FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • Aha to jakbym na dniach zamawial na nowo to produkcja ba ok 10 tydzień:-( prawie pol roku od dzis liczac, nie wiem co robić hmmm
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • @David - to jesli my załapiemy sie rabat wyprzedazowy to wyjdą nam podobne zniżki :)

    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • chlopaki salony wysylaja bony na akcesoria za spoznienia do 2800zl i tobie David  tez
    sie naleza 
    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • wysyłają czy maja wysyłać :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • moj diler mowil ze zostaly do mnie wyslane na kwote 2800zl dzwonil wczoraj 
    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • czyli za prawie 2 miesiące opóźnienia dali ci maxa tych bonow :) ??? ja ja sie zmieszczę w grudniu jakims cudem to moze 1 za 700 wytarguje...  
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @kubelec odnośnie tych bonów to też mi się nie należą, tak mówiła dealerka mi wczoraj :// Żebym je dostał to już bym przebolał ten rocznik...Przed chwilą dzwoniłem do dealera z innej miejscowości opisałem mu moją historie i powiedział, że on też nic więcej nie mógłby dać w mojej sytuacji. Jeszcze mi powiedział, że jakbym się zdecydował na nowe zamówienie to mógłbym nie dostać tego ich rabatu 4700 bo jest on tylko do 31.12.2014 i tylko z dobrej woli dealera mogłaby mi to zagwarantować, ale niekoniecznie i nie ważne, że auto zamawiane teraz z tym upustem, przy odbieraniu w 2015 może nie być uwzględniony, chyba, że zagwarantują Ci to w dniu zamówienia.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • skoda rapid lb ambition max zamowiona 13,06,2014 termin na umowie 19,09,2014
    pojawienie sie daty produkcji - poprzedni tydzien 
    planowany termin odbioru - koniec listopada
  • Kurka prawie 6 miechow ...
  • wlasnie odebralem tel. od dilera !!!
    zmienil sie termin produkcji mojego autka :)
    z 48tyg. na 43tydz. czyli w tym miesiacu juz bedzie 
    jest,jest,jest......
    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • czyli sie odtyka :) uff
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Oby ale kubelec z tego co sie orientuje pisal duzo reklamacji i może dlatego mu przyspieszyli??...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • no pisalem z 20 maili odpisali 2 razy:P 
    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • Kolejki chyba się luzują. Dziś dzwonił do mnie handlowiec i moje zamówienie przesunęło się z 8 tygodnia 2015 r. na 52 tydzień 2014 r. ale to nie jest jeszcze potwierdzony termin, choć taki się wyświetla. Do tego przekazał mi informację, że Skoda ma mi wysłać te wspomniane wcześniej kupony rabatowe na akcesoria. Jedyna uwaga, że muszę je wykorzystać jeszcze w tym roku i jakbym chciał skorzystać z wyprzedaży rocznika to kupony mi przepadają.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • no to u mnie pewnie będzie podobnie :) tylko lipa z tymi kuponami - wiadomo ze rabat wyprzedazowy będzie większy.
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • ja też pisałem reklamacje i to nie do bok skody a do działu zbytu, działu handlowego i nic to nie dało, zwyczajnie gdzieś się zwolniło miejsc i go wcisneli tam, nie sądzę by się coś "odtykalo", na pewno nie w tym roku już
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • dziś potwierdzenie z "fabryki" - auto na taśmie; ma być 15 listopada zamiast 15 grudnia ... ciekawym ...

    a zamówiłem 26 września ... 2014 :)
  • Przyśpieszenie Spacebacka.
    Zamówienie 37 tydzień -> produkcja 42 tydzień. (wstępna data podawana w salonie to 48, więc przyśpieszenie o 6 tygodni)
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • może majster w końcu naprawił rolkę na taśmie ;)
  • Dziś mam informację, że czas wydłużył się i na dzień dzisiejszy jest 2 tydzień 2015 r.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?