FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Chińszczyzna z Chin
  • Zgodnie z wiadomością w innym wątku. Co mnie zainteresowało, bądź rozbawiło i zaciekawiło na aliexpress :).

    1) Była dyskusja o zmianie radia. Zmieniamy i zostaje nam stare, co można z nim zrobić? Jest na to rozwiązanie! Można je przecież postawić na półce, podłączyć głośniki i wspominać przejechane razem kilometry! (108 US)

    2) To akurat może być przydatne (16,85 US)

    3) W sumie to chyba nakładka na antenę. (12 US)

    4) Nakładki na klamki (16 US)

    5) A to chyba moje ulubione, dla fanatyków marki, końcówki na wentylki...

    6) A to może być nawet użyteczne.

    7) Auto do świateł. (98 US)
     
    8) Jak ktoś potrzebował ledów..


    9)
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • To ostanie to nawet ciekawe. Pytanie czy są z normalnym odbłyśnikiem bo czarne mi się nie podobają no i czy jakoś cudem mają europejską homologację ;-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • jest na ali też inny model tych świateł musisz dokładniej poszukać. dla zainteresowanych jest tam nawet nawigacja która w przeliczeniu kosztuje około 1000 a u nas na portalu aukcyjnym to koszt bagatela  około 2500
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Ciekawa rzecz z Aliexpress. Jak ktoś nie ma podłokietnika, szybnki montaż :)
    http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Box-leather-storage-drive-arm-Center-Console-with-USB-a...

    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin

  • @atsuki


    pomysł fajny, ale brak możliwości podniesienia podłokietnika może trochę utrudniać zaciągnięcie ręcznego. wymusza nienaturalny ruch do góry , zamiast góra +tył

    ręczny.jpg
    425 x 833 - 262K
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  •  Szczerze mówiąc to ten podłokietnik podoba mi się bardziej niż oryginalny.Po pierwsze jest szerszy i zakrywa tę wielką wajchę od ręcznego.
  • Zawsze można coś ciekawego upolować u chińczyka. Zobaczcie sobie na http://www.dx.com/c/car-accessories-799 a w szczególności na Interior Accessories... 99% rzeczy to pierdoły :) Ja znalazłem to czego szukałem http://www.dx.com/p/h30-universal-3m-glue-stick-holder-base-for-automobile-data-recorder-gps-black-2... . W sam raz do ProClipa od Brodita...
    Rapid LB | 1.4 DSG 122KM | MY15 | Elegance MAX | niebieski RACE| 50kkm | KRK
  • @cezar wrzucilbyś linka tej nawigacji, o której wspomniałeś?
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • co myślicie o czymś takim ? Obecne pokrętła z manualną klimą wyglądają dość archaicznie, to wygląda fajnie pytanie tylko jak z jakością...ma ktoś może u siebie ?
    http://www.aliexpress.com/item/3PCS-LOT-SKODA-OCTAVIA-FABIA-Rapid-AC-Knob-Air-Conditioning-knob-Car-...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Beż Cappuccino | 25000km | Łódź
  • cezar fajne radyjko, oglądałem tego typu radia, ale jest jeden problem którego nie mogę znieść. Czemu te wszystkie radia mają taką niską rozdzielczość? Toż to w telefonie mam wyższą. Widziałeś coś z ekranem np full hd?
  • niestety nie widziałem chyba że cena jest jak z kosmosu to w tedy nawet masz wbudowany dekoder do telewizji ale w przystępnej cenie jak dla nas to nic
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • @tsuphul
    Dawno bym wymienił te pokrętła tylko na jednej aukcji z Aliexpress czytałem komentarze, że niestety one nie pasują do Rapida.Może ktoś to już kupił?
    Rapid LB I 1.6TDI 105KM I MY13 I Active Greentec I Blue Denim I 16400 I Dolny Śląsk
  • @tsuphul też o nich myślę, tylko jak to z tych chin zamówić nie jestem taki oblatany w tych sprawach. 12 usd to nie majątek.
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Zamawiałem już różne rzeczy z Aliexpress,ostatnio to do rapida <http://www.aliexpress.com/item/Skoda-Rapid-stainless-steel-ultrathin-door-sill-scuff-plate-threshold...>,12 usd niby nie majątek,ale jak i tak nie będzie pasować to szkoda zachodu.Aliexpress to  takie chińskie alledrogo,poczytaj tu<http://telchina.pl/jak-placic-na-aliexpress-t2154.html>.
    Ja mam kartę w USD w T-mobile usługi bankowe,wymieniam zł na usd w kantorze Aliora to chyba najlepsza opcja ,żeby nie płacić za przewalutowanie.
    Rapid LB I 1.6TDI 105KM I MY13 I Active Greentec I Blue Denim I 16400 I Dolny Śląsk
  • @jarecki - wystarczy spojrzeć na pierwszy komentarz, zresztą z Polski
    "Ok, but product is not the same like on the picture"
    Niby coś podobnego, ale jednak inne niż na zdjęciu.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • @jarecki
    - bez urazy - nie trzeba ganiać po kantorach, kombinować z dolarami. Wystarczy zapłacić polską kartą (siedząc przed kompem) po aktualnym, obowiązującym dziennym kursie. Proste - tak jak Simply Clever :)
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • @amiskiew
    Tak się składa ,że to akurat mój komentarz  po prostu są troszkę inne ale i tak ładne,jak nie wierzysz to zrobię zdjęcie juz po montażu.
    @jercen
    kolego -bez urazy- ale jak zapłacisz polską kartą to bank policzy Ci ze spreadem czyli po swoim kursie.Zapewnia Cię,że nigdzie nie ganiam wszystko jest do zrobienia bez wychylania nosa sprzed komputera <http://kantor.aliorbank.pl>,druga sprawa,że dla jednego zakupu może nie ma to sensu,ja na Ali kupuję więcej niż na alledrogo i wydaję mi się że mój sposób jest optymalny.
    Pozdrawiam
    P.S.Kto wymyślil ten tytuł wątku "Chińszczyzna z Chin"? :D
    Rapid LB I 1.6TDI 105KM I MY13 I Active Greentec I Blue Denim I 16400 I Dolny Śląsk
  • @jarecki- to że jeszcze nie ma tu zdjęć kupionych przez Ciebie nakładek to naprawdę karygodne :-)  Też mi się podobają, ale balem się chińskiej jakości. Liczę na Twoje fotki. Co chodzi o zakupy na Ali..  to też często kupuje i płacę w PLN, a BZWBK przelicza na USD. Oczywiście dolicza opłatę za przewalutowanie, alei tak wychodzi nieźle.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Obiecane zdjęcia
    IMG_20150126_093909.jpg
    800 x 600 - 194K
    IMG_20150126_094039.jpg
    800 x 600 - 191K
    Rapid LB I 1.6TDI 105KM I MY13 I Active Greentec I Blue Denim I 16400 I Dolny Śląsk
  • @jarecki słabe te nakładki :( bez urazy 
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Beż Cappuccino | 25000km | Łódź

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?