FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Wycieraczki szyb
  • Pokaz zdjęcie i dogadaj się reklamacji.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Od jakiegoś czasu zauważyłem, że podczas pracy wycieraczek słychać taki dobijający dźwięk do rantu szyby przedniej lewej strony. Byłem z tym w ASO przy okazji cieknącej uszczelki wycieraczki tylnej. Pracownik stwierdził, że wszystko jest ok i winę ponoszą zużyte pióra wycieraczek, które trzeba wymienić na nowe (koszt 140zł.) Zapytałem go czy aby na pewno nie obejmuje tego gwarancja do przebiegu 10.000km, powiedział że nie ale się skonsultuje z działem gwarancji. Na jutro jestem z nimi umówiony i zobaczymy co uda mi się zdziałać. Swoją drogą skoro wycieraczki miałby się zużyć przy przebiegu 7500km to nie chcę myśleć co będzie z resztą.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Elegance | Beż Cappuccino | Warszawa
  • Akurat moje wycieraczki osiągnęły przebieg 72 tys km
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • @marisztsi do 10 tys powinni ci wymienić pióra na gwarancji, nie daj sie zbyc!
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81 ale to jest w jakiś sposób obwarunkowane, że do 10tys. powinni wymienić?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Elegance | Beż Cappuccino | Warszawa
  • Takie maja wytyczne ze skody, serwisant raczył mnie tymi zapisami na swoim monitorze.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Hmmm... to pewnie nie wymienili mi na gwarancji dlatego, że mam 16tys km :( ale nie bylo to zbyt kosztowne, chyba 57 zł ;)

    Albo 53 :)
    Rapid SB | 1.2 TSI 75KM | MY15 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 15700km | Częstochowa
  • No i lipa, byłem dzisiaj w ASO - gwarant stwierdził, że wycieraczki są w bardzo dobrym stanie i wymiana jest niezasadna. Czyli łupania ciąg dalszy...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Elegance | Beż Cappuccino | Warszawa
  • U mnie jest inaczej. Już od długiego czasu moje wycieraczki zbierają dobrze wodę ale czasami tak hałasują w czasie deszczu. Jak by tej wody nie było na szybie. W ASO kazali wymieniać pióra na nowe. Tylko po co jak one te wodę zbierają dokładnie ? Czasami nie hałasują,może one się jakoś źle ustawiają ? 
    Rapid SB/1.2 CBZB 105 KM/MY 15/Elegant/Czarny Magic/28000/Leszno
  • Były przypadki wadliwych ramion wycieraczek, zgłoś w ASO najlepiej majac nowe piora by udowodnić ze to nie w tym problem
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • U mnie przebieg 700km, przednia wycieraczka przy schodzeniu do podszybia popiskuje nawet w duży deszcz- nie ważne czy sucha szyba czy mocno mokra, a tylna zawsze przeskakuje po szybie- ząbkuje ale ściera dobrze, odtłuszczałem szyby ale nic nie daje. Ciekawe czy reklamacją coś wskóram.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • to spiesz sie bo na pióra gwarancja jest do przebiegu 10 tys
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Umówiony jestem za tydzień więc 1000km nie przekroczę
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • aaa źle spojrzałem, to ty masz dopiero tysiaka przejechanego, to rzeczywiście ci się bubel trafił, mi zaczęły piszczeć przy 10500
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • mi dopiero przy 50 tys., wymieniłem na Bosha i jak ręką odjął, przestało piszczeć.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Mozesz wrzucic link ze sklepu czy aukcji gdzie kupowales? Ja 3 raz bede kupowak :\
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81, podaję numery katalogowe Boscha: 3 397 007 555 - zestaw na przód, 3 397 008 998 - tylna. Mam chyba już drugi komplet, jestem mega zadowolony, znacznie lepsze moim zdaniem od oryginalnych
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Ja dalej śmigam na fabrycznych. Z tego co widziałem są wyprodukowane przez Valeo.
    RAPID LB | 1.2 CBZB 105KM | MY12 | Ambition | Niebieski Jeans Blue | 87000 km | Wrocław
  • U mnie w MY 2016 przednie po niespełna pół roku zaczęły skakać i ogólnie hałasować. Teraz założyłem OXIMO i jest o niebo lepiej. Czy u Was też przy nawrocie wycieraczki jest dźwięk jakby pióro w coś uderzało ? W OCT 1 wycieraczki chodzą ponad rok cichutko a tutaj w momencie nawracania takie coś...
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • Tez tak mam, wkurzajace
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?