FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • thomas coś nie tak z datą... bo odbiór wyprzedza zamówienie ;D
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Witam,
    ja zamówiłem autko 11.09.2014. Termin realizacji na umowie - 15.12.2014, 
    a już w ten poniedziałek było do odebrania w salonie. Jutro po nie jadę :)
    Dodatkowo dostałem jakiś miesiąc temu list od salonu że bardzo mnie przepraszają że czas oczekiwania na samochód się wydłuża i że oferują mi bony na 1400zł - nieźle - samochód miesiąc szybciej i jeszcze bony :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Czarny Magic perłowy | 9000km
  • pewnie spaceback???
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • nie, liftback ambition max 1,2 105KM
    w Poznaniu był już w zeszłym tygodniu i tydzień czekał na transport do salonu
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Czarny Magic perłowy | 9000km
  • no to fakt, potraktowali ci po królewsku :)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @isema, a gdzie zamawiałeś?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Mój rapid jest już na linii:] Zamówienie 29.08. Liftback 105 tsi elegance. Szybko zleciały te 3 miesiace.
    Rapid LB | 1.2 105KM | MY15 | Elegance max | Szary metal| 18000 km | Toruń
  • To teraz najblizsze tygodnie beda sie dluzyc 
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • Zamawiałem w Tarnowie AutoBączek (muszę podjechać 170km) ale zaproponowali mi najlepszą cenę :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Czarny Magic perłowy | 9000km
  • isema - jak odbierzesz napisz, albo wrzuć wnętrze jaki masz podłokietnik, jak wygląda kontrolka ciśnienia w oponach i czy zegary jakoś się zmieniły. 
    RAPID SB | 1.2 MPI 75KM | MY2015 | Ambition Max | Beż Cappucino | 7000km | Przemyśl
  • Oczywiście zamieszczę zdjęcia, ale czujnika ciśnienia powietrza w oponach mieć nie będę z tego co pamiętam bo to było za dodatkową opłatą.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Czarny Magic perłowy | 9000km
  • akurat czujnik bedziesz mial bo jest obowiazkowy od listopada :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • "Nowe obowiązkowe wyposażenie samochodów wchodzi w życie od 1 listopada. Zgodnie z kolejną dyrektywą unijną, producenci nowych aut będą je musieli wyposażyć w kilka rozwiązań i systemów zwiększających bezpieczeństwo i zmniejszających zużycie paliwa. ... Przede wszystkim powiedzmy, kogo dotyczą zmiany przepisów. Oczywiście nie chodzi o wszystkie nowe samochody, które po 1 listopada wyjadą z salonów. Dyrektywą objęte są, jak zwykle w takich przypadkach, auta, które po 1 listopada przejdą proces homologacji, a więc w praktyce dotknie to nowych generacji aut oraz wersji po gruntownych zmianach, tzw. face liftingach."
    Więc mnie to nie dotyczy bo Rapid ma homologację chyba z 2012 roku.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Czarny Magic perłowy | 9000km
  • @isema ma rację, nie wprowadzajcie ludzi w błąd, bo tego typu obowiązkowe wyposażenie wg UE dotyczy tylko nowo homologowanych aut, a nie każdych wyprodukowanych. Tak na chłopski rozum:)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Czujnika ciśnienia w oponach nie będzie miał ale była już dyskusja na tym forum na ten temat i @isema będzie miał system monitorujący ciśnienie w kołach. Pomijam fakt skuteczności jego funkcjonowania ale każda Skoda produkowana po 21 tygodniu (jakoś czerwiec) tego roku ma w standardzie system TPM, który kiedyś był cennikach za dopłatą.
    Dotyczy to nawet najuboższych wersji i w przypadku Rapida przycisk od TPM znajduje się po lewej stronie ręcznego. Jak już będziesz miał auto zerknij sobie w te okolice :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • no wlasnie o ten system TPM (realizowany za pomoca czujnikow ABS) mi chodzilo - klasycznego czujnika chyba nawet nie da sie domowic do Rapida
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Zdjęcie podłokietnika i przycisku od ciśnienia
    WP_20141120_007.jpg
    2592 x 1456 - 1M
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Czarny Magic perłowy | 9000km
  • Mój radzio prawdopodobnie już wyprodukowany:-) 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • radzio :D
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @isema jeździłeś Rapidem ze starym podłokietnikiem ?
    Jeśli tak to który wygodniejszy?
    Jest duży problem przy tym nowym z zapinaniem pasów, kiedy jest opuszczony ?
    W środku też jest wyściełany miękką tkaniną jak ten stary?
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?