FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Wybor felg i kołpaków
  • Rapid LB I TDI 105 KM I MY15 I Elegance MAX I Blue Denim I61290 km I Żnin
  • Odpuściłbym... można okazyjnie kupić komplet nowych felg stalowych niewiele drożej (za +/- 600zł)...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Też mi się wydaje, że szkoda lepiej dać ciut więcej i mieć nowe felgi
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Na alegro masz często rozebrane auta testowe i razem z oponami lub bez możesz kupić oryginał bez kombinowania.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Mój lokalny oponiarz proponuje mi felgę stalową za 170 PLN plus opona Barum Polaris 3 15" 195/55 za 270 PLN. Daje to 430 PLN za koło.

    Co wy na to?
    Rapid LB I TDI 105 KM I MY15 I Elegance MAX I Blue Denim I61290 km I Żnin
  • @thomas zobacz tutaj, kolega @eklime za opony Firestone + felgi stal dał 1100pln z montażem, fakt że 185/60, a nie 195/55 (te są droższe)... temat opon zimowych (i które wybrać) był już poruszany na forum... ps. mamy już luty, może zaczekaj do przyszłego sezonu, zawsze będziesz miał świeższy DOT ;-))
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @bounty  Poczekać mógłbym ale za zachodnią granicą jest obowiązek jazdy na zimówkach do Wielkanocy. Jak nie kupię teraz to pozostaje mi Rapida przetrzymać do tego czasu w Polsce i wykonać ostatni  kurs na Niemcy Astrą.

    Z drugiej strony to teraz są dość dobre promocje wyprzedażowe na zimowe "gumy"
    Rapid LB I TDI 105 KM I MY15 I Elegance MAX I Blue Denim I61290 km I Żnin
  • Ja zamówiłem 16" ROCK. Właśnie przyjechało autko z fabryki. Niczym paparazzi udało mi się zrobić fotkę. Czekam na rejestrację auta. Proszę o opinię jak się prezentuje :) ps. chciałem identyczne jak ma Octavia. Niestety do Rapida nie ma w ofercie. Starałem się wybrać bardzo zbliżone.

    <mod> zamieszczone zdjęcie niezgodne z regulaminem.
    2015-03-16 09.29.58.jpg
    3264 x 2448 - 395K
  • Moi drodzy czy mógł by ktoś wrzucić fotę fabrycznych stalówek 15 cali. Chcę kupić na alle ale są różne wersje i nie wiem które faktycznie oryginalne a które nie. No i jeszcze się na czytałem że te z numerem 6R0 601 027 D to niby na zapas szły. Tylko po co im otwory do mocowania kapsli ???  Będę wdzięczny za foty bo inaczej trzeba na goscia na parkingu czatować żeby pokazał :) 
  • Ja dałem sobie spokój ze stalówkami na zimę. Kupiłem 15stki DEZENT czarne na każdy sezon i będę śmigał w zimie na nich. Jeżeli jedna alu kosztuje 300 zł, a widziałem stalówki w ofercie za 180 zł sztuka, to uważam, że dopłata 480 zł jednorazowo za 4 takie koła i problem z głowy na wszystkie sezony ma sens.  
    Rapid SB |1.2 TSI 105KM| MY14 | Active Max | White Candy
  • też miałem zawsze alu na zimę ale trochę budżet nadszarpnięty :) a jednak 1k by trzeba na jakieś uczciwe fele mieć.

  • suchylopek nie bierz stalówek bo to co teraz produkują to tak cienka blacha że aż strach zakładać co najwyżej na zapas się nadaje. Jak dobrze poszukasz na aledrogo to za 600- 700 zł kupisz w niezłym stanie ori aluski 15-tki do skody.

    Rapid SB | 1.2TSI CBZB 105KM | MY15 (4 tydzień 2015) | EleganceMAX | Błękit RACE | 55000+km | Bielsko-Biała
  • Szukam kolpakow 15" w kolorze czarnym o wzorze maksymalnie zbliżonym do któregoś z oryginalnych felg aluminiowych Skody. Chciałbym by wyglądały prawie jak alusy Skody. 
    Komuś udało się znaleźć coś takiego i może polecić, pokazać na swoim autko?
    Do kompletu chciałbym zakupić fajne naklejki z kura by nie były tandetne tylko też takie jak na felgach lub kolpakach Skody.
    Do tej pory mam srebrne kołpaki z rocznika 2016, mi się bardzo podobają, nawet je oznakowalem numerem rejestracyjnym by się ktoś nie polasil. 
    Ale teraz podobają mi się czarne i chciałbym drugi zestaw na podmianke kupić a fajnych takich w oryginale nie widzę dlatego kombinuje z podobnym zamiennikiem. 

    Liczę na pomoc..rady..podpowiedź ☺
    Rapid LB I 1,2 TSI 90KM I MY 2016 I Ambition MAX I Błękit Pacific I 230km I 18.12.2015 I Łódź
  • Ja założyłem na zimę takie jak na fotce poniżej:

    <mod> wielkość zamieszczonego zdjęcia niezgodna z regulaminem.
    20171214_085727.jpg
    2959 x 1665 - 305K
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?