FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
SPOT - Łódź
  • Czy Sukcesja, czy Pasaż Łódzki to już żadna różnica...
    @EDIT - sorry ja znowu odpadam... Nie wyrobię się. Nie mam z kim zostawić dzieciaków, więc mam piątek w "poważnym" gronie //sry//
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • To w ten piątek? Gdzie o której ? Sorry ale jestem świeży w temacie.
    Rapid SB / 1.2 MPI 75km / MY15 / Active Max / Błękit Pacyfic / 5000KM / Łódź
  • Mamy czwartek, co robimy z piątkiem ?
    Aktualne, podjeżdżamy ?
    Jeśli tak to, o której by Wam pasowało i gdzie ?
    Ja jak pisałem wcześniej nie mogę być wcześniej niż o 17:00 - 17:30.
    Co do miejsca to propozycje jakie do tej pory były to podziemny przy IKEA, Pasaż Łódzki lub parking piętrowy przy Sukcesji. Dla najbliżej jest do IKEI ale może lepiej będzie przy Sukcesji aby ludzie z drugiej strony Łodzi było bliżej a do tego jest widno i jest zadaszenie. W sobotę byłem na poziomie 2 i było sporo luźnego miejsca a pewnie piętro wyżej może będzie jeszcze więcej ale to do ustalenia.
    @halif dzieciaki ciepło ubrać i w auto ;) Sam nie wiem czy czasem nie przyjadę ze szkrabem, bo nie wiem jak się wszystko uda ;) Ale wiem rozumiem jak to jest :)
    Piszcie czy planujecie przyjechać, czy będziecie. Chciałby wiedzieć bo dla niektórych to jednak kawałek drogi. Później ktoś przyjedzie a tam nikogo nie ma :)

    __________
    @Spaceback2015
    Prośba o umieszczenie stopki z konfiguracją auta
    Moderator
    grzesk
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Jutro rano dam już konkretne info o mojej obecności.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Ja chętnie bym się zjawił ale niestety w piątek mogę nie dać rady. Ale trzymam kciuki żeby pierwszy łódzki spot wypalił to z następnymi może będzie już łatwiej szło :)
    Rapid LB | 1,2 TSI 105KM | 2014 | Elegance | Szary Metalic | Łódź
  • Ja niestety nie dam rady podjechać na SPOT'a ;(
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Oki, to poza mną ewentualnie ktoś będzie?
    Jeśli nie to też nie będę jechał, samemu to mogę u siebie w garażu bawić się autem.
    Nie było propozycji od nikogo gdzie ewentualnie mieliśmy się spotkać, to planowałem sam zadecydować i pojawić się na parkingu w Sukcesji, gdzieś na poziomie 2 lub 3.
    Oki, czekam na informacje. Jeśli nie ma chętnych, to znów odpuszczamy...

    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Szykujemy jakiś przedświąteczny SPOT ? Są chętni ?
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Ja oczywiście :) 

    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • No to jest nas dwóch ;) kto jeszcze ma ochotę ?
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Rzućcie termin to zobaczę jak z czasem. Postaram się...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Czwartek/piątek w tym tygodniu ?
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Ja od razu piszę, z resztą jak już wcześniej wspominałem, że czwartki u mnie odpadają.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • No to zostaje piątek. 
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Na piątek to i ja bym się prawdopodobnie pisał.
    Rapid LB | 1,2 TSI 105KM | 2014 | Elegance | Szary Metalic | Łódź
  • Ustalcie gdzie i o której, ja proponuje miejsca jak wcześniej i godzina nie wcześniejsza niż 17:30.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Ja zaproponuje 18:00 Port Łódź.

    Umówmy się po dżentelmeńsku, że do 12.00 w piątek, osoby zainteresowane się określą.

    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • I co? Piątek zbliża się 12.00 a tu cisza ;) To może ja zacznę i chęć i gotowość dziś na spot potwierdzam.
    Rapid LB | 1,2 TSI 105KM | 2014 | Elegance | Szary Metalic | Łódź
  • Ja już potwierdzam od kilku miesięcy ;)
    To gdzie bo godzina już jest znana?
    Ja się dostosuję. Jak już dojadę do Łodzi to ten kawałek po Łodzi też przejadę w konkretne miejsce.
    Port Łódź, Sukcesja, Pit Stop (na przeciwko pasażu łódzkiego), czy może jeszcze gdzieś indziej?
    PS.1. Jak dla mnie to może też być pod lotniskiem na podejściu do lądowania (skrzyżowanie Prądzyńskiego z Lotniczą to tak najprościej wskazać miejsce) :P. No co poza Skodami lubię też samoloty to pod płotem mogę stać obserwując lądowania :D :P
    PS.2. Prawdopodobnie przyjadę z córcią jak nie będę miał z kim ją zostawić :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • To może z czasem i miejscem pozostańmy tak jak zaproponował @yunior81 - 18.00 Port Łódź?
    Rapid LB | 1,2 TSI 105KM | 2014 | Elegance | Szary Metalic | Łódź

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?