FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • Kolejne zażenowanie podejściem od Skody, ale Okej!! Ciesze się jak naiwniak bo i tak jestem na straconej pozycji wybrałem za bony (auto zamówione 27 sierpień) super gięte,wykonane z puszek po piwie, wyglądające jak wsza felgi za 450zł szt.  Toć mi rarytas .... Auto będzie produkowane 17 listopada Łiiiiii!!!  Brawo!!! Konfetti!! w *upe te szkody za bony i niby za pinsiond groszy tansze od wszystkiego! Ale już kupiona

    Gratisy! Bony!! ŁaŁ!! Życzę każdemu....

    Sorry za nerwy ale nigdy się z takim podejściem do klienta nie spotkałem
  • Przyznam, że nie jasna jest dla mnie Twoja wypowiedź... rozumiem, tylko, że jesteś zniesmaczony... pocieszę Cię, że wielu dealerów skody olewa klienta. np. kupowałem mojego R w styczniu i do tej pory nie otrzymałem zwrotu (rekompensaty) za wady zauważone  podczas odbioru... mają tempo chłopaki ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Co tu jest niejasnego?.
    Zamòwiłem rapida 8.10.14r.a diler nie wpisał mi w zamówieniu daty odbioru tylko poinformowaL mnie mailem,że to będzie na koniec roku.
    Druga data,że termin skrucił się o tydzień,a ostatnio diler poinformował mnie,że odbiór w połowie lutego!!!.
    W ten sposób można ciągnąć dalej,oby tak nie było!.
    Chciałbym mieć to już za sobą.
    Może ktoś wie czy nowe radio SWING odtwarza płyty CD i MP3?.

    Miłego dnia.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • niejasna byla wypowiedz @kulossa'a - zreszta ja tez nie czaje o co w niech chodzi :)
    nie ma czegos takiego niestety jak nowe radio swing - to stare jak najbardziej odtwarza mp3/cd
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Panowie rany ileż można dyskutować o jednym i tym samym. Ważniejsze jest chyba (oczywiste) żeby nasz "R"się nie psuły, a nie czy ma takie radio lub takie a czy zbiornik spryskiwaczy, a to wykładzina w bagażniku... szok ( oczywiście to moje zdanie)pozdrawiam forumowiczów. :)
  • @krisr77 to wszystko zależy od sprzedawcy. Ja mam zamówione auto we Wieliczce i też się nie naciskam. Sprzedawca sam od siebie pisze mi o każdym ruchu w moim zamówieniu. Ostatni co tylko o to radio zapytałem ;).

    Dokładnie @Drash najważniejsze aby auto było jak najmniej bezproblemowe, a reszta rzeczy to ciekawostka, czy będzie coś nowego czy nie. To nieszczęsne radio, o którym tu tyle było dywagacji ma dobrze grać i tyle. Dla mnie najważniejsze aby dobrze łapało stacje i odtwarzało mp3 z USB :) a czy będzie kolor czy mono to inna sprawa. To mono nawet ładnie się komponuje z całą deską :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie

  • Po czterech miesiącach i 10 dniach wreszcie odebrałem swojego Rapida 1,2 Mpi
    Rapid LB|1,2Mpi+Lpg|MY15|Czarny perłowy|77500/Wieluń
  • gratulujemy!!! tez czekam na mpi. I jakie masz wrazenie z jazdy?
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Początek nie narzekam tym bardziej że mam Lpg
    Rapid LB|1,2Mpi+Lpg|MY15|Czarny perłowy|77500/Wieluń
  • Ja tez z LPG i jak dynamika? Wiem że na dotarciu... Ale jesteś zadowolony?
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Włączę się. Nie widzę różnicy czy LPG, czy Pb. Do 50-60kmh auto jedzie ładnie, potem do 100 jako tako się zbiera, ale powyżej 100 to już mały dramat. Ta konfiguracja uczy aby manewr wyprzedzania TIRa na krajówkach baaardzo dokładnie planować...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Zależy, czego się oczekuje... Pokonywanie dłuższych tras z rodziną, nie wymaga szybkiej jazdy...
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • W przyszłym tygodniu wchodzi na taśmę. List Ambition max lpg 1.2 mpi. Zamówienie 28.08.2014
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Czy ktoś wie ile czasu od tygodnia produkcji pozostaje do odbioru?
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • ok 2 tygodnie
    LB|1.2 CBZB 105KM|MY14|AMBITION Komfort|Srebrny metallic| 107000km|Nieciszów k. Oleśnicy
  • Czołem wszystkim

    26 września zamówione 2 szt niebieskie Ambition Max 1.2 tsi 85KM Liftback + koło zapasowe + zimówki , cena 50 tys/szt. Miały być w produkcji w 45 tyg. - wczoraj 12 listopada odebrana pierwsza sztuka (byłaby 11.11 ale święto),
    Co ciekawe drugie auto wchodzi do produkcji w 47 tyg i może odbiór pod koniec listopada (dziwne). Więc terminy w miarę OK, bo z tego co czytam to niektórzy czekają po 3 miesiące i dłużej. Na zamówieniu brak było terminu odbioru, ale uprzedzono że jest ciężko z terminami.

    Natomiast załamany jestem poziomem obsługi klienta. W zasadzie po złożeniu zamówienia i wymianie 2 maili kontakt praktycznie zanikł na 2 tygodnie. Nikt nawet nie zadzwonił/wysłał maila kiedy auto jest planowane do produkcji / jest w produkcji/ wyprodukowano / jest w kraju. Jeszcze dwa dni przed odbiorem nikt sie nie kontaktował w sprawie odbioru mimo, że auto było już zarejestrowane. Kompletny dramat Skoda powinna pomyśleć o jakimś szkoleniu pracowników czy coś.

  • @rechtenberg przerabiałem to samo co ty, od zamówienia nastapiła dłuuuuuuuuuuuuga cisza az sam sie skontaktowałem z dilerem w dniu w którym powinienem odbierać auto zgodnie z zamówieniem, potem wiele perturbacji ze Skoda a diler nadal sie nie kontaktował ze mna az do samego konca. Wysłane zażalenie na jakość obsługi w tym salonie przepadło w głębokich czeluściach Skodowskiej biurokracji ;) 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Czyli potwierdza się moja teza, że w dzisiejszych czasach w PL klient indywidualny w salonie to zło konieczne... Po co się spinać, jak zadzwoni Leaseplan i jemu podobne firmy, wezmą 50 sztuk i do widzenia... Ja też czuję, że zaczynam się "bujać" ze swoim salonem, ale poczekam z wnioskami do odbioru auta...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • w markach takich jak Skoda to jak najbardziej masz słuszność, sam tez byś dbał o interes w którym masz lepszą kasę prawda ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • No to widzę, że taki standard w Skodzie :-)
    Co ciekawe nawet na maila z zamówieniem do podpisu z salonu musiałem czekać 3 dni. Potem na każdym etapie musiałem sam dzwonic i pytać: czy z leasingiem wszystko ok, czy terminy bez zmian, czy zaliczki mam wpłacać, czy kasa wpłynęła itp itd.
    Ja, czyli klient który płaci im ponad 100 tys zł, musi prosić się o jakiekolwiek info hehe.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?