FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • @kubelec witaj w gronie posiadaczy białasów ;) oczywiscie fajnie sie prezentuje, co do lotki po odebraniu auta stwierdziłem ze w zyciu bym jej nie zamontował, choć wczesniej nosiłem się z takim zamiarem. Według mnie psuła by fajny charakter małej limuzyny, nie ma co na siłe robic z R. auto ze sportowym zacieciem bo ma swój urok bez tego, oczywiscie to kwestia indywidualna.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @kubelec sama lampa jest podobna i pewnie mocowania te same, pytanie czy elektrycznie nie będzie problemu z przeszczepem.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • @kubelec, ja wziąłem Laser, bo kiedy byłem w salonie stał Superb w Candy i Octavia w Laser i Candy wydawał mi się taki wpadający delikatnie w ecru, na początku w ogóle miał być Moon, ale stwierdziłem że różnica jest tak mała że lepiej wziąć Laser za mniejszą kasę. W każdym razie gratuluję nowego mebla i bezawaryjności życzę :)
    @gross81, w wersji Style Plus lotka to standard, moim zdaniem jest bardzo delikatna i czarny kolor daje bardzo fajny efekt kontrastu.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • @Maciek_1991 wg mnie wygląda dość sztucznie na tej klapie, jakby ktos połozył kawalek listewki ale to oczywiscie wszystko zależny od tego co sie komu podoba
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Panowie, ta dyskusja nie na temat w tej zakładce...
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • czy ktoś wie ile trwa produkcja samochodu po wjechaniu na taśmę?
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Z wiedzy z salonu, dzień do dwóch.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Mój wjechał na taśmę 3 listopada a 4 listopada miałem już maila z nr VIN i informacją, że auto się wyprodukowało.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Z VIN można już rejestrować?
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • @miroslaw musisz mieć papiery homologacyjne, przegląd, fakture, sam VIN przydatny jest wcześniej do kredytu
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Aaa.... No przecież... Zacmilo mnie....
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Witam.
     Ja złożyłem zamówienie na rapida 1,2 TSI 105kM 6-M Liftback  Ambition Max 8,10,2014r ale diler nie wpisał mi daty odbioru Auta tylko poinformował mnie,że to będzie koniec roku 2014,a potem  przysłał mi maila,że to bedzie tydzien wcześniej.
       Niedawno diler przysłał mi maila,że rapid będzie w połowie lutego 2015r!!!!.
          Uważam,że z jego strony jest to nieodpowiedzialne i co z tym fantem robić dalej?.

         Pozdrawiam i dziekuję za odpowiedż.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • Nic... Czekać...

    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Sprzedawca tylko przekazuje to co podaje mu fabryka, nie ma na to wpływu, dlatego nie ma co się irytować, tylko czekać...
    BTW, gdzie zamawiałeś?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Dzięki Wam za odpowiedż,ale dziwi mnie ,że wszyscy mają datę lub kolejny tydzień odbioru a u mnie diler nic nie wpisał tylko coraz to dalszą datę mi podaje!.
    Może w ten sposób okazać się ,że termin znowu się przesunie.
    Wszystko jak do tej pory jest ustnie.
    Diler obiecał mi po tygodniu ,ze jak złoży zamówienie w Fabryce to mi poda datę,co do tej pory się nie stało i nie mam nic na piśmie jak Wy wszyscy .
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • ja poznałem termin po jakimś miesiącu -  a i tak nie jest on jeszcze do końca pewny
    prawda jest taka ze w tym roku z terminami to loteria - dealerzy wpisują terminy ze tak powiem z czapy mając nadzieje ze fabryka się wyrobi.

    wg mojego dealera dopóki termin w systemie nie będzie "fixed" (tzn ze nie będzie można juz nic zmienić dodać ująć) to wszystko może sie jeszcze przesunąć. (mi to nie przeszkadza byle wyrobili sie w 2014r).

    jak zamawiałeś na początku października  to nie liczył bym na odbiór w tym roku ale realnie z te tego lutego pewnie zrobi sie początek stycznia.  
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Gdzie zamawiane było auto?
    Ja na zamówieniu miałem datę odbioru ustaloną na nie później niż koniec pierwszego tygodnia w styczniu 2015 r. 
    Po około tygodniu od zamówienia, może trochę dłużej dostałem informacje o pierwszej dacie produkcji jaką wygenerował system. Był to 8 tydzień 2015 r. Po kolejnym tygodniu tak mniej więcej był to już 52 tydzień tego roku. 
    Za jakiś czas może znów tydzień lub dwa, zmieniłem trochę konfigurację i termin produkcji zmienił się na 45 tydzień. Po dwóch dniach od tej zmiany termin został ostatecznie zablokowany na 45 tydzień.
    Auto (wersja LB) zamawiane 15 września, wyprodukowało się 4 listopada, odbieram za jakieś 2 tygodnie jak dojedzie do kraju.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • no widzisz @Grzesk co dealer to inne podejście inne terminy inne informacje. 
    moze i ten termin u mnie byl w systemie wczesniej niz po miesiacu ale ani ja nie cisnolem co tydzien dealra o te informacje ani on mnie tez o kazdej zmianie nie informowal :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • no to mnie troche pocieszyłeś,zawsze to styczeń a nie luty.
    Auto zamawiałem w Krakowie .
     Na zamówieniu nie mam żadnej daty odbioru samochodu,a ostatnio diler obiecał mi,że może coś się wyjaśni w przyszłym tygodniu ,mam nadzieję ,że to będzie jakiś bliższy konkretny termin.
     Dzieki wszystkim za tak szybkie odpowiedzi i miłe słowa.
        
        Wszystkim Wam życzę dobrej i spokojnej nocy.
      
            Pozdrawiam.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • @grzesiek moje rowniez wyprodukowane 4 listopada w sobote juz stalo na placu importera w poznaniu

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?