FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • Nie mam! Podobno właśnie się produkuje w tym tygodniu, ale nie zobaczę to nie uwierzę, dealer już dosyć mnie naściemniał.
  • To nieżle wychodzi 4 m-ce, to ja swoją odbiore koło listopada... daj znać jak już będzie :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • Liftback produkcja 45 tydzień
    Rapid LB | 1.2 105KM | MY15 | Elegance max | Szary metal| 18000 km | Toruń
  • Ryba8013 a kiedy zamawiales swojego Rapida
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • Cześć!
    Po długim okresie tentegowania... a tak poważnie w dniu dzisiejszym, to po trzech miesiącach od zamóweinia odebrałem samochód:
    Skoda Rapid Spaceback 1.2 TSI 105KM
    Elegance + pakiet Style II + Sunset + Dynamic + czerwień Corrida.
    Po odbiorze stwierdziłem, że jest wszystko co zamawiałem i działa.
    Później w odpowiednim dziele wrzucę jakieś fotki.
    Pozdrówka...
    Skoda Rapid SB|1.2 105KM|MY14|Elegance Max + Emotion|Czerwony Corrida|10800km
  • @David zamawiałem samochód 29 sierpnia
    Rapid LB | 1.2 105KM | MY15 | Elegance max | Szary metal| 18000 km | Toruń
  • To nieźly termin @ryba8013 oby sie wywiazali. A ja do tej pory nie znam terminu produkcji a zamawialem 19.07! A Ty odrazu znasz termin... dziwne to teoretycznie produkcje powinienem mieć od ciebie szybciej o ok 4 tygodnie, nie wiem jak to rozumieć...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • Jutro 13.09.2014 odbieram rapida lb w Krakowie zakopiańska inter-auto W końcu!!!!!!
    zamówiłem 25.06.2014 Pozdrawiam  
  • Skoda Rapid Spaceback Elegance MAX. Zamówiona w AUTO-WIMAR MODLIŃSKA Warszawa 20.05.2014. Do produkcji trafiła w 35-tym tygodniu. Odebrana 08.09.2014. Pozdrawiam.
  • Rapid LB 1.2 TSI 105 KM zamówiony 7 lipca odebrany 15 września (stał u dealera od 9 września - termin był na 8 września).
    LB 1,2 TSI 105 KM 2015 Active Max Błękit Pacific 30,5 kkm Bydgoszcz
  • widzę rożne terminy tu sie pojawiają - nawet do 16 tyg.

    dzisiaj zamówiłem ma nadzieje za zdarza wyprodukować jeszcze w tym roku. (do końca roku zostało niecałe 15 tyg)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • wg tego co dziś rozmawiałem z dilerem to raczej słabo to widzę, terminy pomoc poleciały wszystkie i nie ma się na lepsze, tymi rewelacjami doprowadził mnie do białej gorączki
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • gross81 Ty dzisiaj miałeś odbierać auto ??? na kiedy ci przesunęli ??
    myślisz ze nawet z produkcja nie wyrobią sie do końca roku (nie zależy mi na odbiorze a na dacie produkcji 2014)
    bez tego cały mój misterny plan pójdzie na marne :(
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • tak miałem w umowie termin na dziś, potem przedłużyli na 25 a teraz na połowę października i to produkcje dopiero, myślę że jest szansa że ci wyprodukuja do końca roku ale moja rada, molestuj dilera telefonami co trochę bo jak się nie interesuje tematem to będą przesuwać bez końca, oczywiście wina zawsze skody... Widziałem że wczoraj jeden kolega odebrał auto zamówione tego samego dnia co ja, więc nie przemawiają do mnie metne tłumaczenia dilera.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Wczoraj zapytałem dlaczego czeka się tak długo na auta. oto odpowiedź
    Szanowny Panie!

    "Uprzejmie informujemy, że na chwilę obecną pojawiają się opóźnienia z zamówieniami z racji tego, że jest ich sporo. Prosimy o kontakt z Autoryzowanym Salonem Sprzedaży w celu pozyskania informacji na jakim etapie jest Pana zamówienie.

    Z wyrazami szacunku,
    Zespół Škoda INFO"
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • chudy20 wali mnie to kto jest naiwny czy nie, ja mogę odebrać auto nawet za 4 miesiące, chodzi o to że ktoś mi to obiecał....
  • Przy kupnie mojego czeskiego porsche odebrałem samochód przed terminem ustalonym przez sprzedawcę. W rozmowie ustaliłem ze sprzedawcą max termin (3 miesiące) odbioru ze względu na kończący się termin na auta z kratką i opóźnienia z tym związane.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • a wynika jakis trend z tego ??? może czeka sie tylko na jakieś specyficzne wersje ??? - panorama, dsg, czy wersje silnikowe?
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • no właśnie to najbardziej mnie wkurza bo zamówiłem prawie podstawową wersję elegance z kilkoma gadżetami bez takich wymyślnycha jak piszesz wyżej
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Nie można się napalać na wcześniejszy odbiór auta bo zawsze cos wyjdzie i człowiek niepotrzebnie się wk.....a. Nie ma reguły czy to jest wersja taka czy inna raczej zależy od tego ile mają w danym terminie zamówień chodź to też nie jest pewnikiem.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?