FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
SPOT - Łódź
  • W Sukcesji też wiatr hula. Taki urok tych parkingów, bo przeciągi są. Nic na to nie poradzimy. Możemy ewentualnie znaleźć takie miejsce na jednym czy drugim aby troche się schować.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • W takim razie jeden czort ;) Lepiej tam gdzie luźniej będzie by się razem zebrać :)
    Rapid LB | 1,2 TSI 105KM | 2014 | Elegance | Szary Metalic | Łódź
  • To spotykamy się na lukoilu przy porcie ??
    Rapid SB / 1.2 MPI 75km / MY15 / Active Max / Błękit Pacyfic / 5000KM / Łódź
  •  Panowie sobota by wam pasowala ? :)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • U mnie ta sobota odpada niestety.
    @Spacebak2015 ostatnio spotykaliśmy się bezpośrednio już na parkingu by nie było konieczności zastanawiania się czy jesteśmy pierwsi na stacji czy się spóźniliśmy ;)
    Rapid LB | 1,2 TSI 105KM | 2014 | Elegance | Szary Metalic | Łódź
  • Ja niestety odpadam ;/
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • U mnie sobota odpada.
    Pozmieniałem u siebie sprawy aby móc w piątek się pojawić a był moment, że wszystko mi się zwaliło właśnie na piątek.
    @yunior musisz w piątek. Masz przecież moje przyciski ;)
    OK, ale nie ma ostatecznie potwierdzonego miejsca spotkania i godziny spotkania.
    Proszę o ostateczne deklaracje z miejscem i godziną. Co do miejsca większość zdecyduje, reszta się dostosuje. Zresztą najczęściej pojawia się Port lub Sukcesja a to jakby nie patrzeć nie są jakieś wielkie odległości. Gorzej jakby ktoś chciał w Porcie a musiałby dojechać do Manufaktury ale to też tylko kilka minut.
    Rozmawialiśmy tu o CB. Teraz mało z nim jeżdżę ale zabiorę. Dla tych co korzystają zostawiamy ustalony wcześniej kanał 22 do ewentualnego kontaktu. Bądźmy w nasłuchu.
    No to jedziemy:
    1. grzesk, Port (parking pod IKEA jak ostatnio lub pod restauracjami), 18:00 (wcześniej będzie mi ciężko, może na 17:30 by mi się udało. Jak chcecie wcześniej bardzo proszę ja dojadę w wyznaczone miejsce),
    2. .....
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Niestety nie dojade, chyba ze przelozymy spota na przyszly tydzien :)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Dla mnie piątek 18 jak najbardziej pasuje. Co do miejsca jest mi obojętne. Port mamy sprawdzony jeśli chodzi o miejsce i w miarę prosto się odnaleźć parking na Sukcesji odwiedziłem raz więc ciężko mi nawet jakieś orientacyjne miejsce na spotkanie podać.
    1. grzesk, Port (parking pod IKEA jak ostatnio lub pod restauracjami),
    18:00 (wcześniej będzie mi ciężko, może na 17:30 by mi się udało. Jak
    chcecie wcześniej bardzo proszę ja dojadę w wyznaczone miejsce),
    2. BeleTele - 18.00 może być Port :)
    3.....
    Rapid LB | 1,2 TSI 105KM | 2014 | Elegance | Szary Metalic | Łódź
  • 1. grzesk
    2. Bele Tele 
    3 Spaceback2015
    4. ...
    To ustalamy port 18 ;)
    Rapid SB / 1.2 MPI 75km / MY15 / Active Max / Błękit Pacyfic / 5000KM / Łódź
  • OK, to Port, parking pod IKEA. BeleTele Ty byłeś ostatnio to może w tym samym miejscu.
    Spaceback2015 CB biorę ale chyba anteny nie zabiorę, bo troche mi przymroziło śnieg na budzie. Zobaczę jeszcze. Ewentualnie w bagażnik wrzucę antenę. Tez złapie na małej odległości.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Ok. Ale to tak jak ostatnio ten kawałek dalej by luźniej było?
    Rapid LB | 1,2 TSI 105KM | 2014 | Elegance | Szary Metalic | Łódź
  • CB założone ale chyba od leżenia w szafie cos nie domaga. Zobacze w trasie
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Ok zobaczymy ja już zakładam
    Rapid SB / 1.2 MPI 75km / MY15 / Active Max / Błękit Pacyfic / 5000KM / Łódź
  • W imieniu wszystkich obecnych dziękuję za spota. Pomimo niezbyt ciekawej pogody i drogi (sam dobre 20 km jechałem 40 - 50 km/h bo szybciej się nie dało) dojechaliśmy. Jak zwykle wymiana opinii, doświadczeń i jedna modyfikacja w komputerze.
    Pojawił się nowy Rapid (@Spaceback2015) a na kolejnych zapraszamy w większym gronie.
    PS. @Spaceback2015 robiliście zdjęcie, jeśli to możliwe proszę o przesłanie na @
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Co tam modziles :) ?
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • U @BeleTele zmienialiśmy długość HHC
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Fajna sprawa z tym HHC :)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Może i tak ale mi przeszkadzało i wyłączyłem.
    Może nie samo HHC mi przeszkadzało tylko nie mogłem nogi ręki oduczyć z tradycyjnej metody ruszania pod górkę ;) Odruchowo i tak robiłem po staremu :)
    Może któregoś dnia jeszcze raz spróbuje i ewentualnie czasami się pobawię.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • @grzesk jak nie włączysz i nie będziesz miał świadomości żeby próbować inaczej to nie odzwyczaisz się od starych przyzwyczajeń ;)
    Rapid LB | 1,2 TSI 105KM | 2014 | Elegance | Szary Metalic | Łódź

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?