FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda rozsyła użytkownikom życzenia świąteczne
  • Do mnie też dotarły :)
    RAPID SB | 1.2 TSI | MY2014 | STYLE PLUS | CZERWIEŃ CORRIDA | 47 500 km | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
  • Również dostałem gift-a od  Skody :)
    Rapid SB | 1.2TSI CBZB 105KM | MY15 (4 tydzień 2015) | EleganceMAX | Błękit RACE | 55000+km | Bielsko-Biała
  • No i w sobotę przyszły karty ..........
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Grafitowy Metalic | ok 80 kkm | DW | Ø 6,7 l/100 km
  • Ja też dostałem karty.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • Ja też dostałem karty
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • W końcu i Ja dostałem:))
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Dostałem karty,po świętach ale miły gest.
    Rapid SB/1.2 CBZ TSI / 86KM/MY14/Ambition/szary metalik/40000 km/Szczecin
  • Skoda rozsyła upominki świąteczne. Dziś właśnie dostałem życzenia świąteczne z małym gadżetem w postaci świecy zapachowej do samodzielnego poskładania :-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • hehe a ja tą świecę odpaliłem na balkonie :0 zapachu nie poczułem :p
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM| MY16 | Style Max| Biel Candy| 30000km 7,3 l/100km| Gdynia
  • Też dostałem, jestem mile zaskoczony. 
    RAPID SB | 1.2 TSI | MY2014 | STYLE PLUS | CZERWIEŃ CORRIDA | 47 500 km | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
  • I ja także mam świeczkę 
    Rapid LB I 1,2 TSI 90KM I MY 2016 I Ambition MAX I Błękit Pacific I 230km I 18.12.2015 I Łódź
  • Też dostałem +kod rabatowy na zakupy w sklepie Skoda.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Świetna świeczka, postawie w tym mini pojemniczku na multimedia :D
    Rapid LB | 1.4 TSI 125KM DSG | MY17 | Joy | Czarny Magic | ~5000km | Katowice
  • Ja też dostałem świeczkę. Przyjemna niespodzianka, ale wolałbym coś do samochodu. No ale darowanemu koniowi....
    1481921471234981894821.jpg
    1920 x 2560 - 775K
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Witam, dzisiaj otrzymałem od skody świeczkę typu "zrób to sam". W zestawie jest kartka z życzeniami (bardzo miłe że skoda pamięta) płytka woskowa i knot oraz instrukcja. Szkoda że poczta połamała płytkę ale i tak postaram się to jakoś połączyć z synem pewnie będziemy mieli ciekawą zabawę. Niedługo postaram się dodać jakieś zdjęcia.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • A prezenty otrzymali Ci ktorzu w tym roku kupili skode czy wszyscy? Bo ja nie dostalem :/
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • grzesik1  nie ja kupiłem dwa lata temu i też dostałem. Wystarczy jeździć do aso i korzystać z ich usług.

    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Wzorem innych lat to komu wysla to prawdziwa loteria, byc moze to wina poczty ze nie wszystkim dochodzą w tym intensywnym dla nich okresie przedświątecznym
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Świeczkę dali...jak dla mnie to odwalili lipę z tym upominkiem. Zamiast tego to mogli dać solidne promocje (za tzw. lojalkę) na np. wymianę klocków, wycieraczki lub na wymianę oleju i filtrów.....świeczkę dali...śmiech na sali.
    Rapid SB | 1.4 DSG CAXA 122KM | MY14 | Elegance | Biel Candy | 112000km | W-wa
  • misiek   Jak dla kogo lipa, tak ja napisałeś " np. wycieraczki, klocki..." to by było za drogie a tu chodzi o miły dodatek drobiazg który spowoduje że ludzie będą pozytywnie myśleć o firmie. Może w twoim przekonaniu jest to "lipa" ale miło było coś dostać, zapominamy że w święta liczy sie pamięć i miły gest a nie kasa. To jest dość dobrze przemyślany zabieg pijarowców.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?