FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • a u mnie właśnie dzwonił handlowiec  i potwierdził termin 50 tydzień 2014.
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Jazda jest z tymi terminami. Rano był 2 tydzień 2015 r. ale po wprowadzeniu zmiany w konfiguracji (jedną rzecz chciałem zmienić) nagle wskoczyło 45 tydzień 2014 r. 
    Z jednej strony fajny termin z drugiej trochę nie na rękę... 
    @krisr77 Twój 50 tydzień 2014 bardziej by mi odpowiadał ;)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • no ja tez nie zmierzam odbierać auta wcześniej :) 50 tydzien produkcja plus transport plus papierki - wyjdzie idealnie :)
    ps, @grzesk a co zmieniales

    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Zmieniałem ręczną klimatyzację na automatyczną i ten zabieg spowodował, że w systemie termin nagle wskoczył na 45 tydzień. Człowiek w salonie mówił, że jeszcze takich cudów nie widział aby tak drastycznie skrócił się termin przy zmianie konfiguracji.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • i to w sumie z łatwiejszego do złożenia autka (manual) na climatronic :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Miałem trochę problemów z ubezpieczeniem w niemczech. Musiałem przesłać mi kompletną historię ubezpieczonych aut w PL a u nas taka e-ewidencja prowadzona jest od 2006roku, reszta w archiwum w Warszawie :/ Trochę potrwało aby to pocztą dosłali.
    Rapid SB Drive 1.6TDi 105KM Czarny Metalik 
    + klimatyzacja automatyczna
    + HHC
    + blokada skrzyni biegów ( w standardzie )

    Do odbioru w pierwszym tyg. stycznia z dużą szansą na odbiór auta przed świętami.

    Jednak będę miał SB :P 
  • O co chodzi z tymi kuponami od skody bo handlowiec poinformował mnie że będą a za 3 dni mówi że ich nie będzie.
    Rapid SB |1,2 TSI 86KM | MY15 | Elegance Max | Biały |
  • Miały być za opóźnienia w produkcji. Widać na tyle przyśpieszyli w fabryce, że Skoda stwierdziła że nie będzie ich dokładać. Mi np przyśpieszyli termin produkcji o 6 tygodni. Wstępnie miał być może na mikołaja, będzie na konieć października.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • a ja dzis rozmawialem z dilerem i mowil ze ma odnotowane ze wyslano do mnie te bony i mam na nie czekac a termin przyspieszono mi tez o 6 tyg.
    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • @kubelec:
    No tak.. ale zamawiałeś 16 lipca - 29 tydzień, zaś produkcję na 43. To się nie dziwie, że wysłali te bony, jak czekasz 14 tygodni. (na produkcję, na odbiór 16..)

    Mi skrócili termin, ale termin realizacji jest znacznie szybszy, bo 5 tygodni po skróceniu. I tym co zamawiali we wrześniu/paźdzerniku i terminy są "normalne" pewnie bonów nie będą wysyłać, raczej nikt nie lubi dokładać do interesu jak nie musi ^^.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • @kubelec na jaka kwote te bony masz otrzymac?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • jak je dostane to napisze :P

    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • no ale to jest wiadomo na ile jest przewidziane dla danego klienta, jest to widoczne w systemie. Dla mnie przewidziane jest 1400, spytaj dilera bo on to wie
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Mi też nagle termin skrócił się z 52 tygodnia na 45 tydzień. Trochę mi to komplikuje sytuację a z jednej strony cieszy. Bony u mnie podobno jeszcze wiszą na koncie, pomimo skrócenia terminu.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Auto zamowione 11.08 . Dzisiaj zarejestrowane. Jutro na 10 rano odbiór.  Podsumowujac zmiescilem sie w 2 miesiącach od zamowienia.


    ps.
    powodzenia innym w tak szybkim zamówieniu :)
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • rewelacyjny czas, SB pewnie?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Tak
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • Moje auto wczoraj dotarlo do salonu (1.2TSI, 105 kM, elegane max, LB), zamowione 4 lipca.
  • @karolek, ekspresowy transport, do którego salonu tak szybko dowieźli? :)
  • Sopot Lellek, ale byl produkowany pod koniec 39 tygodnia

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?