FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Moderatorzy FORUM
  • Panowie, dzięki za wszystkie wpisy.

    Tak jak wspominałem kończy się 12 października i zgodnie z zapowiedzią chciałbym wybrać moderatorów.

    @crady , dzięki za podsumowanie (listę), widać dużo osób jest chętnych do pomocy, nie wszyscy jednak dysponują "czasem" dlatego postanowiłem nadać uprawnienia moderatora zaufanym użytkownikom wymienianym w Waszych propozycjach, którzy najczęściej bywają na forum:

    Uprawnienia moderatora forum RapidKlub.pl otrzymają:
    - @bounty
    - @gross81
    - @jercen (jeżeli powróci na forum)
    - @grzesk (często bywa i może monitorować forum)

    Panowie potwierdźcie proszę tu publicznie w tym wątku, że chcecie być moderatorami oraz nadzorować forum merytorycznie (po potwierdzeniu zostaną Wam nadane uprawnienia).

    Nie przydzielam Wam konkretnie działów do moderacji, jeżeli jesteście chętni zajmować się którymś działem lub działami (bo np. znacie się na danej tematyce lepiej) ustalcie to między sobą, następnie wspomnijcie tutaj publicznie kto co będzie moderował.

    Uprawnienia moderatora:
    - może kasować i edytować wpis każdego użytkownika na forum
    - może przenosić wpisy (komentarze) do innych wątków
    - może scalać wątki (mergować)
    - może kasować dyskusje
    - może zamykać dyskusję (wtedy dyskusja jest nadal widoczna ale nie można już dodawać nowych komentarzy)

    Moderator powinien:
    - monitorować forum pod kątem jakości wpisów (merytorycznie oraz etycznie)
    - reagować na różne nieprawidłowości pojawiające się w wątkach (np. ubliżanie komuś itp.)
    - po prostu dbać o dobrą jakość treści pojawiających się na RapidKlub.pl :) oraz tych które już są (możliwość porządkowania)

    Funkcja moderatora jest nadawana na czas nieokreślony, jednak w każdym momencie istnieje możliwość wybrania / dodania nowego moderatora / zmiany aktualnych moderatorów (np. w przypadku gdyby została zgłoszona chęć rezygnacji z tej funkcji, przez któregoś z moderatorów, lub na taką decyzję wpłynęłyby inne czynniki - np. skargi na moderatora)

    Mam nadzieję że takie zmiany na forum pozwolą nam dalej rozwijać RapidKlub.pl w dobrym kierunku :)
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • ok moge spróbować, jak będzie coś nie tak wejdzie za mnie ktoś z ławki rezerwowych ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Ok, też mogę spróbować. Może zróbmy taki okres próbny @RapidKlub ostatecznie wtdy zatwierdzisz, kto zostaje a kogo zmienić.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Milo, ze mamy Wasza wielka pomoc na forum. Dzieki za dobra wole, zapal i checi. Zycze Wam spokojnego - normalnego przegladania wpisow, bez zbednych problemow.

  • @gross81 @grzesk dzięki za potwierdzenie podjęcia funkcji moderatorów! Zaraz nadam Wam uprawnienia i będziecie mogli moderować wpisy i wątki. Ok, @grzesk , możemy przyjąć okres "próbny" na moderowanie np. do końca listopada - jak będzie wszystko ok i ta funkcja będzie Wam odpowiadała to zostajecie, a jak nie lub nie będzie Wam się chciało to zmienimy osoby :)

    Jeżeli macie jakieś pytania (np. techniczne itp.) piszcie na priv.

    pozdrawiam
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Widać już efekty. Dobrze!
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Mała prośba do forumowiczów, często w watkach główny temat schodzi na boczny tor i tworzy się nowy, żeby takie coś wyłapać trzeba by było przeczytać prawie wszystkie co nie jest realne dlatego jeśli będziecie przeglądać forum i napotkacie na coś takiego bardzo proszę o wskazanie działu i wątku, na bieżąco będziemy to przenosić i tworzyć nowe tematy a pierwotny porządkować tak by treść odpowiadała tytułowi.

    Także w innych kwestiach które możemy wymoderowac prosimy o sugestie, będziemy zmieniać na bieżąco.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • OK, oczywiście zgadzam się i spróbuję... chcąc być fair, muszę dodać, że mam ostatnio sporo pracy i wyjazdów służbowych... czasu wiecznie brak... więc traktujcie mnie proszę jako 4go moderatora...
    ps. kilka dni mnie nie było (wyjazd) i zmiany już widać ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @bounty dzięki za potwierdzenie (zaraz nadam Ci uprawnienia)

    Czyli podsumowując moderatorami forum zostają:
    @gross81 @bounty @grzesk

    myślę że taki skład na początek, pozwoli zoptymalizować wątki i zadbać o jakość oraz dalszy rozwój forum

    Panowie, good luck!
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • do grona moderatorów dołącza @jercen , także mamy już komplet!

    pozdrawiam
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • takie też mam wrażenie, że @jercen bez powodu zamyka temat. Jak nie chce dyskutować, niech nie dyskutuje ale dlaczego od razu zamykać temat? Myślę, że jest to trochę nadużycie władzy moderatora.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Pierwsza uwaga moderatora - nie wystarczyła. Zaczęły się niepotrzebne przepychanki, niektórzy zaczęli się przesadnie chwalić. I kilka osób podsumowało dyskusję bardzo rzeczowo, wręcz fachowo. Dla czytających - wystarczająca ilość wiadomości oraz okazja do przemyśleń nad swoimi kołami w R.

    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Normalna dyskusja, może trochę zbyt emocjonalna ale przez to bardziej ciekawa, bez potrzeby zamknąłeś temat, gdzie użytkownicy czuli jeszcze potrzebę dyskusji. Nie jesteś "panem" na tym forum, żeby decydować czy jest już koniec dyskusji, czy nie. Kto dał ci takie prawo? Chyba mylisz prawo moderatora z prawem jakiegoś guru, który decyduje o czym i jak będziemy dyskutowali.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Kol. supermajku, Rick, yunior81, lukasz13 - podsumowali czy wyrazili swoją opinię.  Jak masz coś do dodania - to masz wciąż kilka wątków do dyspozycji:
    Alufelgi 15",16",17"
    Opony letnie, opinie, oceny
    Opony zimowe do Skody Rapid?
    A przecież nie chodzi o to, aby tylko pisać, tylko by pisać z sensem i na temat. A to właśnie supermajku, Rick, yunior81 czy lukasz13 zrobili.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Wprawdzie jestesmy w Hyde parku, ale to nie znaczy, ze mozemy pisac wszystko co chcemy. Po to zostali dobrani moderatorarzy, by wlasnie wraz z adminem (w pewien sposob) prowadzili coraz bardziej rozrastajace sie forum i panowali nad emocjami. Jezeli jakis temat zostal zamkniety (widocznie byl powod), to uwazam ze nie ma sensu podwazac takiego kroku, bo jest to decyzja prowadzacych forum. Jak masz kilka uwag o oponach - to podziel sie swoimi wiadomosciami z innymi na jednym z watkow, nic prostszego.  
  •  Uważam, że moderator jest od tego, żeby trzymać "jakiś" poziom na forum. Jeżeli dyskusja nabiera zbyt emocjonalny wydźwięk, a merytorycznie coraz niższy to należy to przerwać. Znam bliźniacze forum o Skodzie, gdzie moderato zamiast trzymać poziom dolewa oliwy do ognia i robi się naprawdę niesympatycznie, a chyba nie o to nam chodzi. Mamy się dowiedzieć możliwie najwięcej na temat naszego auta, a nie o podbojach niektórych forumowiczów, (można to zrobić w osobnym wątku)  z całym szacunkiem i bez urazy.
    Pozdrawiam.
  • Nie uważam żeby coś działo się strasznego w tym wątku, albo żeby dyskusja szła na boczny tor, żeby trzeba było zamykać wątek. @jercen rozumiem, że Ty będziesz teraz określał co jest pisane z sensem, a co nie?:) Nadal uważam, że było to nadużycie lub nieprzemyślana decyzja ze strony moderatora. Pozdrawiam
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Gremium moderatorów z adminem decyduje o poziomie strony. Swoje uwagi kierujesz do zespołu osób odpowiadających za stronę, a nie do jednej osoby.
    Zawsze masz możliwość założenia konkurencyjnego forum i tam kształtować sobie treści merytoryczne, graficzne, ... wg swoich zasad.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Rozumiem, że chciałbyś zwalić odpowiedzialność na wszystkich innych i się wywinąć. Ale mam uwagi tylko i wyłącznie do ciebie, ponieważ nikt inny oprócz ciebie nie rości sobie takich nadętych praw. Ja mam do ciebie dokładnie taką samą radę, załóż swoje własne forum i tam będziesz sobie sam kształtował swoje zasady i będziesz sobie zamykał wszystkie wątki jak będą po nie twojej myśli.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • kol. dodan - trochę spokoju :) Złość podobno szkodzi.
    Wpisujesz się w tej samej kwestii już chyba czwarty raz ... O co chodzi?  Chodzi Ci o ilość wpisów? Czy też należysz do tych, co chcą pisać, za wszelką cenę, i nie ważne o czym...
    A tym samym czasie nie było wpisu w kwestii opon ...
    Widocznie na razie nie ma takiej potrzeby.
    Masz temat czy sprawę związaną z oponami - wpisz. Masz kilka dostępnych wątków z oponami. Podziel się swoimi uwagami dot. opon na forum.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?