FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
SPOT - Łódź
  • Mi ze względu na lokalizację i kwestia zadaszonego oraz oświetlonego parkingu to Port jak ostatnio może być.
    Ewentualnie dla osób przyjeżdżających z północnej strony Sukcesja aby wypośrodkować :)
    Termin ? 
    Mi jak wcześniej odpadają czwartki i nie wcześniej niż 17:30 - 18:00
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Manufaktura "bywa" obładowana. Szczególnie, że ma dwa pięterka zadaszone, a reszta pod chmurką. Jak spadnie śnieg to będzie bida z miejscem. Lepszy jest Port, chociaż *teoretycznie( LPG nie mogą wjeżdżać na 4/5 tego parkingu...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Bez przesady z tym wjeżdżaniem z LPG :) tam są takie przeciągi, że szkoda gadać ;)
    No to zaczynamy:
    1.yunior81
    2........
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • 1. yunior81
    2. grzesk (wstępnie bo nie znamy terminu)
    3. ....
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Proponuje 14.01.2016.........
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • No to ja odpadam bo to czwartek. Do innego terminu jestem w stanie się dostosować.
    Lista na chwilę obecną:
    1. yunior81
    2. ...
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Spokojnie to tylko propozycja :)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Jestem zainteresowany. Odpowiada mi w tygodniu po godzinie 16 lub lepiej później.
    Jeśli chodzi o miejsce to może być jeszcze Sukcesja (też duży i raczej pusty zadaszony parking)
    Rapid LB I 1,2 TSI 90KM I MY 2016 I Ambition MAX I Błękit Pacific I 230km I 18.12.2015 I Łódź
  • OK, to może zaproponuję przyszły tydzień poza 14.01.2016 r.
    Może i być Sukcesja, też wcześniej proponowałem.
    Może 15.01.2016 r. ? Port (pod IKEA) lub Sukcesja (II poziom)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Ja się wpisuje ;)
    Rapid SB / 1.2 MPI 75km / MY15 / Active Max / Błękit Pacyfic / 5000KM / Łódź
  • To zróbmy SPOT'a 15.01.2016 ( piątek ), proszę się dopisywać:
    1.yunior81
    2.grzesk - pozwoliłem sobie Ciebie wpisać, bo masz mi felgi przywieźć ;)
    3.Spaceback2015
    4..........
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Będę na 90%. Potwierdzę w przeciągu tygodnia. Jakie w końcu miejsce? Mnie jest bliżej do Sukcesji...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Umówmy się, że miejsce docelowe wybierzemy bliżej spotkania.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • @yunior81 to, że w końcu zmieniłem koła letnie na zimowe i CARME odpoczywają nie oznacza, że czekają na Ciebie ;P
    Wpisałeś mnie i dobrze ale nie wiem czy nie będę musiał odpuścić pomimo, że sam ten termin zaproponowałem. Wczoraj wieczorem okazało się, że moja obecność jest na 33 %. Tak wyszło, że w tym dniu i co najlepsze w podobnej porze mam jeszcze 2 inne sprawy.
    Potwierdzę też w przyszłym tygodniu lub zmieniamy termin na środę 13.01.2016 r. albo jutro 8.01 :P
    Może uda się zmienić terminy tamtych spraw lub na którymś się nie pojawię.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Ma ktoś CB żeby ustalić jakiś wspólny kanał ??
    Rapid SB / 1.2 MPI 75km / MY15 / Active Max / Błękit Pacyfic / 5000KM / Łódź
  • Mam CB..., leży w szafie.
    W F1 miałem je prawie na stałe zamontowane z własną instalacją elektryczną a antena zawsze jeździła w bagażniku i wyciągana w razie potrzeby.
    W Rapidzie miałem je raz podczas podróży 300 km w jedną stronę po odbiór służbowej O3. Od tamtego czasu nie montowana gdyż nie miałem takiej potrzeby a po drugie zakłócenia z ładowarki do telefonu zniechęciły mnie do używania CB.
    Ta sama ładowarka (oryginalna od telefonu) i to samo CB z tym, że w Rapidzie podpinam jedno i drugie pod gniazdo zapalniczki i tu jest problem. Nie chce na razie za bardzo w elektryce grzebać aby znów zrobić osobne zasilanie do CB ze względu na gwarancję auta. 
    Ewentualnie musiałbym zdobyć jakąś pewną ładowarkę do telefonu co by nie wprowadzała zakłóceń przy wspólnym zasilaniu obu urządzeń.
    Macie może jakieś propozycje? Ładowarka na miroUSB minimum 1A. Mogę zapłacić więcej ale niech nie sieje na CB śmieci.
    Ewentualnie wiecie gdzie się wpiąć w instalacje aby dało się szybko zdemontować CB przed wizytą w ASO.
    Wracając do tematu mogę zabrać CB na to spotkanie, jeśli ostatecznie uda mi się dojechać. Szanse się zwiększyły z 33 % na 50 % :)
    Który kanał ustalamy przy ewentualnym użyciu CB ? 22 ?
    Pozdrawiam
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Kanał, kanałem...... felgi zabierz ze sobą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • grzesk Ładowarka od telefonu obniża napięcie i dlatego masz zakłócenia. Ja mam na normelny gdzieś znalazłem , ale to nie ładowarka i wszystko cacy bez zakłuceń . Najpierw zrobiłem od ładowarki i faktyczenie były zakłucenia ale później ten zwykły i jest dużo lepiej . Przyniósł bym Ci ale takigo drugiego nie mam , jak będziesz na spocie to ci pokaże jak to zrobiłem. ;) OK zróbmy 22
    Rapid SB / 1.2 MPI 75km / MY15 / Active Max / Błękit Pacyfic / 5000KM / Łódź
  • Felgi, felgami.... Ja tam potrzebuje twoje przyciski od szyb, więc szykuj się na wyrywanie ;).
    OK, a gdzie ostatecznie spotkanie? Najczęściej w wypowiedziach pojawia się Sukcesja i Port (parking pod IKEA). Gdzie tym razem? Postaram się dojechać choć nadal jest 50/50
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Ja również postaram się przybyć. Ostatnio widzieliśmy się w Porcie i mimo wszystko tam wiatr trochę hula więc temperatura jako tako. Nie wiem czy w Sukcesji lepsze warunki?
    Rapid LB | 1,2 TSI 105KM | 2014 | Elegance | Szary Metalic | Łódź

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?