 na parkingu przy stadionie narodowym :-)
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • @andrzejn - tak i trzymamy kciuki aby nie padało... zbyt mocno :)
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • To akurat nie problem bierzemy parasolki ;-P
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • No co Wy... przecież uszczelki już poprawione, więc deszcz na zlocie nie powinien Wam przeszkadzać! :)
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Poprawione w nowych samochodach a niektórzy z nas mają już roczne lub ponad roczne autka :-)
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • OT: Ja dziś byłem w ASO z uszczelkami :D Zrobili i obiecali, że woda zbierać się już nie będzie. Aha i nie widzę wycięcia, chyba jakąś podkładkę mi wsadzili.
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • Panowie, są jakieś fotki ze zlotu? :)
  • Jutro fotki będą dopiero po zlocie  ;-P
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • To co Panowie, organizujemy dzisiaj ten spot czy nie bardzo?
    Ile osób jest chętnych i kto na 100% się pojawi?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Elegance | Beż Cappuccino | Warszawa
  • Oczywiście, ja się wybieram.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • Ja się zaraz zbieram
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • panowie na parkingu pod narodowym jest cyrk, stoimy z Cezarem na parkingu pod stadionem PKP
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?