FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • Nie wiem jaki jest stary... Co do zapinania pasów problemu nie ma żadnego. Problem jest żeby ręczny zaciągnąć. W środku plastikowy.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Czarny Magic perłowy | 9000km
  • Z ręcznym było do przewidzenia.
    Jeśli w środku jest plastikowy no to widać kolejne oszczędności w Rapidzie i Fabii 3 :-(. Trzeba go będzie czymś wyściełać aby rzeczy w środku nie hałasowały. Stary pod tym względem  był lepszy. 
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Jak plastikowy ?! "Meszku" nie ma ? :/
  • i tak rzeczy latają, nadaje sie co najwyżej do paierów albo czegos lekkiego
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • ja też doczekałem się rapidka zamawiałem na początku 10.2014 i mam go mieć koniec grudnia lub 1 tydzień stycznia.Jakoś to mi zleciało.

    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • Oj zleciało, ja za tydzień odbieram jak się nic nie zmieni :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • myślałem,ze odbiorę jeszcze przed zimą,bo mam 250km po rapidka,ale może na letnich jakoś dojadę albo będę musiał kupić na miejscu chociaż 2 sztuki.Jaką wersję zamawiałeś Grzesk?.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • nie ryzykowal bym na Twoim miejscu :) grudzien/stycznien to juz bedzie pewnie bialo na drogach
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @johnl bedziesz lecial 250km po papiery, nastepnie powrót rejestracja i znowu po odbiór? 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81 takie rzeczy łatwi się telefonicznie i mailowo przy wspomaganiu pocztowym. Ewentualnie faxem. Ja swojego dealera jeszcze na oczy nie widziałem, salon tylko na zdjęciach a miasto gdzie się mieści odwiedzałem tylko turystycznie :-). Po odbiór auta też będę leciał ponad 200 km i będę jechał tylko raz. Papiery do rejestracji dostałem Pocztexem, teraz czekam na sygnał, że wszystkie akcesoria montowane w salonie przyjdą i zostaną zamontowane. Jak auto będzie gotowe dostaje sygnał i rejestruje. Mogłem od razu rejestrować jak dostałem papiery ale nie chciałem aby gwarancja od razu nie szła. Jak zarejestruje, umawiam się na przyjazd i jadę. Więc da się wszystko załatwić jednym wyjazdem nawet przy znacznej odległości :-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Papiery pewnie diler kurierem do domu mu wysle. Po co 2 razy jeździć
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • Dziekuję grzesk za bardzo przydatne i ciekawe wiadomości.
    Mnie diler powiedział,że fakturę mi przysle żebym mógł zarejestrować rapidka i zrobie tak jak i Ty dowiem sie czy mi wszystko pomontowali i wtedy pojade po odbiór.
    Resze tak jak kredyt chyba na miejscu załatwiają?.
    Co do zimy zobaczę może jeszcze sniegu nie będzie i wrócę na letnich w końcu to nowy bieznik.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • Odnośnie oczekiwania na zamówiony samochód. Niewiele się zmieniło, auto zamówione w lipcu, a termin produkcji to 51 tydzień
    skoda.jpg
    600 x 314 - 35K
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • @bemakr - bony przynajmniej dostałeś ?? :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Bony mam tylko na 2100, jak mówi sprzedawca ma w salonie dwa auta których produkcja się przeciąga z tygodnia na tydzień. Ostatni termin jaki poznałem w piątek to 51 tydzień produkcji. w związku z tym odbiór będzie pewnie w 2015 roku.
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • Mam tak samo... zamówienie w lipcu pierwotny termin 49 tydzień a później kolejno 48, znów  49, 51 na dzień dzisiejszy tydzień  50 ( Jeszce nie zablokowany) ręce opadają, cierpliwość na granicy...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • to ciśnijcie ich o rabat wyprzedażowy -  nie wiem ile będzie w tym roku ale w tamtym było 5 tys - powinno wam to trochę czekanie dodatkowo osłodzić.
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Nie wiem zobaczymy jak to będzie, ja mam rabat pracowniczy to nic więcej nie  chce dac. Nawet bonów nie dostałem :-(
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • David .miałem kolego tak samo jak Ty raz to było to 6 miesiecy,póżniej koniec grudnia ,a następny termin to polowa lutego.Na dodatek tego nie miałem podanej daty odbioru auta !!!.
    Napisałem,żeby diler akończył moje zlecenie to fabryka zacznie w końcu produkować mojego rapidka "LB",bo na początku etapu zamówionego auta to niektórzy  w tym tak i ja domawiałem różne rzeczy,a diler pewnie sobie myślał,że może jeszcze sobie cos dobiorę i chyba tak czekał z finałem zamówienia.
     I tak się też stało jak powiedziałem,żeby zakończył moje zamówienie to za 2 dni dostałem ostatrczny termin produkcji mojego rapidka.
    Zrob tak samo ,bo może jeszcze coś zamawiałeś ostatnio i dlatego nie ma finału zlecenia.
    Pozdrawiam.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • ludzie i wy nadal czekacie przy takich terminach... podziwiam, mnie by juz 3 razy krew zalala i bym dawno zrezygnował z tego zamowienia!

    Apropo wysylania kurierem papierów, zeby fakture wyslac trzeba najpierw zaplacic za samochód, czyli płacisz za coś czego nie widziałes :) ja podziekuje,  przyjedziesz po odbiór a tam zaszpachlowany spod po spadku z lawety ;) Nawet jesli nie zaplacisz od razu to i tak auto masz juz zarejestrowane na siebie, fakture podpiasales i auto jakie by nie bylo musisz odebrac i zapłacic!
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?