FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
SPOT - Łódź
  • @grzesk, co ty tak po salonach jeździsz ?;)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Wolę to niż tą nudną piłkę nożna na punkcie, której sporo osób dostaje dziwnego stanu umysłu i traktują jak większe święto niż Wielkanoc i Boże Narodzenie łącznie.
    Po drugie ja sobie co nieco zobaczę a najważniejsze, że mała miała frajdę :-).
    Ps. Tak trochę OT. Obsługa w Łodzi i przywitanie dzieci w porównaniu do Dobronia niestety sporo słabsza.
    Czułem się trochę na zasadzie co ja tu robię, jest tu coś dla dzieci czy nie, a wrażenie po pani na recepcji na zasadzie: "No nie kolejny przyszedł z dzieckiem i będę musiała wstać i podejść do dziecka i się odezwać". Nawet dzień dobry ledwie slyszalne i dopiero po tym jak sam się odezwałem. O uśmiechu zapomnij a dopiero po jakiś 10 - 15 minutach zauważyła, że są dzieci na salonie i łaskawie wyszła na 5 sekund dać upominki. Nie było mowy nawet o próbie zabawiania dzieciaków. Większość rodziców po takim przyjęciu wchodziła, trochę się pokręciła i zaraz wychodziła. W Dobroniu też szału nie było ale byli ludzie do zajmowania sie dziećmi a i same dziewczyny z salonu zabawiały co chwile gromadkę i było więcej rozrywek dla dzieci a nie tylko stolik z kredkami i rowerek biegowy.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Ale sie tu dzieje :) to co ? Zamykamy ? :)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Sprzedałeś Rapida to co ma sie dziać? Kto mi teraz użyczy przycisków szyb? Jak widzisz, sam się do tego przyczyniłeś :-p
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Ja to mogę nawet syrenką podjechać jak coś się będzie działo ;)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Witam. Jestem nowy chęnie przyjade na zlot zaczerpnąć nfo RAPID  2016r. 1.2TSI 105 km Łódź
    Rapid Sb /1,2 TSI 110 km/MY16/ Ambition Max /Beż Kapuczino Metalik/214 km /Łódź
  • Na razie chyba nie szykuje się żaden zlot, a jak będzie to pewnie dopiero jak się cieplej zrobi.
    Brak Skody
  • Optymiści....... ;) 
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Jak tak będziemy podchodzić do tematu to nieprędko coś się zorganizuje. Ja próbowałem kilkukrotnie zebrać towarzystwo i najczęściej było bez odzewu lub nikomu nie pasowały terminy. Raptem dwa razy udało nam się spotkać w trzy samochody.

    Temperatura znaczenia nie ma. Ostatnie spotkania były zimową porą, gdzie jeden z uczestników przyjechał Rapidem otulonym śnieżną pokrywą i trochę lodu ;) :D

    Teraz ja słucham i czekam na propozycję. Ja jestem chętny i tak jak zawsze popołudniu po 17:00 poza czwartkami i najlepiej dla mnie parking podziemny w Porcie Łódź czy piętrowy w Sukcesji (te ze względu na zadaszenie i dla mnie lokalizację względem dojazdu) ale jak będzie wola, że gdzieś indziej to dojadę bo Łódź aż tak wielka nie jest.

    Proponujcie... :-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • No jak miało by się odbyć jakieś spotkanie w Łodzi to też chętny jestem. Port jak najbardziej mi pasuje, Sukcesja też może być, tylko w Porcie więcej miejsca zawsze jest. Najbardziej by mi pasował piątek po 15 lub sobota przez cały dzień. Ale może w jakiś inny dzień też mi się uda przyjechać, koło 14:30 pracę kończę.
    Brak Skody
  • Grzesiu a jak można podchodzić do tematu w którym  NIC się nie dzieje ......?
    Bez przesady, że aż tak jest się ciężko spotkać raz w miesiącu, tym bardziej, że większa część ;) chętnych osób jest z miasta, w którym się odbyły spotkania....
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • To co z tymi propozycjami .... ?
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Jak ktoś poda jakiś normalny termin to pewnie przyjadę. Z tego co widziałem to dość sporo ludzi jest z Łodzi więc nie powinno być problemu ze zrobieniem spotkania. Głównym czynnikiem jednak teraz może być to, że za chwile będą święta i pewnie nie każdy będzie teraz miał czas.
    Brak Skody
  • Jakby był jakiś fajny termin, to i ja bym podjechał te 80 km :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Ja rowniez jestem z Łodzi wiec moglbym podjechac na taki zjazd i poogladac wasze rapidki ;]
    Skoda Rapid Liftback | 1.2TSI 90KM | MY17 | active MAX | beż cappucino metalizowany | Łódź
  • O jakiś spocik?? To ja sie piszę :) Tym razem postaram sie aby Rapid nie był cały ośnieżony jak ostatnio ;) Uzgodnijmy jakis termin , bo fajnie byłoby wskrzesić te spotkania tym bardziej,że nieco Rapidków przybyło.
    Rapid SB / 1.2 MPI 75km / MY15 / Active Max / Błękit Pacyfic / 5000KM / Łódź
  • Czwartek po 16/17 ?
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Ja się postaram dopasować do was. Jedynie w tym tygodniu piątek i sobota odpada, no niedziela raczej dopiero po południu koło 15 najwcześniej :)
    Brak Skody
  • Ja jak pisałem trochę wyżej i od początku wątku dla mnie czwartki odpadają. 
    Jeśli jednak czwartek wypali to udanego spotkania i ważne, że w temacie coś się ruszy :-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Ciężko z tym terminem mi odpada znowuż kolejny tydzień bo mam popołudniówki w pracy, a ten piątek madstah Tobie na pewno nie pasuje ?
    Skoda Rapid Liftback | 1.2TSI 90KM | MY17 | active MAX | beż cappucino metalizowany | Łódź

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?