FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda rozsyła użytkownikom życzenia świąteczne
  • Też dostałem ten skromny ale miły upominek. Zrobię z tych kart historyczną antyramę...
    Rapid SB | 1.4 DSG CAXA 122KM | MY14 | Elegance | Biel Candy | 112000km | W-wa
  • Potwierdzam, wczoraj otrzymałem życzenia wraz kartami.
    RapidLB/1.2 CBZB 105KM/MY15/AmbitionMax/SzaryMetal/Sulejówek
  • Dzieci grają od czwartku
  • W tym roku Skodzina o mnie tez nie zapomniała, w zeszłym była herbata w tym karty może za rok będzie zimowy płyn do spryskiwaczy :D
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Też wczoraj dostałem
    14501213824501389032126.jpg
    2560 x 1920 - 891K
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • a ja nic
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Grafitowy Metalic | ok 80 kkm | DW | Ø 6,7 l/100 km
  • Ja też nic ......
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Witam,koledzy nie martwcie się,na pewno SKODA o was nie zapomni,ja również dzisiaj otrzymałem życzenia świąteczne od Skody i jako prezent talię kart z obrazkami Skody.
    Oczywiście fajny gest ze strony Skody,ale powiem szczerze,że tak jak przedmówca powyżej napisał wolałbym upominek w postaci np.zimowego płynu do spryskiwaczy,czy coś praktycznego do samochodu,chociażby ładny breloczek do kluczy.
    No trudno,przeżyjemy i za życzenia świąteczne dziękujemy.
    Pozdrawiam !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Ja dostałem wczoraj :-). 
    Fajny gest ale w pewnym sensie jestem zawiedziony prezentem... Jako użytkownik Rapida i użytkownik forum o Rapidzie brakuje mi w tej talli kart aktualnego modelu Rapida ;-). Fakt są dwa starsze ale to nie to samo.

    @yunior81 jak nie dostaniesz w tym roku to będziesz miał w przyszłym. Zauważyłem, że Skoda przez rok lub dwa po kupnie auta, nie przesyła gadżetów, prezentów, czy kuponów rabatowych. Ta przesyłka jest pierwszą jaką dostałem od momentu kupna auta. W grudniu 2014 r. też nic nie dostałem. Jeden z pracowników kiedyś mi powiedział, że to efekt badań i oszczędności (głównie chodzi o kupony), bo w pierwszym roku jest nikła szansa, że kupisz drugie nowe auto. Nie oznacza to, że jakbyś chciał jednak kupić nie obejmują cię promocję. Np. siostra dostała kupon na wyprzedaż 2015 a ja nie ale w systemie na moim koncie stałego klienta, mam też dostępne te kupony.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • To nie prawda, kupiłem w zaszłym roku w październiku i miałem gadżet, tak samo jak w tym. Nie ma w tym szczególnej logiki, wysyłają jak im się podoba.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • grzesk  przyślij mi swój prezent i będzie git ;) może być razem z felgami :)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • ja też póki co nie dostałem. 
    yunior81 jak dostaniesz od grzesk felgi to do mnie możesz przekierować;)
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • To prawda reguły nie ma ale moich kilku znajomych co kupili Skodę w ciągu ostatniego roku też nic nie dostali i w pewnym sensie by to wyjaśniało słowa człowieka z salonu dlaczego np. nie dostaliśmy fizycznie kuponów czy prezentu na gwiazdkę tuż po kupnie auta.

    PS. Chłopaki co wy się tak rzucanie na moje CARME ? :P

    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • michal123  przekieruje karty ;) Grzechu dawaj z tą wysyłką, bo koledzy czekają !!!!! ;)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • ja też nic nie dostałem:(
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Nice :)
    2015-12-11 20.01.09.jpg
    600 x 800 - 196K
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • I dostałem prezencik, miło z ich strony. Syn też się ucieszył ;-)
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Ciekawy jestem, czy Getin dostał :D bo ja nie :)
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Życzenia i prezent w postaci kart od Skody dotarły do mnie. Miłe, że nie zapomnieli o mnie.
    Rapid LB |1,2 TSI 63 kW LPG | MY15 | Elegance Max | Błękit Race | 27500 | Hanysowo der Hauptstadt
  • Ja też dostałem karty :D
    Rapid SB/ 1,2 / 85KM/2014/Ambition/

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?