FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • @gross81 podaj maila na priv to przesle
  • Kolego karolek mogłbyś wrzucić liste na ogólny? Moze wspolnie "wyczarujemy" co mozna fajnego dobrac do auta
  • Kolega Karolek okazał sie koleżanka Karolinką ;) a plik jest w Excelu i jest tam mase pozycji, nie ma co wrzucac zasmieci cały wątek, mysle ze lepiej przesyłać sobie na poczte. Ceny tych akcesoriów kosmiczne, moje złudne nadzieje na Nawigacje prysły gdy zobaczyłem cene, bagatela 5753,37 :(
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Według mojego dilera, ceny u dilera akcesoriów są niższe niż w katalogu. Należy  pamiętać że za koszt montażu jakiegoś elementu zapłacimy dodatkowo. W końcu do voucher na akcesoria bez montażu.
    Ark
  • Przepraszam Panią Karoline:-) Wlasnie zapytalem dilera o opony zimowe. Odpowiedz: opony zimowe nie są akceaoriami, natomiast opony zimowe na alufelgach już tak. Koszt kompletu tj. Carme + Michelin 15" ok. 3300zł. Chyba się zdecyduje (choć tanio nie jest). Pozdr.
  • to ciekawe bo wg tej listy to jest opcja: Koło zimowe stalowe lewe lub prawe 6,0J x 15" ET38 Michelin Alpin A4 185/60 R15 88T za 510,02 zł lub z opona Barum Polaris 3 za 411,32. No i ja wlasnie to sobie upatrzyłem i nie chce słyszec ze sie nie da! :P
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Zgadza się. Jak widzisz są to koła ( opna+ felga). Moja "R'' jesta teraz na stalowkach wiec biore koła z alu. Wychodzą po ok. 825/kpl. Gdtbym mial juz alu to pewnie tez bym wziął na stalówkach, a za reszte jakiś gadżet:-) 
  • aaa chodzilo ci o to ze same opony nie sa akcesoriami, to zgoda :)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Alor9 3.300zł za komplet to sporo... michałki to 1.020zł (montaż w cenie), carme bez rabatu to max 1.600zł, po negocjacji to nawet 1.400zł... ale rozumiem, że zakup z bonów, to zmienia postać rzeczy...
    gross81 ja na Twoim miejscu brał bym oponki Braun, dobra firma, z golarki jestem zadowolony ;D
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Ja zamówiłem swoje auto 15.10.2014 w salonie w W-wie (wersja Style Plus liftback) i od razu Pan mi powiedział że od 6 do 9 miesięcy czekania, bo na liftbacki i na dodatek w tej wersji jest przydzielone na Polskę mało jednostek produkcyjnych, czy jak tam to się nazywa i trzeba czekać. Mi to pasuje, bo mam jedno auto i mam czym jeździć, na dodatek muszę ogarnąć garaż więc mogę czekać. Jednakże przy finalizacji zamówienia Pan wpisał przewidywany odbiór na 21 marca 2015 z nadzieją, że może uda się przepchnąć. Ogólnie długo czeka się na liftbacki, znacznie krócej na Spacebacki. Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • @bounty tez mam taka golarkę dlatego w ciemno je biore :D Czeskie auto, Czeski bład ;) ale juz poprawiony

    @Maciek_1991 to masz cierpliwość chłopie nie ma co ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • gross81 fajnie, że masz poczucie humoru ;-) gwoli ścisłości, odebrałeś już auto? chyba jeszcze nie? ale musowo jak odbierzesz to się pochwal w galerii...

    Maciek_1991 9 miesięcy czekania? Twoje determinacja budzi mój podziw, serio! ale głowa do góry, jak okres oczekiwania się przedłuży, to w roku 2016 załapiesz się na wyprzedaż rocznika 2015 ;D 
    ...a ja wszedłem do salonu, wskazując palcem, powiedziałem ten i wyjechałem... i tyle czekałem ;D
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @bounty dziś dotarło do Słupska ale dopiero o 15 wiec jutro jadę po papiery i pierwszy raz zobaczę to "cudo" na które tyle czekam i tyle mi nerwów zjadło ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @bounty, tak jak pisałem wyżej, nie mam ciśnienia, żeby mieć już auto, myślę że na taki czas oczekiwania wpłynęła wersja, ale innej nie chcę:)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Ja w końcu po ponad 13 tygodniach odebrałem dziś swojego białego R Eleganca, aż sie wierzyć nie chce że już nie czekam... :P
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81 Gratuluję bliźniaka!
    :)
  • @kros no miałeś racje, biały + beżowe wnętrze zacnie się prezentuje ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Ja dzisiaj otrzymałem telefon od handlowca, że dostał zwrotkę z fabryki i przewidywany termin dostarczenia auta do salonu to 15. tydzień 2015 roku.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • ha moje autko jest juz w poznaniu:)    Prawdopodobnie bedzie we wtorek juz w szczecinie wiec w srode rejestracja :)
    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • Tez tak myślałem. A wyszlo ze po ponad tygodniu dopiero bylo do odbioru w salonie.
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?