FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda rozsyła użytkownikom życzenia świąteczne
  • Ja dzisiaj byłem w salonie żeby zostawić opony zimowe i pani recepcjonistka każdemu wchodzącemu dawała tabliczkę czekolady :) Sprzedawca złożył mi życzenia
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • No tylko kufla z browarem zabrakło. Kolega kupił skodziankę i przysyłają jemu cały czas jakies gadżety pewnie dlatego że ją serwisuje.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Ciekawe, ja nic nie dostałem :( Może firmowym autom się nie należy?
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • Tez dostałem. :)
    RAPID SB | 1.2 TSI | MY2014 | STYLE PLUS | CZERWIEŃ CORRIDA | 47 500 km | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
  • Też dostałem. :)
    Rapid SB | 1,2 CBZB 105KM | MY14 | Elegance Max beżowy | Beż Cappucino | 56 kkm
  • Mój tata od 7 lat serwisuje Skodę  w ASO i tez dostaje życzenia...
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • wczoraj przyszły i do mnie życzenia świąteczne, co prawda po czasie ale to przez pocztę bo wysłane były 12.12, herbatka, podkładka i  kartka z życzeniami, nie ważne co ważne że to miły gest ;-)
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Tak jestem w grupie, która otrzymała "zimową herbatkę wraz z podstawką" oraz życzeniami świątecznymi.
  • Ja na święta dostałem taki prezent od skody:
    Kupiłem nową  skodę w 2011 z silnikiem 1.2 tsi i po 38000km rozsypał się rozrząd czyli 22.12.2014r, nie polecam nikomu. Serwis się wypioł bo skończyła się gwarancja i rób co chcesz odpowiedź brzmi  ,,miał pan pecha’’ Morał jest taki chcesz pojeździć  bierz kia 7 lat gwarancji a ja 3 lata z hakiem i remontuję silnik na własny koszt. Taka jest prawda. Uważajcie jeszcze ras uważajcie na dźwięki przy zimnym silniku i nie dajcie się zbyć w serwisie że to katalizator na zimnym silniku itp. nie wyjeżdżajcie puki rozrządu nie sprawdzą!!!
  • trolling..
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • @rafał w ilu wątkach jeszcze zamieścisz swój przypadek, tym bardziej, że nie dotyczy on Rapida tylko Octavi.
  • Ja właśnie dzisiaj otrzymałem przesyłkę ( 14.01.2015 r. ), co ciekawe też wysłana 12.12.2014 r. Przesyłka nie stemplowana, więc myślę, że ta data nadania jest na wszystkich kopertach wydrukowana i nie jest równoznaczna z datą wysłania.
    Pozdrawiam Wszystkich w Nowym Roku.
    Rapid LB / 1.2 CBZA 63 kW / MY 14 / Ambition + pakiet Komfort + pakiet na bezdroża / Czerń Magiczna / 76000km / Katowice
  • ja tez dostałem herbatę. Dzisiaj!
    Poczta Polska, Hip, hip! Hura!
  • Ja niestety nic nie dostałem ;(
    czy ktoś ma R w leasingu i dostał prezent?
    Czy to tylko prywatnie się należy :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Czarny Magic perłowy | 9000km
  • JA tez nie dostałem
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • to nie fajnie macie chłopaki:))
    ----------------
    Dziś dostałem od Skody życzenia Świąteczne wraz z grą karcianą o samochodach w/w marki. Ktoś jeszcze otrzymał? Miły gest z ich strony ;-)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Z przykrością stwierdzam, że nie otrzymałem od Skody nawet kartki świątecznej ;-(  przez 2 lata cisza ;-(
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Ja też dostałem dziś. Faktycznie to miłe ;-)
    Rapid SB | 1.2 TSI CBZB 105KM | MY15 | Elegance Max | Blue Race | 42000 |Gdańsk
  • Ja wczoraj dostałem; -)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • Ja też wczoraj dostałem
    Rapid LB / 1.2 105KM / MY14 / Ambition / Lubin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?