FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • David nie martw sie ja ma na 48tydzien :P tez dzis rano uslyszalem te mile slowa od dilera 
    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • Daj spokój jak nie dadza rabatu za wyprzedaż rocznika to rezygnuje.  Powiedziala ze w tygodniu będzie się widzieć ze swoim opiekunem i da mi znać co z tego bedzie. Jak nie to w październiku rezygnuje i zloze nowe zamówienie,  odbiore luty/marzec ale 2015 rok w tej samej cenie co mialbym dac w grudniu. 
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • tez sie zastanawiam co z tym fantem zrobic poczekamy zobaczymy jakie rabaty beda jak nie to niech sie bujaja z tym autem ale pewnie pod koniec pazdziernika juz wejda wyprzedaze rocznika wiec moze dostaniemy ja w cenie wyprzedazowej 
    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • dzisiaj dzwonił do mnie diler. auto zamawiałem 11.08.2014 i już jest w drodze do poznania. w przyszłym tygodniu powinno stać już na placu i czekać na odbiór. u mnie trwało to niecałe dwa miesiące, a jak wczesniej czytałem wasze wypowiedzi to sam sie juz bałem
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • moj dealer tez jest cos za bardzo spokojny o termin produkcji. albo wie cos  czyms my nie wiemy (moze kolejka powoli zacznyna sie rozladowywac ) albo nie zdaje sobie sprawy z tego ze w przeciwnym wypadku bedzie musial chyba dolozyc do interesu zeby mi sprzedac to auto ...
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Niestety z dosc pewnych zrodeł dzis sie dowiedziałem ze zastój jest spory i to własnie na Rapidy i nie ma sie ku lepszemu. Ja własciwie juz jestem prawie zdecydowany by zerwać umowe i poczekac na wyprzedaże bo jak znam zycie to nie dogadam się z nimi w kwestii adekwatnej rekompensaty a teraz to juz tylko rabat z wyprzedazy rocznika by mnie interesował.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • sluchajcie na spacebacki sie dlugo nie czeka 2miesiace i jest to produkcja liftbacka tak sie opuznia !  kakaroto ty pewnie czekasz na spacebacka dlatego zaraz odbierasz a ja na LB bede czekal do listopada 
    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • racja, czekam na spacebacka
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • Dziś dzwonili do mnie od dealera z info, że termin produkcji jest na grudzień (zamawiane pod koniec sierpnia a na umowie odbiór 30.10).
    Opóźnione są liftbacki i ze względu na opóźnienia będą rozsyłać bony rabatowe na zakup akcesoriów. Kwoty bonów to wielokrotność 700 zł, max 2800.
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM | MY15 | Ambition | Grafit | 50000 km | Lublin
  • ale ciekawe czy wyrobia sie do konca grudnia z produkcja czy moze ten styczen wskoczyc
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • mkoziol to pewne z tymi bonami? Beda je wysylac po odebraniu auta z salonu tak? Według planów będę czekał 5 m-cy to chyba dostane maxa:-) Ciekawe czy dorzuca rabat wyprzedazowy skoro auto odbiore w połowie grudnia...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • Jak nie wywalczysz, to nic i sami nie dorzucą. Będą tylko szcześliwi, że nikt im d**y nie zawraca. Walcz o swoje!
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • ee to i rabat i bony będzie można wytargować ?? :) to juz by było idealnie :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Być może ktoś do Ciebie zadzwoni, przeprosi i zaproponuje bony, ale jak znam życie, to skoro klient nie narzeka na przedłużający termin to nie ruszać klienta... To jest żenujące, ale trzeba ich straszyć, nękać, prosić, wzbudzać współczucie, lub co tam jeszcze wymyślicie. Inaczej nic extra nie dostaniecie...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • to oczywiste, musi nad nimi wisieć widmo zerwania umowy. zastanawiam sie tylko czy jedno nie wyklucza drugiego
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Tak to prawda co pisze halif, czekajac cicho nikt nas z wlasnej woli nie uszczesliwi, polityka relacji z klientem Skody jak dla mnie jest bardzo słaba, do mnie nikt nawet nie zadzwonił z głupim "przepraszam jest opóźnienie"...
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • info z innego forum - rapidy zamawiane w zeszłym tygodniu (38-mym) - termin realizacji 8 tydzien 2015 :( - robi sie coraz bardziej interesująco :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • mecze ich mailami i tak mi odp. po 2tyg.



    Szanowny Panie.

    Pana reklamacja została przesłana do przedstawicieli Działu Handlowego SKODA Polska Volkswagen Group Polska Sp. z o.o., celem pilnego wyjaśnienia.
    Prosimy oczekiwać kolejnej odpowiedzi VGP Sp. z o.o., która nastąpi w możliwie krótkim terminie.

    Z wyrazami szacunku,
    Zespół Škoda INFO
    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • te reklamacje to o du... rozbic, człowiek z działu handlowego będzie wciskal ten sam bajer co dealer i będzie odsyłał do niego, to nie jest żadna forma odwoławcza, szkoda zachodu
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Te terminy to jakiś kosmos. Aż zadzwoniłam do dealera upewnić się, czy mój 40 tydzień jest aktualny :)

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?