FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Wybor felg i kołpaków
  • @gross81 skąd ta informacja, że Rapid ma częściowo płytę podłogową od Fabii ? Z tego co ja wyczytałem to PQ 25+, czyli od aktualnego Polo tylko przedłużona. Pisałem już też o rozstawie kół przednich i tylnych. Przednie koła mają dokładnie taki sam rozstaw jak Polo(1463 mm) a tylny jest od Roomstera (1500 mm) i to jest główną przyczyną niestabilności.
  • http://www.autokrata.pl/testy/pierwsza-jazda-skoda-rapid_a14508
    jeden i drugi ma racje:)
    przod to fabia (czyli polo) tyl to octavia tour czyli roomster


    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @krisr77 w tym artykule jest błąd, ponieważ dopiero Fabia III ma ten sam rozstaw przednich kół co Polo i Rapid (1463mm), natomiast Fabia II ma 1436mm, a to jest Polo, ale IV nie V. Czytając różne testy i porównania tzw. dziennikarzy motoryzacyjnych dochodzę do wniosku, że to są tylko pisarze którzy przepisują nawzajem swoje teksty, a żaden z nich nie zainteresuję się sam co siedzi w danym modelu i pod nim.

  • Założyłem właśnie kołpaki na czarną felę. Wybaczcie słabą jakość zdjęcia i mizerne oświetlenie :( W sumie przy tym oświetleniu to nawet nie widać, że to kołpak :D
    Kołpak Roco Ring Mix firmy JESTIC
    Tak to się prezentuje:


    kołpak.jpg
    700 x 700 - 198K
    kołpaki.jpg
    1986 x 1248 - 352K
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • na grafice tragiczne :) ale na aucie juz ujda :)
    kumpel ma podobne alusy 17ki w swojej A3 zalozone. nie powiem niezle to wyglada ale jakos od jakiegos czasu preferuje raczej oemowe felgi (te fikusne zbyt mi zalatuja tą tania chinczyzna z allegro)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • W sumie chciałem aby było jak najwięcej czarnego żeby felgę zasłonić. Zobaczę jutro w świetle dziennym. Wrzucę aktualizację :)
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • Ja mam felgi Dezent TC i wyglądają tak:

    Felgi.jpg
    2498 x 1032 - 2M
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • eklime trzeba zrobić spot w wawie wszystkich z różnymi kołpakami ;-D
    Dla miłośników marki w sklepie widziałem naklejki za około 8zł pasujące kształtem można je umieścić na kołpaku i wygląda PRAWIE jak oryginał.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • @konwel bardzo fajne są te twoje feligi, to są 15'?

    No można by było zrobić ponownie jakiś zlot w Wawie:-)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Dziś w lepszym świetle. Co do naklejek, to dostałem zestaw czterech do samodzielnego naklejenia.

    kołpaki2.png
    1557 x 711 - 2M
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • @eklime dzis dostałemi identyczne jak te twoje :D kierowałem sie przy wyborze tym samym co ty, zeby jak najmniej bylo widac felge ale przyznam ze tak sobie mi sie podobają teraz jak widze je na aucie u ciebie... na zywo jakoś sie prezentują?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • powiem wam, że średnio te kapsle...
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • na foto wygladały fajnie

    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • jednak na foto to nie to samo co w realu....
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @dodan
    Tak to są 15'.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Fajne podobają mi się, gdzie kupiłeś i ile za nie dałeś. Chyba do mojej czarnej perły też by ładnie pasowały?:-)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @dodan
    Myślę, że będą pasowały, są też w wersji DARK, czyli z czarnym wykończeniem: http://www.felgi.pl/felga/dezent/tc-dark/skoda/rapid/sedan/i/1-2-tsi-77kw. Kupowałem tutaj: http://www.felgi.pl/felga/dezent/tc/skoda/rapid/sedan/i/1-2-tsi-77kw
    nie pamiętam jaka była cena jak kupowałem, ale tam było wtedy najtaniej i mieli felgi idealnie pasujące do Rapida, mają nawet coś w stylu atestu do konkretnych modeli samochodów w tym do Rapida
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Ok wielkie dzięki @konwel. Myślę, że czarna do czarnego to tak nie będzie bardzo pasowały, ale te srebrne powinny wyglądać dobrze.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Uprzedzam, że oryginalne dekielki Skody nie pasują, są za małe. Ja kupiłem na Allegro, ale po pierwszym myciu czarna farba zeszła.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • ja wlasnie wrocilem z salonu ostaeczny wybor padl na felgi rock i kołpaki dentro z nowej fabii z tym ze na nie trzeba bedzie poczekac bo beda dopiero po nowym roku
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?