FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Osłona przeciwsłoneczna pasażera bez lusterka
  • Witam.Chciałbym zapytać czy w wersji active max nie macie lusterka w osłonie posażera?
    Mnie to zdziwiło że kierowca ma a pasażer nie...
    Zawsze w autach w niższych wersjach wyp bywało na odwròt
  • Co prawda mam elegance, ale lusterko jest tylko właśnie u pasażera, chyba masz wersję angielską :)
  • Temat wyposażenia R w lusterka czy paski na słoneczkach po prawej czy lewej już był omawiany.
    W wersji amb mam po prawej lusterko, po lewej pasek.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • a ja mam w active max po lewej lusterko.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • u mnie ambition max lusterka są na dwóch słonecznikach
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • @lukasz13 w elegance masz tylko u pasazera? U mnie sa po obu stronach
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • hybryda

    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Witam,potwierdzam, w SKODZIE RAPID w wersji AMBITION MAX lusterka są po obu stronach,czyli dla kierowcy i dla pasażera i myślę,ze jeżeli chodzi o lusterko po stronie pasażera,gdzie siedzi np.żona to jest to dobre praktyczne rozwiązanie,ale po stronie kierowcy bardziej podoba mi się podoba ze strony praktycznej rozwiązanie przegródki laminowej,gdzie mogłem schować różne małe dokumenty,paragony itp.(mężczyzna nie potrzebuje ciągle zaglądania do lusterka,wystarczy,że zadba już w domu o swój wygląd przed zasiadaniem za kierownicą.
    Pozdrawiam !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • @gross81 No niestety. Tym razem nie wygrałem na loterii :)
  • No właśnie żona narzeka że nie ma lustereczka a np w fabii którą jeździłem było... no i noe może się przeglądać.
    Wydaje mi się faktycznie że to jakis anglik skoro kierowca ma a pasażer nie
  • Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Mam lusterka w obu osłonach przeciwsłonecznych.
    Rapid SB | 1,2 CBZB 105KM | MY14 | Elegance Max beżowy | Beż Cappucino | 56 kkm
  • Ja lusterka mam po obu stronach a pasków czy innego typu uchwytów brak.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Pasek zlikwidowano w my13
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Mam My13 i mam pasek, nie nadążysz za zmianami w R.
  • Mam my2015 i mam i lusterka i pasek
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • A u mnie są 2 lusterka ale pasków nie ma.
    Rapid SB | 1.2TSI CBZB 105KM | MY15 (4 tydzień 2015) | EleganceMAX | Błękit RACE | 55000+km | Bielsko-Biała
  • ja mam dwa lusterka i brak pasków. MY14, rocznik 2013
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • ja mam dwa lusterka i brak pasków. MY15 (listopad 2014), rocznik 2014
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Czyli znowu... co zostało pepikom na półce w magazynie, to zamontowali. Nie cierpię tego u Skody...
    Swoją drogą to pasków mi brakuje...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • MY15, rocznik 2014, wersja Elegance MAX, tylko lusterka po obu stronach, brak pasków.
    Rapid SB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY15 | Elegance MAX | Biel Moon | 93000km | Białystok

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?