FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Nowe radio Swing
  • Witam

    Ponoć montowane są calkiem nowe radia SWING wygladajace jak Bolero z kolorowym wyswietlaczem, słyszał ktoś moze cos na ten temat?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • masz na myśli takie jak w nowej fabii ?



    przydałoby sie :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Tak jak się spojrzy na kształt radia, to chyba nie będzie pasować do Rapida... ale może w nowym roku modelowym ^^, najwyżej się przełoży kiedyś :).
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Gadałem z jednym dilerem i ten mi mowił ze dostał wlasnie Octavie z nowym Swingiem, skoro octavia to moze i rapid? Nie wiem czy to chodzi o taki jak na foto wyzej, zachwalał ze jest niczym bolero
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Hmm..to ciekawe. Pod koniec miesiąca mam do odbioru auto, produkcja w przyszłym tygodniu, zamówiony jest z radiem swing, dam znac :)
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • no wlasnie ja głupi tez nie spytałem jak to jest z tymi radiami w rapidach bo ogolnie rozmawialiśmy o octavii, jednak po licznych bojach wrocil temat zamowionego rapida i dzis sie on wlasnie produkuje ale zapewne ze SWINGIEm jakiego znamy 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • To dasz znać, odbierzesz przede mną. Może już wykończyli stany magazynowe i mają tylko już nowe? :>
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • raczej w rapidzie nie zagości -  z tego co wyczytałem montowane w octaviach i fabiach rocznik modelowy 2015. i tak gwoli ścisłości to radyjko nie ma  slotu na CD :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • nie ma bo slot na CD jest w schowku przynajmniej w Octavii, w zwiazku z tym masz racje w Rapidach na bank nie bedzie niestety :(
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • no właśnie to nowe nie ma nawet w schowku

    "In the new generation, the Swing has  no CD player more. After the Blues this is now the second radio without CD slot in the glove compartment."

    ps. tłumaczone google translatorem z niemieckiego :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • wiec wychodza z zalozenia ze nikt juz nie odtwarza CD...
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Z tego tłumaczenia wychodzi ze nie ma wejścia cd na panelu przednim, nie zaś ze nie będzie możliwości słuchania cd. Wiec tak jak pisales @gross81 będzie imo w schowku.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • "After the Blues this is now the second radio without CD slot in the glove compartment". - ja to rozumiem tak - po radiu Blues to jest juz 2 radio bez slotu CD w schowku.
    ale klocil sie bede nie widzialem na zywo :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Sam osobiście nie pamiętam kiedy ostatni raz uzywalem cd w aucie. Mp3 mam pod aux podpiete i to mi wystarcza
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • Mea culpa. Schody na rękawiczki. @krisr77 you are right
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • @gross81 w tym roku modelowym i produkcji nie uświadczysz nowego Swinga. Pozostaje stary poczciwy z mono wyświetlaczem. Może w przyszłości z nowym MY lub po FL.

    Ale święta idą to może rzucą jakąś niespodziankę :P
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Ja dziś rozmawiałem z dilerem i powiedział mi ze będę miał nowe radio swing z dużym wyświetlaczem...:-) 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • a jaki model zamawiałeś ??? jak Ty będziesz miał  to i raczej wszyscy po 45 tyg produkcji.
    czy może dostajesz to jako jakiś "gratis"

    PS. tak jak pisalem w innym watku w  ETCE jest stary SWING
    PS2. z ciekawosci jeszcze raz zajrzalem jak to jest w nowej fabii w etce i nie za bardzo to widze. radio jako takie jest tam jednak w schowku pasazera, ten duzy wyswietlacz jest tylko wyswietlaczem :). nie wiem jak mialo byc sie to dac zamontowac w Rapidzie :(
    PS3. Gross wspominał z ze diler widzial Octavie z takim swingiem, a wg ETKI idze to radio tylko do nowej Fabi. Wiec byc moze ETAKA nie jest do konca aktulna - w takim wypadku jest jakas nadzieja :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • kolejny updejt
    patrzac na to oficjalne zdjecie ze strony skoda auto (OCTAVIA)

    jest to troche inne radio niz te w Fabii (chyba ma slot na CD) i inny ksztalt ramki.
    wiec jak w Ocatavi sie da to i w Rapidze :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Nowe radia Swing w Octavii we Fabii nie mają CD, jedynie gniazdo na kartę SD.
    Wątpię w nowe radio w Rapidzie... a jeśli będzie to nie wiem czy zaraz w 45 tygodniu produkcji... 
    Jeszcze 2 tygodnie i się okaże.
    @marosław a może sprzedawca mówił o nowym Swingu w sensie tym z mono wyświetlaczem ale dekorem piano-black tym co się pojawił na jesień 2013 r. bo wcześniej Swing był taki jak we Fabii 2 FL i Roomsterze? 

    Jeśli już to w przyszłym roku się pojawi. Tak też ktoś na brytyjskim forum wspominał, że u nich w prasie pisali (była podana gazeta i miejsce na której stronie), że przyszłym roku mają pojawić się nowe silniki tak jak we Fabii i nowe systemy elektroniczne, czyli wtedy dopiero będą pewnie np. nowe radia.

    Ps. Tak sobie jeszcze przypomniałem. W wątku o podłokietniku wrzuciłem zdjęcie z targów w Paryżu, na którym był Rapid Monte Carlo z nowym podłokietnikiem. Jeśli on już miał zmiany te, które miały wejść w 45 tygodniu czyli obecnym to on miał starego SWING'a. No chyba, że nie miał jeszcze wszystkich modyfikacji... :-) W każdym razie ja bym się nie napalał a i ja się zastanawiam czy będę miał jakiekolwiek zmiany czy się załapałam bo produkcję miałem jedną z pierwszych zaraz na początku tygodnia 3 listopada a skończona 4 listopada. Choć teoretycznie powinienem bo to już 45 tydz.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Ja zamówiłem wersję ambition max, z tym ze dochodzi klimatronik. Wynikiem tego jest inne radio. Po za tym to znajomy i co się dało to ulepszyl 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?