FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Osłona przeciwsłoneczna pasażera bez lusterka
  • potwierdzam MY16 ma lusterka po obu stronach - mowa o wersji style
    Rapid LB |1.2 TSI | 110KM-6B | MY2016 |Style Max-Pakiet Dynamic | Błekit Race | 12000km | Katowice
  • Wydaje się, że problem polega na tym, że tutaj nie ma reguły. TY masz lusterka, ja zresztą też mam obydwa, ale wielu z identyczną konfiguracją jak moja, lub Twoja nie ma wcale, lub tylko jedno...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • A czy Wy też tak macie?
    Jadąc po kocich łbach słoneczko pasażera wpada w niemiłosierne drgania i strasznie łomocze ............. nie da się wytrzymać. Jak włoże pod słoneczko kawałek husteczki higienicznej to nastaje błoga cisza.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Grafitowy Metalic | ok 80 kkm | DW | Ø 6,7 l/100 km
  • lookashECL mam dokładnie tak samo. Za kilka tygodni wypadnie mi przegląd to zgłoszę to, zobaczymy czy coś z tym zrobią. Na chwilę obecna jeżdżę z lekko odchylona osłoną pasażera.
    Rapid LB | 1.6 TDI CXMA 115KM | MY2016 | Ambition MAX| Biel Candy | Gorzów Wlkp.
  • mskrapi1980

    witaj w klubie.
    Ciekawe czy Ci wymienią na nową .......
    Wczesniej myślalem, że to coś w boczku drzwi tak hałasuje, juz chciałem go demontować żeby zobaczyć co tam tak rezonuje. Jednak na 500 metrach kocich łbów znalazłem winowajce ........... to cholerne słoneczko pasażera.

    mskrapi1980 daj znać co powiedziało ASO w tej sprawie

    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Grafitowy Metalic | ok 80 kkm | DW | Ø 6,7 l/100 km
  • u mnie też osłonka słoneczna hałasuje
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?