FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Chińszczyzna z Chin
  • Zgodnie z wiadomością w innym wątku. Co mnie zainteresowało, bądź rozbawiło i zaciekawiło na aliexpress :).

1) Była dyskusja o zmianie radia. Zmieniamy i zostaje nam stare, co można z nim zrobić? Jest na to rozwiązanie! Można je przecież postawić na półce, podłączyć głośniki i wspominać przejechane razem kilometry! (108 US)

2) To akurat może być przydatne (16,85 US)

3) W sumie to chyba nakładka na antenę. (12 US)

4) Nakładki na klamki (16 US)

5) A to chyba moje ulubione, dla fanatyków marki, końcówki na wentylki...

6) A to może być nawet użyteczne.

7) Auto do świateł. (98 US)

8) Jak ktoś potrzebował ledów..

9)
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • To ostanie to nawet ciekawe. Pytanie czy są z normalnym odbłyśnikiem bo czarne mi się nie podobają no i czy jakoś cudem mają europejską homologację ;-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • jest na ali też inny model tych świateł musisz dokładniej poszukać. dla zainteresowanych jest tam nawet nawigacja która w przeliczeniu kosztuje około 1000 a u nas na portalu aukcyjnym to koszt bagatela  około 2500
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Ciekawa rzecz z Aliexpress. Jak ktoś nie ma podłokietnika, szybnki montaż :)
    http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Box-leather-storage-drive-arm-Center-Console-with-USB-a...

Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin

• @atsuki

pomysł fajny, ale brak możliwości podniesienia podłokietnika może trochę utrudniać zaciągnięcie ręcznego. wymusza nienaturalny ruch do góry , zamiast góra +tył

ręczny.jpg
    425 x 833 - 262K
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 80000 km| Kraków
  •  Szczerze mówiąc to ten podłokietnik podoba mi się bardziej niż oryginalny.Po pierwsze jest szerszy i zakrywa tę wielką wajchę od ręcznego.
  • Zawsze można coś ciekawego upolować u chińczyka. Zobaczcie sobie na http://www.dx.com/c/car-accessories-799 a w szczególności na Interior Accessories... 99% rzeczy to pierdoły :) Ja znalazłem to czego szukałem http://www.dx.com/p/h30-universal-3m-glue-stick-holder-base-for-automobile-data-recorder-gps-black-2... . W sam raz do ProClipa od Brodita...
    Rapid LB | 1.4 DSG 122KM | MY15 | Elegance MAX | niebieski RACE| 50kkm | KRK
  • @cezar wrzucilbyś linka tej nawigacji, o której wspomniałeś?
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition + Komfort | Czarny Magic perłowy | 59.000km | Gdańsk, Mazury - Polska Północna
  • co myślicie o czymś takim ? Obecne pokrętła z manualną klimą wyglądają dość archaicznie, to wygląda fajnie pytanie tylko jak z jakością...ma ktoś może u siebie ?
    http://www.aliexpress.com/item/3PCS-LOT-SKODA-OCTAVIA-FABIA-Rapid-AC-Knob-Air-Conditioning-knob-Car-...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Beż Cappuccino | 25000km | Łódź
  • cezar fajne radyjko, oglądałem tego typu radia, ale jest jeden problem którego nie mogę znieść. Czemu te wszystkie radia mają taką niską rozdzielczość? Toż to w telefonie mam wyższą. Widziałeś coś z ekranem np full hd?
  • niestety nie widziałem chyba że cena jest jak z kosmosu to w tedy nawet masz wbudowany dekoder do telewizji ale w przystępnej cenie jak dla nas to nic
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • @tsuphul
    Dawno bym wymienił te pokrętła tylko na jednej aukcji z Aliexpress czytałem komentarze, że niestety one nie pasują do Rapida.Może ktoś to już kupił?
    Rapid LB I 1.6TDI 105KM I MY13 I Active Greentec I Blue Denim I 16400 I Dolny Śląsk
  • @tsuphul też o nich myślę, tylko jak to z tych chin zamówić nie jestem taki oblatany w tych sprawach. 12 usd to nie majątek.
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Zamawiałem już różne rzeczy z Aliexpress,ostatnio to do rapida <http://www.aliexpress.com/item/Skoda-Rapid-stainless-steel-ultrathin-door-sill-scuff-plate-threshold...>,12 usd niby nie majątek,ale jak i tak nie będzie pasować to szkoda zachodu.Aliexpress to  takie chińskie alledrogo,poczytaj tu<http://telchina.pl/jak-placic-na-aliexpress-t2154.html>.
    Ja mam kartę w USD w T-mobile usługi bankowe,wymieniam zł na usd w kantorze Aliora to chyba najlepsza opcja ,żeby nie płacić za przewalutowanie.
    Rapid LB I 1.6TDI 105KM I MY13 I Active Greentec I Blue Denim I 16400 I Dolny Śląsk
  • @jarecki - wystarczy spojrzeć na pierwszy komentarz, zresztą z Polski
    "Ok, but product is not the same like on the picture"
    Niby coś podobnego, ale jednak inne niż na zdjęciu.
  • @jarecki
    - bez urazy - nie trzeba ganiać po kantorach, kombinować z dolarami. Wystarczy zapłacić polską kartą (siedząc przed kompem) po aktualnym, obowiązującym dziennym kursie. Proste - tak jak Simply Clever :)
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • @amiskiew
    Tak się składa ,że to akurat mój komentarz  po prostu są troszkę inne ale i tak ładne,jak nie wierzysz to zrobię zdjęcie juz po montażu.
    @jercen
    kolego -bez urazy- ale jak zapłacisz polską kartą to bank policzy Ci ze spreadem czyli po swoim kursie.Zapewnia Cię,że nigdzie nie ganiam wszystko jest do zrobienia bez wychylania nosa sprzed komputera <http://kantor.aliorbank.pl>,druga sprawa,że dla jednego zakupu może nie ma to sensu,ja na Ali kupuję więcej niż na alledrogo i wydaję mi się że mój sposób jest optymalny.
    Pozdrawiam
    P.S.Kto wymyślil ten tytuł wątku "Chińszczyzna z Chin"? :D
  • @jarecki- to że jeszcze nie ma tu zdjęć kupionych przez Ciebie nakładek to naprawdę karygodne :-)  Też mi się podobają, ale balem się chińskiej jakości. Liczę na Twoje fotki. Co chodzi o zakupy na Ali..  to też często kupuje i płacę w PLN, a BZWBK przelicza na USD. Oczywiście dolicza opłatę za przewalutowanie, alei tak wychodzi nieźle.
  • Obiecane zdjęcia
    IMG_20150126_093909.jpg
    800 x 600 - 194K
    IMG_20150126_094039.jpg
    800 x 600 - 191K
  • @jarecki słabe te nakładki :( bez urazy 
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Beż Cappuccino | 25000km | Łódź

PONIŻEJ RÓŻNE OFERTY SPONSOROWANE KTÓRE WSPOMAGAJĄ RAPIDKLUB.PL
są to linki afiliacyjne lub reklamy (mamy nadzieję że Wam przydatne, dziękujemy za wsparcie)

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen

ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?