FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Świst powietrza z wentylacji
  • U mnie świst powrócił, tylko tym razem po nagrzaniu auta przez słonce i wejściu dmuchamy na najwyższe obroty znowu słychać, jadę za tydzień do ASO ponownie to będzie już 4 podejście do usunięcia usterki
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • U mnie za to wczoraj, pojawailo sie buczenie :) Oczywiscie z klimy, bo po odlaczeniu zniknelo. Zobaczymy czy pojawi sie ponownie. W czwartek i tak jestem w ASO na akcji serwisowej.
    Rapid LB | 1.2 CJZD 110KM | MY17 | StyleMax | Beż Cappucino | 9500km | Łódź
  • Dzisiaj zrobilem sobie przeglad klimy na nowym czynniki r1234yf, oczywiscie nie w aso. Cena 200zl z 100g nowego czynnika, nastepne 100g 110zł gdyby co. Facet kumaty i mowi, ze grupa vag w kazdy nabija 50-100g za malo. W tysiacach aut jest to kupa kasy oszczednosci. Sam ma nowego superba, po wyjscie z salonu sprawdzil bylo 100g za malo. Hyundaie i Kia maja fabrycznie ok-zaden nie mial za malo. Nie jest to wina nieszczelnosci tylko wg niego celowego dzialania. Zalozyl sie ze u mnie bedzie tyle samo. Okazalo sie ze po 1.5 roku brak 56gram. Sam mowil ze jak mniej niz 50g to klima gwizdze. Po na biciu, dzisja u mnie 21 st na dworze, klima nie piszczy :) a jak jechalem do niego to piszczala. Dzisja zrobione 100km i cisza , wrescie po takim czasie. Mowil ze jak wymieniaja kompresor nabijaja 450g +15g wiecej i klima cichnie. Ja od nowosci mialem pogwizdywania, dzisiaj pierwszy raz od nowosci cicho. Najwazniejsze przy nowym czynniku powiedzial olej vw do Klimy tylko PAO 46 i nie dodaje sie wiecej, tylko tyle co maszyna sciagnie.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?