FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Mój Szkodnik - 1.6TDi 105KM
  • Doczekałem się :-) Zamówiony 01.10.14 odebrany 11.12.2014.
    Kilka pierwszych fotek zrobionych telefonem.

    IMG_0475.JPG
    1224 x 1632 - 974K
    IMG_0477.JPG
    1632 x 1224 - 535K
    IMG_0481.JPG
    1632 x 1224 - 881K
  • No i pokrywa silnika.
    CAM00826.jpg
    1306 x 980 - 540K
  • samochód jest :) ale w baku bida hehe
    Prawie jak moja :)
  • fotele sie widze grzeja to i w baku pusto ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Taki pusty bak zostawili złoścnicy ze Skody hehe
    1000km :-)
    I pierwsza "szkoda" - kamyczek w szybę , lekko odprysło ( nie "na wylot") :-)
    Postój aby zobaczyć co się stało. Wrzucę aparat do auta żeby następne zdjęcia były trochę lepszej jakości. 
    CAM00830.jpg
    980 x 735 - 269K
    CAM00832.jpg
    980 x 735 - 192K
  • Czy ta osłona silnika to jest z pakietu na bezdroża?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Chodzi Ci o osłonę pod klapą? To jest standard. Tak są zabudowane te silniki.
    Pakiet na bezdroża to osłony podwozia.
  • Nie, nie są tak zabudowane. :) mój nie ma, od wyjazdu z salonu...
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Jacek ma racje, mój też nie ma takiej osłony i większość użytkowników nie ma. Wydaje mi się, że osłonę na silnik dają przy pakiecie na bezdroża. Tak się zastanawiam czy warto jest założyć sobie taką osłonę.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Ja myślę, że warto, bo silnik wygląda bez niej jak zdrutowany przez narąbanego mechanika. :) Wszystkie kable na wierzchu. do tego jest mniejsza szansa, że się coś uszkodzi, bo osłona przykryje wszystko.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • No właśnie też sobie tak myślę, ciekawe ile w ASO będą chcieli za tą osłonę. Może warto by też podnieś rapidka o te 7mm jak to jest w pakiecie na bezdroża wtedy tez jest mniejsza szansa, że się o coś zaczepi, jak myślisz?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @dodan pisałem wcześniej ale napisze cena osłony w ASO 262 zł + 2 trzpienie po 17 zł i masz osłonięty silnik 
  • ok sorry @chris jakoś musiało mi to umknąć. Ty sobie założyłeś?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @dodan nie ma sprawy tylko wspomniałem nie odnoś złego wrażenia każdy może przeoczyć .. nie jeszcze nie w styczniu to zrobię bo w grudniu mam za duże wydatki i przy okazji zmienię olej 
  • Nie wiem czy mam ten pakiet ale osłonka na szczęście jest :-) 262 to nie tak źle , dziś dzwoniłem do salonu skody po instrukcję w PL do Rapida to sobie zażyczyli 150zł :D  
  • Coooo????!!!! Instrukcje musisz dostać z autem!!!!!! Bez dopłat... PRZESADA!!!!
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Oczywiście tylko, że jak kupował w Niemczech to ma po niemiecku, i taką na pewno posiada, @r2d2_dawid nie lepiej ściągnąć wersje elektroniczną? http://www.skoda-auto.pl/mini-apps/owners-manual/rapid
    Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • To zmienia postać rzeczy... 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Przecież ta książeczka nie jest więcej warta jak 10 zł, porażka.
  • Osłona na silnik to kwestia estetyczna tylko. Niby przed czym ma ona chronić? Zbędny wydatek moim zdaniem.
    A odnośnie książki to albo na tel aplikacje albo wydrukować sobie (koszt około 8zł)
  • Pewnie że tak. Korzystam z wersji elektronicznej ale fajnie mieć książeczkę. 
    Tak gość powiedział , może chcieli mnie zbyć przez tel :-)


SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?